Op. Dr. Coşkun Levent Taşçı için yazılan yorumlar, tavsiyeler ve teşekkürler.

Merhaba Edbeer

Smartlipoya mi normal liposuctiona mi karar verdiniz ve doktorunuz kim? Eger smartlipo yaptiracaksaniz ve fiyati ciddi bir sekilde farkediyorsa ben de gorusmesi icin kuzenime onerebilirim kendisini, o fiyati yuksek buldugu icin once istedigi kiloya ulasana kadar operasyon fikrini ertelemeye karar vermisti. En azindan bir gorusur ve fikir edinir.

Kusura bakma esas sorunu cevaplamamisim, bana smartlipo yapildi. estetica hastanesinin 3 subasi var, leventtki subesinde varmis o alet onlar götürüp getirdi eve kadar ,
doktora görüsmeye de atasehire götürmüslerdi, ben bakirköy incirli de Güler Hanimla görüstüm o beni yönlendirdi.Smartlipo da biliyorsun dikis fln yok, rahatti yani .
Zaten benim korkum var büyük ameliyata önce bunla baslayayimdedim gerisi gelir belki.ASlinda ben neden yaptirdim ? beni biraz motive etmesi icin yaptirdim,
kisa zamanda 20 kilo almistim, o moral bozukluguyla depresyona girdim. Simdi ameliyatin verdigi moralle diyetime sporuma basladim kilo veriyorum gercekten.
ameliyat bana hareket serbestligi kazandirdi bence, bilmiyorum anlatabildimmi?

Kadınlar kulubüne bayan arkadaşlarla bir memnuniyetimi paylaşmak için kaydoldum,,dr coşkun levent taşcı ya yaklaşık 1.5 ay önce göğüs,sırt bel ve karın bölgeme yaklaşık 3 er gün ara ile slimlipo yaptırdım.yaşım 44 ve vücutta inanılmaz bir toparlanma ve hafiflik hiç bir zorluğu olmayan lokal anestezi ile yapılan işlemlerdi.yıllardır göğüs ağırlığını taşıdığıma değmezmiş,,yağ alınınca göğüs dahil hiç bir bölgede sarkma falanda olmuyor..10 gün oldu dolgu ve botoksumuda doktoruma yaptırdım doktoruma kendime güzel bir armağan verdiğimi düşünüyor konusunda gerçekten uzman olan doktorum coşkun levent taşcı ya ve superplast ekibine teşekkür ediyorum..
Vucunuzdaki yağları inanın taşımanıza deymez,göğüsler bile super ,,1.5 ayda diyetsiz spor ve diyetle bile gitmeyen inatçı yağlarımdan kurtuldum şimdiden 42 bedenden 38 bedene geldim ...
3 ay sonra daha farklı olacak ve vucut iyice toparlanacakmış, herkeze tavsiye eder,,
güleryüzlü doktorum dr.coşkun levent taşcı'ya tekrar tekrar teşekkür ederim...

Merhaba Daenerys,
Bana süperplast ta 5000$ dediler, ben bunu TL olarak yaptirdim, fiyat benim icin cok farkediyor, yani bana göre.
Sonra Hüseyin bey bana sirt , bel, göbek ve bacakveya basen olmak üzere 4-5 kere yaptirmami önerdi.
5x5000$ demek oluyor bu, yani ben kendimi pek iyi hissetmedim bunu duyunca total korkunc bir rakam bence.
Ben tek ameliyatta 3 bölgeden aldirdim, sirt kalcaüstü yanüst diyorlar biraz da göbek kismindan.
Doktorumdan memnunum , hastaneden de iyi ilgilendiler, tekrar yilbasinda birseyler düsünüyorum
yine önce onlari ariyacagim sonra baskalarina da sorarim.Böyle yine de baska soracaginiz varsa cevaplarim.
bu arada sen memnun musun nasilsin?

