Önlisans mezunu arkadaşlar 5 ocağa kadar fikirlerimizi paylaşalım

3001 tüm önlisans mezunlarının terrcih edebileceği kadrolardır ...yani hangi bölüm olduğun önemli değil.önlisans mezunuysan puanın da yüksekse atanırsın.tercih yapabilirsin demek

2006 kpss puanları gecersız.Tercıh yapılırken 2008 puanları gecerlı olacak.
VHKİ bıldıgım kadarıyla bılgısayar basında ıs goruyor.kodların yanında bulunan 6003 ıse erkelerı ılgılendıren bı durum, bızlerı ılgılendırmıyor.Herkese tavsıyem kendı bolumune uyan pozısyonları tercıh etsın, eger 3001 (herhangı bır onlısans programından mnezun olmak) den tercıh yaparsanız cok beklersınınz cunku 3001 den puanlar en fazla 83 e duser

Ben 6003 ün sadece erkek adaylar olduğunu düşünmüyorum.bizim bölümden büyükşehir belediyesi 40 kişilik kadro açmış.ondada 6003 yazıyo.diğer 2 kadro da istanbul dışı ve onlarda da yazıyo aynı şey.ne yani bizim bölümden sadcee erkekleri mi alacaklar..bölümümde yerel yönetimler.sadece erkeklere bağlı bi işte değil.

evet arkadaşlar tercih işlemleri bugün son buluyor herkes tercihlerini yaptı mı*

Ben 6003 ün sadece erkek adaylar olduğunu düşünmüyorum.bizim bölümden büyükşehir belediyesi 40 kişilik kadro açmış.ondada 6003 yazıyo.diğer 2 kadro da istanbul dışı ve onlarda da yazıyo aynı şey.ne yani bizim bölümden sadcee erkekleri mi alacaklar..bölümümde yerel yönetimler.sadece erkeklere bağlı bi işte değil.

evet arkadaşlar tercih işlemleri bugün son buluyor herkes tercihlerini yaptı mı*

arkadaşım 6003e sadece erkekler girebilir denmemiş (yani arkadaşta öyle dememiş) erkeleri ilgilendiren bir durum, yani onların askerlikleriyle ilgili bir mesele yani sen o koda hiç takılma
bugün son gün tercih yapacak arkadaşlara şimdiden kolay gelsin, hakkımızda hayırlısı inş

ay şimdi anladım yanlış anlamışım özür:d hayat 182 nin de bahsettiği aynı şeymiş. tercih stresi yanlış anlamalara sebebiyet verdi bende demekki :KK70: hayırlı olsun tercihlerimiz arkadaşlar ...

Konu güncelliğini yitirdiğinden dolayı kilitliyorum.

X