Onur Erol'a Burun estetigi yaptırmış kimse yok mu?

bence türkiyede burun konusunda en iyi doktor nazım çerkeş,her konuda değil ama burun konusunda çok iyi.ama fiyatlar ortalamanın çok üzerinde.karşlayabilen başka bir isim aramasın..

evet doğru söylüyorsun ama nazımda herkesin burnunu çok dik bırakıyor onun videolarını izle derim

arkadaşım buğra çöllü olmasın da bu kadar yaygara niye koparıyosun. buğra çöllü çok eskiden beri tanınan tecrübeli ve hakkında iyi şeyler duyduğum bi doktor. ben ona da gitmeyi düşünüyorum. özge özberk'in burnunu yapmamış olabilir, bu demek değildir ki kötü bi doktor. sen yolda şanssızlık yaşamışsın bunun etkisiyle böyle sinirlenmişsin ama doktoru eleştirmek için somut bişiler demen gerekir bence.

Ben de çok şaşırdım,bu konuyu tesadüfen gördüm,nasıl bir tantanadır bu,ne kadar itici bir eleştiri tarzıdır böyle.Ne Özge Özberk'in burnu ne de adı geçen doktor umurumda değil ama kimin hakkında olursa olsun böylesine terbiyesizce tantana koparmayı hemcinsime yakıştıramadım.Elbette ki herkes hakkında eleştirilerimizi dile getirelim,ama saygımızı ve görgümüzü yitirmeyelim.Kişiliğimizi üslubumuzla kaliteli bir biçimde ortaya koyalım lütfen.Teşekkürler.

konu onep onur erol değilmiydi? baska taraflara kaydı?
onepten onur erolun ögrencisi zühtü demir hakkında bilginiz var mı?

Konu başlığı
Onur Erol'a Burun estetigi yaptırmış kimse yok mu?

lütfen bu başlık üzerinden yorum yapalım,diğer doktorla ilgili iddialarda bulunan kişi artık üyemiz bile değilken,kişinin mesajlarını alıntılayıp cevaplamak heleki başlıktaki doktor farklı bir doktorken yanlış olur.

Lütfen Sayın Onur Erol'la ilgili yorumlar yapalım...

bu yazıları yazan şahıs kımdır bılmıyorum ama özge hanımla bır muhabbetımz olmustu zamanında evet doktoru bugra çöllüdür bie doktoru karalamak bukadr kolay olmamalı yanı gecmısı ustelık ukadr ıyıyken kendısı reklam yapmz cunku medyatık olmamk onun terchı evt konu baslğı bu deıl fakat bunu bır borc bıldım nur erola gelınmce ajda denız ve peteğin burnunu yapan kısıdr fakat ajda 4 denı 3 petek 2 kre amlyt oldu unutmayınkı bu şahısarın burnu deıkl guzl gozuken havalarıdr makyajlardr yoksa denız akkaynın ve janın hıcte doal deıl burunları ve stelık amlytları bıkereyle sınırlı kalamadı isme aldanmayın arkdslar evet ısım yapmak ııyı olmktan gecer fakat isim hersy deildir reklam yapmayn cvok ıı olan doktrlarımzda var

mune hanım bir bakıma hakklı olabilirsin fakat ifade ettiniz gibi kişi şuan üyeniz olmamakta fakat yazıları halen sitenizde bulunmakta .... ben dr.buğra beyin hastası olmasam bu yazılardan etkilenebilirdim... bence trde sayılı plastik cerrahlardan olan kendini her şekilde kanıtlamış ve bu meslege senelerini emegini verip binlerce sayısız başarıya imza atmış bir insanı karalamak bu kadar kolay olmamalı binlerce insanda emegi var o insanlardan sadece biriyim... kimsee kusura bakmasın ama ben haksız yere yapılan bu karalama poliktikasına sessiz kalamazdım .... diğer hastalrınında görüp sessiz kalacagını hiç ama hiç sanmıyorum ... onur beyye lafımız yok olamazda oda saylı cerrahlar arasındadır fakat mademki uyarı yapıosunuz bu baslık altında bugra beyi karalamaya çalışan o şahsiyettin mjlarının altında görmek isterdim sizin yorumlarınızı.... yada siteden o mjlarının kalkmasını dilerdim ... hassasiyetinizi bu yöndede göstermenizi diliyorum...