Gecmis olsun cok, memnun kalmaniza sevindim. Fiyati gercekten uygunmus uc farkli bolge icin. Operasyon sonrasi iyilesme sureciniz nasildi? Ne kadar sure istirahat etmek gerekiyor?
Ben de cok memnunum sonuctan, ayda bir kontrole gidiyorum doktora, 2 ay oldu tam yaptirali. Artik karin hareketleri yapmaya basladim toparlanma surecimi hizlandirmasi icin cunku butun bolgeler arasinda karnimin alt bolgesi en yavas toparlanan bolge oldu, hala hafif bir odem ve derimde bolluk var. Ama zaten iyilesme sureci 3 ayi, tamamen toparlanip tam seklini almasi alti ayi bulur demisti doktor.

Gecmis olsun cok, memnun kalmaniza sevindim. Fiyati gercekten uygunmus uc farkli bolge icin. Operasyon sonrasi iyilesme sureciniz nasildi? Ne kadar sure istirahat etmek gerekiyor?
Ben de cok memnunum sonuctan, ayda bir kontrole gidiyorum doktora, 2 ay oldu tam yaptirali. Artik karin hareketleri yapmaya basladim toparlanma surecimi hizlandirmasi icin cunku butun bolgeler arasinda karnimin alt bolgesi en yavas toparlanan bolge oldu, hala hafif bir odem ve derimde bolluk var. Ama zaten iyilesme sureci 3 ayi, tamamen toparlanip tam seklini almasi alti ayi bulur demisti doktor.
3gün zorluk cektim diyebilirim sizi hissettim egilip kalkarken,1 hafta sonra calismaya baslamistim 5 gün sonra almanya ya döndüm.simdi cok iyiyim 3 hafta delik olan yerleri hissettim,sislik gibi.
Simdi sirtimdakileri hic hissetmiyorum, biraz karnimda sertlik hissediyorum cok hafif.
Diyetime devam ediyorum bir ayda 5 kilo verdim,kendimi iyi hissediyorum, 10 kilo daha yilbasina kadar
verebilirsem karin germe düsünüyorum gögüslerle birlikte. Ben 86 kiloydum 2,5 kilo lipoda alindi.
Ama ben sanki 10 kilo vermis gibi hissettim, görünüste öyle degisti yani. Bu beni motive etti diyete basladim. Özellikle belim inceldi o cok belli oluyor. Ben iki dogum yaptim o yüzden karin germe benim icin iyi olur
deri fazlasi ve kaslarin dikilmesi icin, genc hic dogum yapmamis olsam kaslar acilmamais olacagi icin
slimlipo yeterli olurdu belki. Bu arada dukan diyeti yapiyorum, diyetitisyenle zorlandigim kadar zorlanmiyorum.
Spoa baslamadim hala yarim saat yaptigim yürüyüsleri spordan saymiyorum. Yogun spor yaptigim zaman alt taraflardan gidiyordu, üst taraflar ayni kaliyordu grekoremen güresci gibi, halbuki bu sefer üstten gidiyor,
omuzlarim bayagi inceldi biraz daha incelsin, spora baslicam siki sekilde. Benim doktorum 3 ayi bulur tamamen seklini almasi dedi , 26 temmuzda yaptirmistim. Kocaman midem vardi simdi mide cok az diyebilirim alt karin var biraz daha.kalca, bacak oldugu gibi duruyor. Ameliyattan önceki 80 kiloluk halimle su andaki
80 kiloluk halim cok farkli sanki 70 gibi duruyorum.

Insallah sen de memnunsundur 3 ay sonunda da memnun olursun sen 3 yerinden ayri ayri 2 kilo aldirdin
Mutlaka sende sonuc muhtesemdir.göbek toparlanir umarim deri fazlasi ve kas gevsekligi en büyük problem
Bence doktorum göbege elinle masaj yap demisti bana biraz yaptim, sertlikler hafifledi.

