Öneriler, Sorular, Yorumlar...

bulurum nikah memuru kiyafeti ve yapacak birini ama bir sorun olmaz dimi nebilim sahte diye felan suca girmiyo dimi ?

a.s.

Yok canım ya, niye olsun kiii.... Sorun çıkaran olursa evlilik cüzdanınızı gösterirsiniz, bu da çok düşük bi ihtimal merak etme bişeycik olmaz..a.s.

kızlar meraba ağustosta düğünüm var saç ve makyaj konusunda çok tereddütlüyüm ne de olsa bi kere evleniyoruz ve beğenmezsem içime sinmezse diye çok endişeleniyorum ben göz makyajımı ışıltılı istiyorum ama fotograflarda pek hoş durmadığını duydum esmerim gri pembe ışıltılı makyaj çok hoş olur sanki diye düşünmüştüm halbuki birde postiş kullansammı kullanmasammı kararsızım saçlarım omuzlarımda ve sık sayılır gerek var mı sizce ??
son bi soru kuaföre kendi makyaj malzemelrimi mi götürsem yoksa hiç karışmasammı çünkü bazen ne kadar irdelersek ince düşünsek o kadar berbat oluyo
öptüm hepinizi

herkese merhaba siteye daha yeni üye oldum çok güzel herşey harika benimde ağustosta nişanım olcak...bursadan birileri varmı acaba bana nişanımı yapabileceğim hem güzel hemde ekonomik biyer söleyebilrmi???

herkese merhaba siteye daha yeni üye oldum çok güzel herşey harika benimde ağustosta nişanım olcak...bursadan birileri varmı acaba bana nişanımı yapabileceğim hem güzel hemde ekonomik biyer söleyebilrmi???

aramıza hoşgeldin canım sitede sana yardımcı olabilecek birileri eminim vardır:enbuyukkk:

çok teşekkür ederim site gerçekten çok güzel herkesin eline yüreğine sağlık...

canım ben nişan için almirayı tavsıye ederım ama fıyatı ekonomık olur mu bılmıyorum:1no2:

ya arkadaşlar bi sorum olacak
benim 20 haziranda kınam var salonda olacak
farklı fikirleri olanlar var mı neler yapılabilir değişikkkk ben halay mendili dağıtmayı düşünüyorum şunun gibi

sns12207001250tg8.gif

fiyatı 35 ytl falandı ama kumaşını kendim de alıp dikebilirim hem hatıra kalır hem de güzel olabilir ne dersiniz

bizde boyle aldık bı kaç paket kınada buna benzer olacak sanırım

başka nasıl bişey yapılabilir ki değişik
benim bi arkadaşım kınasında keseler ile birlikte gelin teli de dağıtmıştı bekar arkadaşlarına

farklı fikirleri olanlar var mı neler yapılabilir değişikkkk ben halay mendili dağıtmayı düşünüyorum şunun gibi

sns12207001250tg8.gif

fiyatı 35 ytl falandı ama kumaşını kendim de alıp dikebilirim hem hatıra kalır hem de güzel olabilir ne dersiniz

güzel fikir :)

hani bende bunun tepsilisini bilmiyorum da böyle halay mendili alıcam inş ve annem dağıtsın kınada herkese hatıra kalır hem çokta güzel görünüyor herkes oynarken filan elinde ışıl şışıl yerimseniben

ben şimdi kumaş aldım böyle renk renk bi de pullar oturduk annemle yapıyoruz aynısından devir ekonomi devri arkadaşlar yerimseniben
çok da güzel oluyo inşallah kınada çoluk çocuk kapışılmazz kafamçokkarıştı
bi kaç çocuk pataklamayalım o hengamede :mymeka:

