Onur Erol'a Burun estetigi yaptırmış kimse yok mu?

şimdi onur erol burun ameliyatlarını kendisi mi yapıyor yoksa asistanlarına mı yaptırıyor?
bide ön görüşme ücretli mi?

Arkadaşlar dün gittim randevuma süper bir doktor tek kelimseiyle fakat çok pahalı 9500tl bana çıkardı masraf helal olsun ona ama inanın deniz akkayanın o fotosunu gösterdim birde eski burnunu gösterdim maalesef onlar göz önünde oldukları için onlarınkini daha akrosiştli yapıyorlar daha güzel ve minik benimkini bilgisayarda çizdi inanın hiç ama hiç beğenmedim ve beni hiç konuşturmadı hep lafları ağzıma tıkadı neymiş turkısh delight türk lokumu tekniğini yaratmış ona göre yapıyormuş...vallahi ben çok farklılıklar bekliyordum ama fazla ücretten başka bir şey göremedim inanın bana......

ilk ameliyat fiyatı bu demi.2.falan değil yani..

Bende bugun onur erol a görüşmeye gittim,gerçekten çok profesyoneller.tabii ki pahalı.burun dışında bi de çeneye vucuttan alınan yağı enjekte etmemiz gerek dedi,çene biraz geri kalıyomuş..bende yağ enjektesini araştırıyorum ama..bakalım..

şimdi onur erol burun ameliyatlarını kendisi mi yapıyor yoksa asistanlarına mı yaptırıyor?
bide ön görüşme ücretli mi?

onur erol muayene ücreti 300 tl.onur erol ameliyat ederse farklı fiyat asistanları yaparsa farklı fiyat veriliyor.ama onur erolu tavsiye ederim.Fiyat olarak farklıdır biraz ama güzel

Hastane karşılaştığım bir arkadaştan duyduğum kadarıyla Onur Erol'un yaptığı burunlar sonradan sorun çıkıyor dedi.
Onun da bir arkadaşı yaptırmış ve çökme olmuş.Ben artık neye inanacağımı şaşırdım.Ne kadar doğru bilmiyorum.Kimseyi yanlış yönlendirmek istemem doğrusu :S Görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar.

onur erol muayene ücreti 300 tl.onur erol ameliyat ederse farklı fiyat asistanları yaparsa farklı fiyat veriliyor.ama onur erolu tavsiye ederim.Fiyat olarak farklıdır biraz ama güzel

Merhaba Asuman, sanırım sen de Onur Erol'a burun estetigi oldun.Ne zaman ameliyat oldun? Hala kendisi mi giriyor mu ameliyatlara acaba?Bir de herkese aynı turkish delight yontemini mi uyguluyor yoksa kisiye gore tasarım yapıyor mu acaba merak ediyorum.Sen ona ameliyat olduysan deneyiminden faydalanmak isterim.Simddiden çok teşekkürler....

Merhaba Herkese,

Bende daha önce bir kaç doktorla görüştüm ve vardığım sonuç şu ne kadar şöyle olur böyle olur deseler de en sonunda bir garantisi yok bu işin. İstediğiniz gibi olmayabilir bu doktordan kaynaklı bir durumda olmayabilir.

Aranızda Onur Bey le veya Nuri Soysal la görüşen hatta ameliyat olan var mı acaba ? Ameliyattan önce oluşturulan çalışmayla sonuç ne kadar benzedi... Sonuçta aynı ameliyatı 10.000 tl ye de yaapn var 5.000 tlyede. Aradaki fark sadece isim olması mı yoksa gerçekten ortaya iyi ki bu doktora ameliyat olmuşum dedirtecek bir sonuç çıkıyor mu

Teşekkürler

Bu doktor çok uçukk fiyatlar istiyor ayrıca dediğiniz gibi garantisi de yok. Bu fiyatların sbebei de Petek dinçöz ve deniz akkaya diye düşünüyorum. Bir arkadaşım burak erdamara ameliyat oldu. fakat ben eski burnunu bilmesem emin olun anlamazdım. ayrıca böle uçuk fiyatlara deil. barış çakır için de çok uygun diorlar. ayrıca yaptığı burunlar da gerçekten şahane. tabii karar yine şahıslara ait :)

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katılıyorum.
göğüs küçültme estetiği oldum iki sene önce Op. Dr. Yasin ÜNAL a,
bir sene göğsümdeki izler dışında dolgun ve güzel görünüyordu
fakat şimdi çok üzülüyorum, görüntüsü değişti izler belirginleşti
göğsüm sarkık ve yumuşak oldu
göğsümdeki izlerden kurtulabilir miyim bir doktor tavsiye edebilir misiniz.
gerçekten çok üzülüyorum Onur Erol'u tavsiye eder misiniz?
şimdiden teşekkür ederim.

Ben burnumu yaptırmışdım onur erola ama bundan rahat 15 sene önce gayette memnunum burnumdan hem çok doğal estetik olduğu anlaşılmıyor hemde ne nefes almakla ilgili nede başka bir yönden sağlık problemi çıkartmadı bana

Rice etsem fotoğrafınızı yükleyebilri misiniz? bende Onur bey e ameliyat olmak istiyorum karar aşamasındayım, yardımcı olsanız çok sevinirim.

Merhaba kızlar Onur Erol'a silikon ameliyatı olan var mı acaba? Bir arkadaşım kendisini önerdi ama forumda kendisine gogus estetiği ameliyatı olan bir hanımla karşılaşamadım.

X