3gün zorluk cektim diyebilirim sizi hissettim egilip kalkarken,1 hafta sonra calismaya baslamistim 5 gün sonra almanya ya döndüm.simdi cok iyiyim 3 hafta delik olan yerleri hissettim,sislik gibi.
Simdi sirtimdakileri hic hissetmiyorum, biraz karnimda sertlik hissediyorum cok hafif.
Diyetime devam ediyorum bir ayda 5 kilo verdim,kendimi iyi hissediyorum, 10 kilo daha yilbasina kadar
verebilirsem karin germe düsünüyorum gögüslerle birlikte. Ben 86 kiloydum 2,5 kilo lipoda alindi.
Ama ben sanki 10 kilo vermis gibi hissettim, görünüste öyle degisti yani. Bu beni motive etti diyete basladim. Özellikle belim inceldi o cok belli oluyor. Ben iki dogum yaptim o yüzden karin germe benim icin iyi olur
deri fazlasi ve kaslarin dikilmesi icin, genc hic dogum yapmamis olsam kaslar acilmamais olacagi icin
slimlipo yeterli olurdu belki. Bu arada dukan diyeti yapiyorum, diyetitisyenle zorlandigim kadar zorlanmiyorum.
Spoa baslamadim hala yarim saat yaptigim yürüyüsleri spordan saymiyorum. Yogun spor yaptigim zaman alt taraflardan gidiyordu, üst taraflar ayni kaliyordu grekoremen güresci gibi, halbuki bu sefer üstten gidiyor,
omuzlarim bayagi inceldi biraz daha incelsin, spora baslicam siki sekilde. Benim doktorum 3 ayi bulur tamamen seklini almasi dedi , 26 temmuzda yaptirmistim. Kocaman midem vardi simdi mide cok az diyebilirim alt karin var biraz daha.kalca, bacak oldugu gibi duruyor. Ameliyattan önceki 80 kiloluk halimle su andaki
80 kiloluk halim cok farkli sanki 70 gibi duruyorum.

Insallah sen de memnunsundur 3 ay sonunda da memnun olursun sen 3 yerinden ayri ayri 2 kilo aldirdin
Mutlaka sende sonuc muhtesemdir.göbek toparlanir umarim deri fazlasi ve kas gevsekligi en büyük problem
Bence doktorum göbege elinle masaj yap demisti bana biraz yaptim, sertlikler hafifledi.

Cok sevindim guzel haberlerinize. Gercekten de sonucu gormek insani cok motive ediyor. Benim de sorunum ayni, kilo alinca uste aliyorum, verince en cok bacaktan gidiyor. Ben de pilatese baslamayi dusunuyorum, masaja da baslasam ufaktan iyi olur, simdilik sadece alt karin icin bacak hareketleri yapiyorum.
Dukan diyeti beni de ucurumun kenarindan dondurdu, porsiyon stresi yasamadan ve zorlanmadan toplamda 15 kilo verdim, 2-3 kilo da lipoyla gitti. durmak yok, yola devam. umarim yeni yila daha saglikli, guzel ve mutlu gireriz. :)

Son düzenleme:
Cok sevindim guzel haberlerinize. Gercekten de sonucu gormek insani cok motive ediyor. Benim de sorunum ayni, kilo alinca uste aliyorum, verince en cok bacaktan gidiyor. Ben de pilatese baslamayi dusunuyorum, masaja da baslasam ufaktan iyi olur, simdilik sadece alt karin icin bacak hareketleri yapiyorum.
Dukan diyeti beni de ucurumun kenarindan dondurdu, porsiyon stresi yasamadan ve zorlanmadan toplamda 15 kilo verdim, 2-3 kilo da lipoyla gitti. durmak yok, yola devam. umarim yeni yila daha saglikli, guzel ve mutlu gireriz. :)

Ne kadar zamanda 15 kilo verdin dukan diyeti ile, ben daha 5 kilo verdim.
Kolay seyleri yapiyorum krep fln sadece hafta sonu. Hindi gögsü ,yogurt, süt iciyorum bol bol ,3 litre su kesin.
Aslinda bu kadar cok kiloya göre yavas gidiyor gibi geliyor.80,5 falan su an.5+5 yapiyorum yarin Protein + sebze gününe baslicam.
bana verebilecegin birkac tüyo varmi?