Arkadaşlar dün gittim randevuma süper bir doktor tek kelimseiyle fakat çok pahalı 9500tl bana çıkardı masraf helal olsun ona ama inanın deniz akkayanın o fotosunu gösterdim birde eski burnunu gösterdim maalesef onlar göz önünde oldukları için onlarınkini daha akrosiştli yapıyorlar daha güzel ve minik benimkini bilgisayarda çizdi inanın hiç ama hiç beğenmedim ve beni hiç konuşturmadı hep lafları ağzıma tıkadı neymiş turkısh delight türk lokumu tekniğini yaratmış ona göre yapıyormuş...vallahi ben çok farklılıklar bekliyordum ama fazla ücretten başka bir şey göremedim inanın bana......

zwergnaz, hem süper doktor diyorsun ("dün gittim randevuma süper bir doktor tek kelimseiyle fakat çok pahalı") hem de çizimi beğenmedim, beni hiç konuşturmadı hep lafları ağzıma tıkadı, fazla ücretten başka bir şey göremedim diyorsun.

Bana gerçek olmuş bir olay anlatıyor gibi gelmedin. Öyle olsa başı sonu tutarlı olurdu. Nasıl süper bir doktormuş ben anlamadım.

Lütfen zwergnaz nickli arkadaşın yorumlarını silin.. Hem söylendiği gibi konuyla alakalı değil hemde bir doktoru kötülüyor, bu hiç etik bir davranış değil!! KK ya yakışmıyor onun yorumları:eek:lmaz:

bende siteye sadece bu asılsız yazıyı gördüğüm için üye oldum yaptığın hiç doğru deil 1.si özge özberkkin ameliyatını yapan dr.buğra beyden başkası deildir 2.si ortaki bayan onun eşi deil 10 seneden fazla orada çalışan asistanı şükriye hanımdır kendiside ameliyalar girer ve çok iyi bir kadındır hedrtürlü yapardımcı olur bir asistan gibi deil bir anne gibi davranır size hiç yakıştıramadım bu önyargıyı onlar günde 10 ameliyattan fazla operasyon yaptıkları oluyo ve o yorgunlukla tekrar muayenehaneye geçip hastalarıyla ilgileniolar yaptıkları hiç kolay bir iş deil !! benim kim olduguma gerlince ben sadece 5 ay önce burnumu yaptırmaya karar verip çesitli doktorları gezerek bugra çöllüde karar kılan bir hastasıyım ayriyetten özge özberklede orada karsılastıgım için bukadar kesin konusuorum bunun yanı sıra hatice adlı sarkı bayannıda bugra çöllü estetik operasyonlarını gerceklestirmiştir .. ben burnumdan okadr memnunumki bir burun resmen hayattımı degistirdii çevremdeki etkilerde bu yönde yeni tanıstıgı insanlar burnum estetik dediğimde inanmıolar ve bi burun ancak bukadr bir yüz için ayarlanabilir ben bugra beye gittip iljk dediğim laf deniz akkaya angerlina jully gibi bir burun mümkün mü oda kesinlikle hayır siizn yüzünüze ne giderse ben onu yaparım dedikii iykide öyle yaptı yani hastalarına boş vaatler verip canım cicim deyip kazıklayan drlardan deil gayet babacan işinin eğli bir insan onun için paranında önemi yok sadece hastasını mutlu etmek birinci felsefesii çünkü durum yok kendisi yazdıgınız gibi ucuz bir dr deildir fiyatları yüksektir fakat siz eger giddip durumum yok çok rahatsızm dediğinizde fiyatları hastsına göre indirir ben çok üüzüldüm bu yazı gördüğüme çünkü yazdıklarınızla okadr tezat insanlarkii yemin ederim ben şükriye hanım olmasaydı bu ameliyattı olmazdım ameliyat masasında vazgeçtim die kaçtım bana okadr yardımcı oldukii bi anne gibii davrandı o ameliyathanede o ürkütücü havayı resmen o sıcaklıgıyla değiştirdii 5 aydır onları danıorum ama benim hayattımda hep önemli olucaklardıR... bugra çöllüyüü bilen billir çok eski bir dr ve başarılarıı ortadadır hiçbir dr ben bu sanatçıyı yaptım sunu yaptım demez çünkü onlar dr için sanatcı deildir öncelikle hastasıdır ve hasta doktor ilikisi diye birsey var hastanın beyanaattı olmadan dr ben bu sanatcıya estetik yaptım diyemez bu suçtur ... ewet çizim yapmıo bilgisayardada göstermioo tutuo ellinize ayna verioo burnuz nasıl olucagını size gösterio ve anlatıoo ben çok dr gezdimm acayip fiaylar aldm bilgisayarda çizenide gördüm arkkımla 2miz gittik o orayı seçtii ben bugra beyyii vee suanda 2. kere ameliyat olmak istioo burunda sekil biçim ve ölçü bozuklukları var yani,i bilgisayrad göstermnek çok yüksek fiyatlar vedrmek o dr iy oldugunu göstermez ... bunu ben yasadım ve gördüm çok iyii arştırın ve önyargılı olmayın çünkü bu burun ve sadece ilk yapıldıgında netice iyi alınabilir!!! umarım bilgilerim faydalı olur

