Op Dr Aylin Karanlık hakkında bilgi paylaşım.

merhabalar
aylin hanıma indirim yaptıran var mı?
cünkü bazılar 4bin TL bazıları 5 bin 6bin den bahsediyor... gögüs büyütürken fiyat aynı olmamalı mı? aylin hanım neye göre belirlio bu fiyatı?

Kızlar merhaba acil bilgi istiyorum aylin hanıma burun ameliyatı olan varmı? bana bilgi verebilirmisiniz?

Merhaba millet
ben 8 ay önce Aylin Hanıma kasaltı meme büyütme ameliyatı oldum.
Masaja ve kontrollere cok düzenli devam ettim.
Sol memem sorunsuz bir sekilde hemen asagı indi ve güzel bir form aldı.
Sag memem ise hala inmedi.
8 ay gecmesine ragmen inmemesi oldukca hos olmayan bir durum elbette.
Memelerimin birinin ucu yukarı digeri asagı bakıyor ve iki farklı meme gibi duruyorlar alakalrı yok :KK43:
Sanırım tekrar ameliyat olmam gerekecek. Operasyon ile filan halledilmiyor ve narkoz alıp tekrar acılacak meme ve tekrar silikon yerlestirilecek asagıya.
Bunalıma girdim cok pismanım.
Aslında aylin hanım cok tatlı bir insan ve duydugum kadarıyla iyi de bir doktor ama boyle hatalar da olabiliyor. Onlemini alabilmem mumkun mu bilemiyorum...
Saglıcakla kalın

yapayım açıklama
yukarıdaki 2 üye de aynı şekilde aynı ıp adresini kullanıyor. Ben sanki bunlaır yazmamışım gibi yazmaya devam etmeleri nasıl açıklanabilir bilmiyorum.

Açıklaması basit:
Kendileri soruyorlar, kendileri cevaplıyorlar %100 memnuniyet... çokda açıklamaya ihtiyaç yok sanırım....

Güncelliyorum :
Yaptığımız araştırmada

raincloud
semercia
senihatoran
sasquatch
melda34
cibes
elaya

kullanıcı isimlerini kullanan kullanıcıların aynı bilgisayarı kullandığı tespit edilmiştir.

Kullanıcılardan bir tanesinin italya'da olduğunu söyleyip ıp numarası türkiye çıkınca, yapılan araştırmada diğer 6 kullanıcı ile aynı bilgisayarı kullandıkları ortaya çıktı.

Lütfen bu ve diğer konularda yaptıkları yorumlara ehemniyet vermeyiniz...
arkadşlar lütfen hayatımız ile ilgili konuları bazi ticari amaç uğruna kulanan kişilere prim vermeyelim çünkü ameliyat masasından kaltığınızda artık geri gönüşü olmuyor kendi kendilerinin reklamını yapan kişilerin sizin incelikle yaklaştığınız ve madur olduğunuz durumu aynı hassasiyet ile karşalımıyor benden söylemesi

arkadaslar dikkat edin insanlar üzerine vazife olmayan ve yetkileri var mı yokmu belli olmayan işlerle uğrasıyolar bu yetkisiz ve kim idüğü belli olmayan insanlara dikkat edin hesabnınız bile hacklenebilir. hemen site yönetimine de bu sorunu bildiriyorum.

bak zerzavat benim yukarıda yazdığım mesaj aslında bana ait olmayan bir yazıyı kopyalayım yapıştırma yaparak oluşturduğum mesaj dır . bu mesajın sahibi bu sitenin kurucusudur ve oradaki iki kişiden kasıt siz değildiniz . özelime mesaj yazarken beni yerme yerine konuyuda anlatsan daha açıklayıcı olurdun ablan aylin hanımda meme ameliyatı olmuş sa kendisinden de bilgi alabilirsin burun ameliyatı için tavsiye
ben bu mesajı daha öncesinde aylin hanım hastası olduğunu söyleyen birçok nickin sitenin kulanıcıları tarafından hepsinin ayni ıp adresini kulanmalarını tespit etmeleri (hatta nickleriden biri yurtdışından yazdığını söylüyor ama türkiyede ıp adresi anlaşılıyor) site yöneticileride benim yukarıda copyalayıp yapıştırdığım yazıyı yazıyorlar ve buradaki diğer paylaşımcı arkadaşlrı uyarıyorlar bende o yazının bu topikdede okunmasını istedim hepsi bu hani dr araştırıyorsunuz ya kimler ne ile uğraşıyor bilinsin istedim hiç üzerine alınma seni ve ya ablanı kastedecek bir yazı değil ve bunu bana özelden mesaj atarak değil burdanda sorabilirdin

ben 2 yil kadar once gitmistim gorusmeye. Aylin Hanim`i gorunce kapida bir sok olmustum. kadin benim 3 katim. once kendi estetik olsun demistim. eskiden voleybol oynadigi icin ve biraktigi icin vucudunun bozuldugunu anlatti. icime sinmemisti. bir de ustelik ben silikon istemiyorum benim gogsum var yeterince sadece diklestirme istiyorum dedigim halde israrla bana silikon takmayi diretiyordu. yok canim yaa ben istemiyorum oyle icimde garip seyler. hem gogsum var yok degil ki... o yuzden silmistim listemden. hastanin ne istedigini dinlemek te onemli...

arkadaşlar ben bugün görüştüm aylin hanımla, heyecandan bişey soramadım gerçi. Cumartesiye randevu aldım. Neler soracağımı kağıtlara not ediyorum. Sizce yuvarlak mı koydurayım, anatomik mi? Memelerim sarktı iyice emzirme sonrası yazmıştım bi ara biliyorsunuz.:kedi:

bu doktorun adresini telefonunu banada mail atarmsıınız bende görüşmek istiyorum

Merhaba,
Yaklaşık 1,5 ay önce Aylin hanıma meme küçültme ameliyatı oldum ve sonuçtan çok memnunum. Kendisi ameliyat öncesinde de sonrasında da inanılmaz ilgili bir bayan. Abuk subuk sorularıma bile hep cevap verdi :) Ameliyat sonrasında hiç ağrım olmadı, biraz geçiş sürecinde kabuk bağladı o kadar. Kabuklar da şu anda iyileşme sürecinde. Ben hastane olarak İstanbul Estetik Center'ı seçtim ve memnun kaldım. Meme küçültme ameliyatı olmayı düşünüyorsanız Aylin hanımla görüşmenizi tavsiye ederim.

ben de aylin hanıma göğüs büyütme düşünüyorum :110: ama burayı kimse aktif kullanmıyor artık galiba :KK42:

X