Ben o hazır kese kınalardan alıp renkli tüllere sarıp kurdelayla bağladım.İç kısmına da minik kalpler alıp iğneledim.Çok değişik oldu.10 gün sonra kınam:nazar::teytey:

sns12207001250tg8.gif

canım benim kınam da 20 haziran benimki de salonda olacak
müziği ayarladık , renkli keselerde satılan minik kınalardan alıcaz,
bir de sitede görmüştüm biri kuruyemişleri plastik kaselere koyup süslemiş onu yapıcaz
halay mendili fikrini de senden aldım teşekkür ederim canım :1hug:
insallah su 10 gün kazasız belasız hayırlı geçer

arkadaşlar merhaba
ben istanbul a yeni taşındım malum evlilik dolayısı ile . nikahımı 1 ay önce yaptık dügün ağustosa .ama gelinlik yok ortada henüz. ben duydum ki eminönünde gelinlikler hem ucuz hem de çeşitli imiş. ayrıca pazar günü sadece müsaitiim .bana yardım eder misiniz pazar gidebileceğim yerler var mı gelinlik için ???

şimdiden teşekkürler.....

arkadaşlar merhaba
ben istanbul a yeni taşındım malum evlilik dolayısı ile . nikahımı 1 ay önce yaptık dügün ağustosa .ama gelinlik yok ortada henüz. ben duydum ki eminönünde gelinlikler hem ucuz hem de çeşitli imiş. ayrıca pazar günü sadece müsaitiim .bana yardım eder misiniz pazar gidebileceğim yerler var mı gelinlik için ???

şimdiden teşekkürler.....

Sizuva merhaba canım benim...

Gelinlikçiler normalde (bazıları hariç) Pazar günleri çalışmıyor. Ama Pazar günleri çalışmayan gelinlikçilerde de, müşteri provaları Pazar gününe denk geliyorsa mecburen Pazar günleri de açık olabiliyor. Sen Pazar günü gelinlikçilerin lambaları açıksa dal içeri. Lambaları açık gelinlikçilerde bulursun bence. Çok eminim. Kadıky' de Pazar günleri açık gelinlikçi çok oluyor. Sana da yakın Kadıköy. Kiralayacaksan da pahalı bişi olmaz bence zaten.

Hadi öptüm canım, kocana selam... a.s. a.s. a.s.

günaydın arkadaşlar,uzun süredir üyeyim,ama ilk defa mesaj yazıyorum.
ağustos son haftası söz bayramda da nişan yapmayı düşünüyoruz,ama nasıl olacağı konusunda hiç bir fikrim yok.
söz merasiminde isteme olacak ve söz yüzükleri mi takılacak?

Merhaba greentea_scl, seninle çok ortak yanımız var gibi geldi bana :) :eek:benimde agustosun son haftası söz bayramın sanırım son günü de nişan olacak :) ben de bu siteye aylardır üyeyim sürekli okuyorum bana çok faydası oldu. söz konusunda sizlerin kararını bilemem ama biz söz için herhangi bir yüzük almayacağız masrafa hiç gerek yok dogrusu. tabi erkek ailesi yani annem bir eşy takar mı bilemiyorum. sadece nişan için alıcaz biz yüzükleri. sizin hazırlıklar ne durumda? birbirimize destek olabilirz :)hihoyyyt

merhaba,bende aylardır üyeyim ve ilk kez yazıyorum.Bizim hazırlıklar daha başlamadı,benim şöyle bir dezavantajım var ailemle birlikte yaşamıyorum ve erkek arkadaşımda başka şehirde yani bir araya gelip karar almak için hafta sonları var.O yüzden nerden başlıcaz nasıl olucak bu haftasonu oturup konuşucaz.Bende fikir edinebilmek için yazdım.Sözde yüzük almıcaz sanırım,nişan için alacağımız alyansları değiştirmicez sanırım daha sonrada onları kullanıcaz.Ama başka hiçbirşeye karar vermedik.Benim nişanım evde olucak,ne giyicem hiçbilmiyorum.Bud durum haliyle geriyor biraz beni.

Hım senin durumun benimkinden zormuş :) ama yinede keyfini çıkar bugünlerin elinden geldiğince. Bende pek çok şeyi planlıyorum ama henüz aktif olamadık bu hafta sonunda belli olacak.Sakin ve sabırlı ol herşey güzel olacak. Yardıma ihtiyacın olursa yazman yeterli:kahve:

X