Ne kadar zamanda 15 kilo verdin dukan diyeti ile, ben daha 5 kilo verdim.
Kolay seyleri yapiyorum krep fln sadece hafta sonu. Hindi gögsü ,yogurt, süt iciyorum bol bol ,3 litre su kesin.
Aslinda bu kadar cok kiloya göre yavas gidiyor gibi geliyor.80,5 falan su an.5+5 yapiyorum yarin Protein + sebze gününe baslicam.
bana verebilecegin birkac tüyo varmi?

Ben aslinda 9 kiloyu ilk bir bucuk ayda vermistim, ilk bir bucuk ayda hic kacamak yapmadim. Karbonhidratlari ve alkolu tamamen kestim. Her gun duzenli yuruyusumu yaptim. Eski beslenme tarzim cok korkunc oldugu icin sanirim vucudum ufak capta bir sok yasadi.
1.5 aydan sonra bir bucuk ay arayla iki kere bir haftalik tatile ciktim ve tatilde hem herseyden abartmamak kaydiyla yedim, hem de fazlaca alkol tukettim. Ama bol hareket etmeye ozen gosterdim ve iki tatil bitiminde de aldigim kilo ikiyi gecmedi.tatil sonrasi eski beslenme duzenime dondugumde de kilom hizli bir sekilde eskiye dondu zaten.
bu iki tatilin arasinda da rejimi bozmasam da operasyonu yaptirdiktan sonra da bir muddet korseyi falan bahane ederek yuruyuslerimi aksattim.
Neticede ilk bir bucuk ayda 9 kilo verikten sonra, boza toparlaya ama ucunu hic tamamen birakmadan operasyonla verdigim 3 kiloyu dusersek 2.5 ayda 5 kilo verdim.
Kilo verme hiziniz bir suru farkli seye bagli olabilir. Benim onerim vitamin takviyesi yapmaniz mutlaka, cunku d vitamini eksikliginde mesela kilo veremezsiniz kesinlikle. Zaten besin cesitliligi rejime devam ettiginiz surece biraz monoton ve kisitli olacagi icin vucudunuzda eksik kalacak seyleri disaridan takviye etmenizde fayda var. ben one a day weight smart kullaniyorum, icinde yesil cay ozleri varmis ve metabolizmanin hizlanmasina yardimci oldugu iddia ediliyor.
bir de tiroidinize baktirin, bende hipotiroid oldugu icin metabolizmam normalden yavas ve yavas kilo veriyorum.
Eger kilo vermenize mani bir durum yoksa da kilo verme hizinizi kafaniza takip stres olmayin, cunku stres de kilo vermeyi zorlastirir. Sonucta bazi bunyeler rejimin ik evrelerinde hizli bir sekilde kilo verirken bazi bunyeler uzun sure direnip direnme gucu bittigi zaman yeni yasam tarziniza adapte olup birikmis yaglari hizla kullanmaya baslar. Agir spor yapmak yerine gunde en az yarim saat hizli tempoda yururseniz ve bunu hic aksatmadan yaparsaniz sanirim en fayda goreceginiz sey bu olur, ben yuruyusleri aksatip aksatip tekrar yapmaya basladigim icin en net farkettigim etken bu kilo vermemi hizlandiran.

Aslinda hic kacamak yapmiyorum, eskiden yediklerimden bir farki meyva yemiyorum, bir de cok az kullandigim zeytinyagini kullanmiyorum.yarim saatlik yürüyüslerimi yapiyorum, ama daha önceden cok daha fazla spor yapiyordum, 10 km yürüyordum haftada 3-4 kere ona istinaden yarim saat az geliyor olabilir.ben vitamin aliyorum c vitamini cinkolu, bu hafta spurilinaya baslicam ek olarak yorgunluk icin faydali olur belki, d vitaminini hic düsünmemistim süt ürünlerini tükettigim icin aklima gelmedi.tiroid icinse testlerde birsey cikmiyor ev doktorum iyi diyor, extra test yaptirmistim haziranda.
Belki senelerdir diyet yapmanin sonucu bu, diyetsiz zamanim cok azdir hayatimda, hep kilolu degildim ben ama 50 kiloyu korumak icin devamli dikkat ettim. Artik yilbasina kadar bu diyete devam edicem,nekadar kilo verebilirsem. Yilbasinda karin germe yaptiricam ameliyattan sonra metabolizma degisir olumlu yönde diye düsünüyorum, nede olsa ya orani azalacak vucutta.
Tesekkürler verdigin bilgiler icin, sen de ipin ucunu kacirma sakin , insan cok kolay rehavete düsebiliyor.

