Ömrümü yiyen elti belası tam kavga

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vallahi benim takintim var ya bukadar uzun yaziyi okumam icin bol bol paragraf koymaliydiniz cok itici bi yazi olmus benim adima.

Ama birakin artik su elti gorumce kaynana meselelerini ya yil olmus 2023 bi ileriyi gorun bi verimli olun. Aya cikin demiyorum ama uretici olun

2 eltim var uzak mesafede olsam sorun yasamadim. Zaten yasayacak olursam sinirimi cizerim oldu bitti. Omrumu elti uzerinemi kurmam gerek ?

Öyle iştahlı anlatmışsın ki yemin ederim gidip eltilerimi dövesim geldi. Afsfsgs

Tabi ki sen haklısın bacım ellerine sağlık. Seninle ters düşer miyim ben, 😂😂
Kaç elti var sorması ayıp yalnız benim eltiler beni parçalar öyle birşey olsa Allah korusun 😅🤣

Tam kavga?😂😂
Kaos çıksın, teyteyteyy 😂

Konu sahibi, ne bu Manas Destanı? Fenalık geldi, okuyamadım bile, karman çorman zaten. Biri yazmış, kavga sonrası bi de karnıyarık mı yaptın?
Öyle vazife edinmiş ki kıyamet kopsa yine o hizmet edilecek. Karısını dövmüş sonra abiye kahve yapıp içmişler. 😂😂😂

eltim yemek yapmadı ben yaptım, eltim çocuk bakmadı ben baktım, eltim kvye hizmet etmedi ben ettim, eltim yüzünden çocuğumu dövdüm, eltimi dövdüm.. eltim de eltim..
ne kadar seviyeli ilişkiniz var maşallah. üniversite mezunu 4 kişinin dertleri gözlerimi yaşarttı
yiyin birbirinizi ayol

eltim yemek yapmadı ben yaptım, eltim çocuk bakmadı ben baktım, eltim kvye hizmet etmedi ben ettim, eltim yüzünden çocuğumu dövdüm, eltimi dövdüm.. eltim de eltim..
ne kadar seviyeli ilişkiniz var maşallah. üniversite mezunu 4 kişinin dertleri gözlerimi yaşarttı
yiyin birbirinizi ayol
Konu sahibinin gerçekten üniversite mezunu olduğuna emin miyiz

Cocugunuzu dövdünüzmü gercekten? Üstelik baskasi icin……
Cocuk dö-vül-mezzzzzzz!!!!!! Ne olusa olsun DÖVÜLMEZ….

yazdiginiz diyer seyler icin söylicek laf bulamiyorum, sözün bittiyi yer mi desem, bu ne rezillik mi desem bilemedim

eltisini saç baş dövdüğüne inanıyorsun da üniversite mezunu olduğuna mı inanmıyorsun hdhdhdhd
Yani yazım hataları sonra bu kadar kendini ezdirmesi her işe kosturmasi vs ne bileyim okuyan belli bir mesleği olan kadınlar daha özgüvenli daha baskın oluyor ya da daha insani ilişkilerde akılcı oluyor ya ondan dedim

Yani yazım hataları sonra bu kadar kendini ezdirmesi her işe kosturmasi vs ne bileyim okuyan belli bir mesleği olan kadınlar daha özgüvenli daha baskın oluyor ya da daha insani ilişkilerde akılcı oluyor ya ondan dedim
diğer konuda üniversite mezunuyum dedi diye dedim yoksa bende inanmıyorum kendisine :olamaz:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X