Doğuma Hazırlık oğluna isim arayanlar

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
uzay ismini bende beğendim gayet güzel cesur, rüzgar isimleri de güzel bence. allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :)

benimde oğluşum olacak 35. haftamdayım hala içime sinen bi isim bulamadım. erkek bebekler için isim bulmak çok zormuş. sanki kızlar için daha güzel alternatifler var gibi.
uzay ismide fena değil ama daha güzeli olabilir bence...

kıvanç,cem,yiğit,atakan bu isimlerden birini düşünüyoruz biz oğlumuza..erkek bebeğe isim bulmak gerçekten zor :emir_bebek:

Ben henüz 16. haftadayım. Cinsiyetini bilmiyorum o endenle çok yoğunlaşamadım isim konusuna da. Ama şimdiden düşünmeye başladım.
Aklımdakilerden yazayım birkaç tane. Utkan, Barış, Deniz, Aydın, Arhan, Gökay, Eren, Can. Bunların hepsi güzel ama çevremde var. benim işim baya zor olacak erkek olursa.

canım, cinsiyeti belli olunca haber verir misin? Sana da isim arayalım.kaydirigubbakcemile5

benimde oğluşum olacak 35. haftamdayım hala içime sinen bi isim bulamadım. erkek bebekler için isim bulmak çok zormuş. sanki kızlar için daha güzel alternatifler var gibi.
uzay ismide fena değil ama daha güzeli olabilir bence...
Allah sağlıkla kucağına almaya nasip etsin bebişini. Ben daha 17.haftadayım. Koyacağın ismi bizimle paylaşır mısın?:emir_bebek:

Canım, doğru söylüyosun, karizma bi isim olması lazım. Aklında başka isimler varsa yazar mısın?Bekliyorum:ecrin_bebek:

öncelikle fikrime değer verdiğin için çok teşekkür ederim... ben özllikle bebeklere koyan ciks isimlere çok sinir oluyorum... çok eski olmayan ama uydurma da olmayan isimler daha çok hoşma gidiyor... ayrıca isimlerin karaktere de yansıdığını düşünüyorum.. aklımdaki isimler şunlar;

polat: sert demir demek.. kulağa hoş geliyor ama kime söylesem "alemdar olan mı" dediği için vazgeçtim..
yankı: ünideki bi arkadaşımın isimydi çok serin kanlı biriydi ondan aklımda kalmış :)
kuzey: bunuda TVde duydum bu da hoşuma gitti...

umarım sana fikir verebilmişimdir.. şimdilik bunlar var aklımda. a.s.

uzay ismi kulaga hiç hoş gelmiyo mantıklı bi anlamıda yok bence allah nasip ederse benimde ogluşum olcak ben yaser eren koymayı düşünüyorumm

peygamber efendimiz doğa dünya ateş alev rüzgar gibi isimleri koymayı yasaklamış arkadaşlar bence önemli bi nokta öldükten sonra güzzel isimlerimizle çağırılacakmışız bence onuda düşünmeli benimde oğlum olacak kısmtse tarık emir koyacağız benim fikrimde bu ayrıca şunuda okudum peygamber ismi konan çocuklara konan peygamber şefaatçi olcakmış

benimde ikinci oğlum olacak ilkine ben uğurcan ismini koydum şimdi ise eşim kendi ismine uygun olsum diye baştacı anlamında Sertaç ismini koymayı istiyor.ama ben bilemiyom oglum ise tam tersine kendi ismine uygun olsun diye inat ediyor ve Umutcan olsun diyo :)))
bana soran yok ben Tan ismini eklemeyi düşünüyom nasıl olur bilmem artık :))

X