Arkadaslar bende Coşkun beye lazerli burun estetiği yaptırmak istiyorum . aradım ve 3 hafta sonrasına randevu verdiler :KK43: Daha önce operasyon yaptırmıs olan arkadaslar özellikle , Coşkun beyin telefonu varsa özelden yazabilir misiniz lütfen ... 3 hafta beklemek ızdırap gibi :KK43: belki de istediğim cevabı alamam bosuna beklemis olurum . En azından tlfondan görüsüp ön bilgi almak istiyorum . Halimi anlarsınız ...

walla güzelliğin bedeli bu kadar ağır olunca gözü korkuyor insanın ama gerçekten yapabilirmiyim acaba diye de düşündüm ne yalan söyliim.
yalnız fiyat muhteşem(!)miş doğrusu =)) bunca sıkıntıya bu kadar para wermekte işin cabası ama düşünücem...
sizlerede geçmiş olsun güzel kadınlar =))

Merhabalar,

Ben 27.10.2011 tarihinde Dr. Levent TAŞÇI tarafından slim lipo denilen bir operasyon geçirdim. Slim sipoyu vucudunuzda yağ olarak toplanan her bölgeye yaptırabiliyorsunuz. Kesik yok dikiş yok iz yok.
Hastaneye gittiğim öğle saatlerinde hastane personelinin güler yüzü ile insanın içi sıcacık oluyoo ön işlemler için personel nezaretinde önce kısa süre kullanma imkanı olan odanıza alınıyorsunuz size özel hemşireniz gelip kan alımı yapıyor. Buna takiben anestezi uzman doktoru gelip sevecen güler yüzü ile nasıl bir işlem olacağını lokal anestezi olacağını anlatıyor. arkasından doktorunuz Levent bey gelip işlem öncesi yağ alınacak bölgenin fotoğraflarını çekiyor arkasından işlemin yapılacağı odaya alınıyorsunuz. Lokal anestezi aldıktan sonra yarı uyku halinde fakat söylenenleri duyabiliyorsunuz acı dışında, 30-45 dk gibi kısa sürede odanıza alınıyor, çay ve kurabiye ikramıyla kendine gelmeniz bekleniyor. Kendinize geldiğinizde Levent beyin güler yüzüyle karşılaşıyor sorun olup olmadığı sorulduktan sonra iyi günler dileği ile yürüyerek evinizin yolunu tutuyorsunuz. 3 gün işlem yapılan bölge bandajlı ve korseli kalıyor. 3. günün sonunda kendinizi Levent beyin karşısında bandajlar sökülürken buluyor bandajlar söküldükten sonra çekilen fotoğraflarla işlem yaptırmadan çnce çekilen fotoğraflar arasındaki farkı görünce şok oluyorsunuz okadar orantılı ve düzgün hızlı bir incelme inanılmaz. ben sırt bölgeme kalça üstü dahil yaptırdım şuan düzgün bel kıvrımları olan bir hatun oldum Teşekkürler DR. Levent Bey. Çok az ağrı ve ile bana güzel bir bel verdiğiniz için...

