Öneriler, Sorular, Yorumlar...

teşekkür ederim,haftaya biraz daha şekillenmiş olur sanırım,ama çok stresliyim umarım geçer bütün bu sıkıntılar.

merhaba arkadaslar, bu siteyi uzun zamandan beri takip ediyorum.
Bende bir gelin adayiyim ama dügünüm seneye yaza :kahve: daha cok sabirli olmam gerek yani askima kavusmak icin

Son düzenleme:
ya millet bir şey sormak istiyorum: allah nasip ederse 18 ekim'de ben de dünya evine giriyorum. geliniliğimin modeli kabarık değil ve dantel. sizce saçımı açık mı bırakiim topuz mu yaptıriim? saçlarım koyu kahve rengi. ve baya uzun.gelinliğimin sırtı da hafifi V yaka gelicek. açık bırakırsam sırtı gözükmez diolar. ama ben çok istiorm. nasıl durur bilmiorm ama??? fikirlerinizi bekliorm.

arkadaşlar merhaba . uzun zamandır takip ediyorum. hemen hemen hr konuyu inceledim. yazdıklarınızı büyük bir zevkle okudum halada okumaya devam ediyorum. Konu açsammı diye çok düşündüm ama böyle bir blog varmış madem burda sizin fikirlerinizi almak isterim müsadenizle:) 17.Mayıs.2009 tarihinde düğünüm var allahın izniyle:) buraya kadar herşey normal şimdi benim sorunuma geliyorum:) nişanlımın doğum günü düğün günümüz:) öyle birşey yapmak istiyorumki herkes etkilensin ve nişanlım çok mutlu olsun:) ne dersiniz ? Sizin düğün gününüz nişanlınızın doğum günü olsa ne gibi süpriz yapardınız:) şimdiden teşekkür ederim:KK66:

ya millet bir şey sormak istiyorum: allah nasip ederse 18 ekim'de ben de dünya evine giriyorum. geliniliğimin modeli kabarık değil ve dantel. sizce saçımı açık mı bırakiim topuz mu yaptıriim? saçlarım koyu kahve rengi. ve baya uzun.gelinliğimin sırtı da hafifi V yaka gelicek. açık bırakırsam sırtı gözükmez diolar. ama ben çok istiorm. nasıl durur bilmiorm ama??? fikirlerinizi bekliorm.

canım bence dağınık topuz gibi yaptırabilirsin hafif saçların dökülür arkaya böylece tamamende kpanmamış olur dekolten:nazar: allah tamamına erdirsin inşallah çok mutlu olursun:Saruboceq:

arkadaşlar merhaba...
nette derin bir araştırma yapmama rağmen tam olarak durumu çözemedim,nikah tarihi alacağız ama örneğin;
izmir fuar evlendirme dairesinin h.sonu için verilen fiyatı 175 ytl
şimdi bu fiyat salon fiyatımı yoksa nikah işlemleri sırasında ödenecek ücret mi?
kısacası ortalama harcama ne kadar oluyor ?
:bbo:

Arkadaşlar merhaba benim de danışmak istediğim birşey var..
Düğünüm seneye temmuz ayında ve karşı taraf kına yapılmasını istemiyorlar.Sizce kınasız düğün olur mu ? :uhm:

neden kına istemiyolar ya sen sen söle tüm masrafları ben karsılıcam yapmak ıstıyoum de
ben olsam böle yapardım hayatında bır kere evlenıyosun ondada ıstedıgın gıbı olsun

herseyın hayırlsı cnm ...

Arkadaşlar merhaba benim de danışmak istediğim birşey var..
Düğünüm seneye temmuz ayında ve karşı taraf kına yapılmasını istemiyorlar.Sizce kınasız düğün olur mu ? :uhm:

aaaa olurmu öyle saçmalık onlara ne ayol. bi kızın en önemli akşamını ne hakla ellerinden alırlar

arkadaşlar merhaba . uzun zamandır takip ediyorum. hemen hemen hr konuyu inceledim. yazdıklarınızı büyük bir zevkle okudum halada okumaya devam ediyorum. Konu açsammı diye çok düşündüm ama böyle bir blog varmış madem burda sizin fikirlerinizi almak isterim müsadenizle:) 17.Mayıs.2009 tarihinde düğünüm var allahın izniyle:) buraya kadar herşey normal şimdi benim sorunuma geliyorum:) nişanlımın doğum günü düğün günümüz:) öyle birşey yapmak istiyorumki herkes etkilensin ve nişanlım çok mutlu olsun:) ne dersiniz ? Sizin düğün gününüz nişanlınızın doğum günü olsa ne gibi süpriz yapardınız:) şimdiden teşekkür ederim:KK66:

cnm şimdiden mutluluklar dilim önce ve bizde bnm doğum günümde nişanlamışdık ve nişanlım tepegözlü resimlerimizden oluşan arkadada kendi sesiyle okuduğu şiir vardı çok duygulanmıştım :asigim: senağlama ama makyajım akıcak die ağlamamıştım :roflol: ama çok güzel bir duyguydu babam bile etkilendi kaydirigubbakcemile3 böle bişi yapabilirsin hem uygun hem olabilicek bişi kolay gelsin cnm sana :nazar:

merhabalar bu alyansı çok beğendim nerede bulurum bileniniz varmı :)

alyansmbq9.jpg
[/IMG]

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

birde bu yüzük çok hoşuma gitti bunun içinde bilginize ihtiyacım olacak nereden bulabilirim
bilenlerin dikk.....

yzkmw4.gif
[/IMG]

X