senın memnun olmana sevındim gule gule kullan burnunu canım.demişsinya burun ilk yapıldıgında anca iyi bır sonuç alınabılır dıye valla ummutsuzluga kapıldım düzelmezse bır de şimdi diye :KK43: revizyon olcm bu durum canımı çok sıkıyo sinir oluyorum ama doktor konusunda kararsızım seferki gibi yanılmak istemıyorum benım burnuma olan oldu sonuçta çünkü.onur bey revzyonlarda nasıl acaba

asiri pahali herseferinde farkli fiyat soyluyorlar en son arkadasim aradi ona 10.000 tl dediler kizin burnun gormeden telefondan

Ben burnumu yaptırmışdım onur erola ama bundan rahat 15 sene önce gayette memnunum burnumdan hem çok doğal estetik olduğu anlaşılmıyor hemde ne nefes almakla ilgili nede başka bir yönden sağlık problemi çıkartmadı bana

Bende Onur Erol Beye ameliyat oldum, benimki cok bozulmus bir burnun revizyon ameliyatiydi. Yapilabilecek en iyi burnu yapti diyebilirim, ama zamanla burun ucu düstü. Daha sonra bunu okudum ben, revizyon ameliyat sonrasi burun ucundaki düsükler SIKCA rastlaniyormus.
Birde burun üstünde kikirdak kalmadigi icin, birince ameliyatimdan ötürü, burun üstünde asimetri olustu. ben ikinci bir revizyon yaptirmaliyim, onda bile korkuyorum simdi sirf burun ucu yapilacak, ameliyat narkoz falan degil, alinack sonuc beni endiselendiriyor. Kendi yaptigi burnun revizyonunu Onur Bey cok ucuza yapiyo, 400 Euro demisti bana bir sene öncesinde. Artik onun hastasi oluyosunuz ve sürekli ilgileniyo, kontrole gdiebiliyorsunuz bence bu cok iyi birsey..

Tek sikayetim Onur Beyin hastasini dinlememesi, oda deneyiminden kaynaklaniyor sanirim. Bilgisayar resmine gelince, benim bilgisayr resmim hic hos degildi, öyleki ameliyattan vazgecicektim, ama gercekte yukarda yazdigim igibi cok memnundum. Buarada kimseyi yanlis yönledndirmek istemem, sadece kendi yasadiklarimi paylasmak istedim :)

çok şans işi bu..yine de başarılı bir sonuç için doktorun sabırlı olması şart. sizi dinlemesi şart. Onur erol da bu yok. sonuçta sizin görüntünüz nasıl bir burun istiyorsunuz bu onemli. Ama benim begendiğim güzeldir diyo. Ameliyatta karar vericem her şeye diyo. gözünüz kapalı kimseye guvenemezsiniz, sabırsız bir doktor da ne kadar başarılı olur bir ameliyatta. günde 12 saat çalışıyor 70 küsür yaşında. Onur Erol a ameliyat yaptırmadan önce iyice bir düşünün derim. Onun dışında iyi bir hastanede çalışan, (daha önce ameliyat ettiği insanlara bakarak sonucun nasıl olabileceği de anlaşılır) zevkinizin uyduğu, sizi dinleyen, sabırlı bir doktor bulun. Çünkü bundan sonra ufak bir sorun çıksa sürekli görüşeceksiniz. Ameliyat sonrasında sizinle ilgilenmesi ona ulaşabilmeniz çok önemli. Ayrıca kıkırdak erimesi vs sorunlar Onur erolun hastalarının da başına gelmiş. Ama her doktorun illaki boyle bir hastası vardır. ŞANS :)... o yüzden umarım herkes için hayırlısı olur ve herkes çoook şanslı olur :)...

ben dün Onur Erol'a burun ameliyatı yaptırdım, bir başka konu başlıgı vardı oraya yazdım...)

X