Merhabalar,

Ben 27.10.2011 tarihinde Dr. Levent TAŞÇI tarafından slim lipo denilen bir operasyon geçirdim. Slim sipoyu vucudunuzda yağ olarak toplanan her bölgeye yaptırabiliyorsunuz. Kesik yok dikiş yok iz yok.
Hastaneye gittiğim öğle saatlerinde hastane personelinin güler yüzü ile insanın içi sıcacık oluyoo ön işlemler için personel nezaretinde önce kısa süre kullanma imkanı olan odanıza alınıyorsunuz size özel hemşireniz gelip kan alımı yapıyor. Buna takiben anestezi uzman doktoru gelip sevecen güler yüzü ile nasıl bir işlem olacağını lokal anestezi olacağını anlatıyor. arkasından doktorunuz Levent bey gelip işlem öncesi yağ alınacak bölgenin fotoğraflarını çekiyor arkasından işlemin yapılacağı odaya alınıyorsunuz. Lokal anestezi aldıktan sonra yarı uyku halinde fakat söylenenleri duyabiliyorsunuz acı dışında, 30-45 dk gibi kısa sürede odanıza alınıyor, çay ve kurabiye ikramıyla kendine gelmeniz bekleniyor. Kendinize geldiğinizde Levent beyin güler yüzüyle karşılaşıyor sorun olup olmadığı sorulduktan sonra iyi günler dileği ile yürüyerek evinizin yolunu tutuyorsunuz. 3 gün işlem yapılan bölge bandajlı ve korseli kalıyor. 3. günün sonunda kendinizi Levent beyin karşısında bandajlar sökülürken buluyor bandajlar söküldükten sonra çekilen fotoğraflarla işlem yaptırmadan çnce çekilen fotoğraflar arasındaki farkı görünce şok oluyorsunuz okadar orantılı ve düzgün hızlı bir incelme inanılmaz. ben sırt bölgeme kalça üstü dahil yaptırdım şuan düzgün bel kıvrımları olan bir hatun oldum Teşekkürler DR. Levent Bey. Çok az ağrı ve ile bana güzel bir bel verdiğiniz için...

bnmde salı gunu on gorusme carsamba amelyat var karın göbek için olucam ama fiyat henüz konusmadım sanırım sız yenı bı operasyn gecırdınız ne kadara mal oldu oqrenebılırmıyım?

Merhabalar,

Merhaba,

okuduklarım inanılmaz içimi rahatlattı. çok tşk ler paylaşımınız için.
şimdi nasıl hissediyordunuz..dahada incelme olmuştur heralde.
kanlı sızıntı geliyor fln diye diğer kullanıcılar bildirimde bulunmuş.siz böyle bir sıkıntı yaşadınız mı?
birde fiyat konusunda bilgi verebilir misiniz

yarın bnde lipoliz oluyorum karından benım için sanş dileyin kızlar:-)
Merhaba Rosespring,

Operasyonu geçirdin sanırım umarım iyi hissediyorsundur.
C.Levent Taşçıya oldun değilmi?
Kusura bakma unuttum hangi bölgelerdi senin.
Bir de ne kadar ödedin..
Bana da Ocak sonuna randevu verdiler. offf nasıl bekliycem.

Bizi gelişmelerden haberdar et canım lütfen.

tşk

Merhaba Rosespring,

Operasyonu geçirdin sanırım umarım iyi hissediyorsundur.
C.Levent Taşçıya oldun değilmi?
Kusura bakma unuttum hangi bölgelerdi senin.
Bir de ne kadar ödedin..
Bana da Ocak sonuna randevu verdiler. offf nasıl bekliycem.

Bizi gelişmelerden haberdar et canım lütfen.

tşk

evet cnm oldum bandajlarım üzerimde sankı oldugum kılonun ıkı katı kadarım o kadar kalınlar agrılarım var ılac ıcıorumm işte coskun bey verdı.Güzel geçti benımde.ii hissediorum sayılır sonuc nasıl olck aklım hep orda cumartesi gününü beklıorum zaten bandajlarım alınınca rahat rahat yasadıklarımı anlatıcam dün oldum bugun ıkıncı gnum sayılır evdeyım top gibi yuvarlanıorum cok komik:KK70: bnm sadece karın göbek bel arka kısımdı.çoşkun bey bu arada cok tatlı :KK70: para olarak da 4.000 ile 5000 arasında degısıo onu tam doktorundan oqrenırsın cnm görüşmede sorarsın.bu arada amlyt oncesı ve sonrası erkk arkadsım cok yrdımcı oldu bna mutlaka sıze kım yakınsa onu gtrun yanınızda destegıne ıhtıyacınız oluo öle de oldu bıttı hadı kosım otrım gıbı olmuo sncta buda bı amlyt bu kadar basit diil:-)

evet cnm oldum bandajlarım üzerimde sankı oldugum kılonun ıkı katı kadarım o kadar kalınlar agrılarım var ılac ıcıorumm işte coskun bey verdı.Güzel geçti benımde.ii hissediorum sayılır sonuc nasıl olck aklım hep orda cumartesi gününü beklıorum zaten bandajlarım alınınca rahat rahat yasadıklarımı anlatıcam dün oldum bugun ıkıncı gnum sayılır evdeyım top gibi yuvarlanıorum cok komik:KK70: bnm sadece karın göbek bel arka kısımdı.çoşkun bey bu arada cok tatlı :KK70: para olarak da 4.000 ile 5000 arasında degısıo onu tam doktorundan oqrenırsın cnm görüşmede sorarsın.bu arada amlyt oncesı ve sonrası erkk arkadsım cok yrdımcı oldu bna mutlaka sıze kım yakınsa onu gtrun yanınızda destegıne ıhtıyacınız oluo öle de oldu bıttı hadı kosım otrım gıbı olmuo sncta buda bı amlyt bu kadar basit diil:-)

Ay öyle mi ya... bende eşimden gizli yaptıracağım. Çok karşı böyle şeylere..ama diğer türlü de olmuyorki kurtulamıyosun diyet ve sporla.
bende C.Levent bey e gideceğim. ocak sonunda randevum. bu arada sen karın ve bele mi yaptırdın.. bu arada cumartesi günü benim için bir soru sorabilir msini. Çatlayacağım meraktan.. Doğum zamanı bir sıkıntı olurmu. vucuda iç organlara zararı yokmu gerçekten.. kendi keyfim yüzünden ileride doğum veya çocuk için sıkıntı olsun istemiorum belkide hüsnü kuruntu ama olsun içimi rahatlatsın en aızndan.
bu arada verdiğin fiyatlar TL mi USD mi

çok geçmiş olsun tekrar gelişmelerini bekliyoruz
sevgiler

Ay öyle mi ya... bende eşimden gizli yaptıracağım. Çok karşı böyle şeylere..ama diğer türlü de olmuyorki kurtulamıyosun diyet ve sporla.
bende C.Levent bey e gideceğim. ocak sonunda randevum. bu arada sen karın ve bele mi yaptırdın.. bu arada cumartesi günü benim için bir soru sorabilir msini. Çatlayacağım meraktan.. Doğum zamanı bir sıkıntı olurmu. vucuda iç organlara zararı yokmu gerçekten.. kendi keyfim yüzünden ileride doğum veya çocuk için sıkıntı olsun istemiorum belkide hüsnü kuruntu ama olsun içimi rahatlatsın en aızndan.
bu arada verdiğin fiyatlar TL mi USD mi

çok geçmiş olsun tekrar gelişmelerini bekliyoruz
sevgiler

tsk cnm iim allha sukur bn aılemden gızlı yaptrdım ama saklamk zor oluo kı senın esın ondan saklaman ımkansız gibi bisey bn erkek arkdasımla gittim herseyımle o ilgilendi yanı asla tek gıtme bnce .Benım sevgılımde karsıydı güzellikle anlat ıkna et yanı gızlı yptrma ztn elınde snnda anlar daha kötü olr snn için

ağrılarımı merak eden varsa eger bugun daha iim en azından daha rahat oturabılıorum ılk gece uyumakta zorlandım ama dun delıksız uyudum diyebılrım bügün kndımı cok daha ii hissediorum yarın sargıları alıncakı sonucu merk edıorum inş cok gzl olr.

Merhaba Rosespring,

bize gelişmeleri bildirebilirmisin?
3. gün sargıların alınmış. Görüntü nasıldı..sonrasında korse takmaya başladınmı hemen..korsen nasıl nerden temin ettin.. bazıları hastanenin yaknında biyer olduğunu ve çok pahalı olduğunu falan yazmışlar..
morlukların geçmiştir heralde...
çok merak ediorum bana cevap ver lütfennnn :)))
benimde randevum bu haftasonu çok heyecanlıyım..
umarım 5000usd demez Coşkun bey offff

X