ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Güzel bir marka tamam ürünlerde güzel fakat ben danışmanlarından rahatsızım daha doğrusu sektörden geçmiş zamanda bi arkadaşımla geliş fiyatından yardımcı olcağını söylemişti bizde buna güvenerek birsürü ürün aldık ürünler geldikten sonra asıl parasını aldı geliş fiyatı felan hikaye ogün bugündür bidaha tövbe ettim danışmanlada çok kavga ettik zaten.

merhabalar, oriflame satış danışmanı olmayı düşünüyorum ancak fazla bilgim yok. üyelik için ya da başlangıç paketi gibi ücretler var mı? Ben satış için değil kendim alışveriş yapmak için üyelik düşünüyorum. Bilgi verebilecek olan var mı acaba?

merhabalar, oriflame satış danışmanı olmayı düşünüyorum ancak fazla bilgim yok. üyelik için ya da başlangıç paketi gibi ücretler var mı? Ben satış için değil kendim alışveriş yapmak için üyelik düşünüyorum. Bilgi verebilecek olan var mı acaba?
Merhaba cnm yardımcı olan oldu mu olayım mi

selam kızlar ben 6 aydır oriflamedeyim ürünlerini begeniyorum.Ürünlerin hepsini deneyemedim çünkü her ay farklı yeni ürünller çıkartıyorlar.
bu topicte kullanıp memnun kaldığımız yada kalmadığımız ürünleri kullananlardan ya da satış temsilcilerimizden ögrenmek olsun ve resim de ekleyelim
ayrıca gelen hediyelerimızi de resimli olarak paylaşabilirizz.Ne dersiniz hem fikir edinmiş oluruz.
katılımlarınızı bekliyorum canlarımma.s.

Ayyyy ben ne cektim o markadan. Sacmasapan bi satis yontemi. Yahu kim bi urunu eline almak icin siparis gelene kdar bekler. O kadar marka bollugu olan bir dunyada ozellikle de. Sanki kitlik var da bi urunu kullanmadan sansima ne cikarsa diye alicam. Hadi rujlarin parfumlerin numunesi var, ayak kremi el kremi bunlari siparis ediyosun ne sacma girerim bi kozmetikciye elime surer bakarim aninda o urune sahip olurum. Bence bu tarz satis bu yuzyila artik uymuyo. Bi seyi istersem o anda parasini verir alirim 1 hafta beklemek niye?

Cnm ben bi işe korkarak girdim ya alamazsam ya edemezseniz sorun oldu şimdide iyiki girmiism diyorum üye olmak için herhangi para yatırmiyorsun her ay verme zorunluluğu nda yok istersen konuşalım ayrintili

Mrb.bende satis temsilcisi olmak istiyorum.aslinda istanbulda oturan biri daha iyi olur siz nerdensiniz.
Hani toplantilar falan olursa katilip ogrenmek adina.
Yardimci olabilirmisiniz

Merhaba arkadaslar. Kulube yeni uye oldum ayagimin tozuyla mesaj yazmak istedim 6 yıldır oriflame yapiyorum. Ekip lideriyim ve Izmir' deyim fakat tum illerden gelen basvurulara da yardimci oluyorum. Kayit ucretsiz. Ekibime gelen yeni uyelerime katalogu ucretsiz gonderiyorum. Ekibime katilin urunlerinizi %30 indirimli alin. Ekip kurup isinizi buyutun. Kendim uye olmak istiyorum derseniz; sayfaya girerek is firsatindan danisman ol kismina girip formu doldurun sponsor kodu kismina ....yazarsaniz benim ismim .....çıkacak. Ekibime katildiginizda size her zaman yardimci olacagim; uye oldugunuzda cekinmeden akliniza takilan her soruyu sorabilirsiniz. Uye olmayi dusunurseniz bana ozelden mesaj atabilirsiniz. Gun icinde geri donus yaparim. Sevgiler

Son düzenleyen: Moderatör:
Oriflame, Avon, LR vb kozmetik markaların satış temsilcisi olan arkadaşlar, rica ediyorum ürün satışı, reklamı, ekip kurma, üye toplama, sponsor dağıtma gibi girişimlerde bulunmayınız sitemizde.

Bu topiklerin açılmasına müsade ediliyorsa, siz ekip kurun ürün satın diye değil, aranıza katılan satış temsilcilerinin sorularına cevap verin, ürünler hakkında bilgi paylaşın diye izin veriliyor.

ben danışmanlığımı iptal etmek istiyorum. bunun için ne yapabilirim?

Merhabalar; Üyelik iptali 1 yıl sipariş vermediğinizde otomatik düşüyor. o kadar beklemek istemiyorum derseniz. Oriflame şirketine danışmanlıktan istifa dilekçesi yazıyorsunuz. Dilekçeye biliyorsanız danışman numaranızı ve TC nizi de yazın. Yurtiçi kargo şubelerinden Oriflame e bu evrakları yollamak istiyorum dediğinizde size yardımcı olacaklardır.

Sevgiler...

Merhabalar; Üyelik iptali 1 yıl sipariş vermediğinizde otomatik düşüyor. o kadar beklemek istemiyorum derseniz. Oriflame şirketine danışmanlıktan istifa dilekçesi yazıyorsunuz. Dilekçeye biliyorsanız danışman numaranızı ve TC nizi de yazın. Yurtiçi kargo şubelerinden Oriflame e bu evrakları yollamak istiyorum dediğinizde size yardımcı olacaklardır.

Sevgiler...

cevabınız için çok teşekkür ederim.

Merhaba arkadaslar. Kulube yeni uye oldum ayagimin tozuyla mesaj yazmak istedim 6 yıldır oriflame yapiyorum. Ekip lideriyim ve Izmir' deyim fakat tum illerden gelen basvurulara da yardimci oluyorum. Kayit ucretsiz. Ekibime gelen yeni uyelerime katalogu ucretsiz gonderiyorum. Ekibime katilin urunlerinizi %30 indirimli alin. Ekip kurup isinizi buyutun. Kendim uye olmak istiyorum derseniz; sayfaya girerek is firsatindan danisman ol kismina girip formu doldurun sponsor kodu kismina ....yazarsaniz benim ismim .....çıkacak. Ekibime katildiginizda size her zaman yardimci olacagim; uye oldugunuzda cekinmeden akliniza takilan her soruyu sorabilirsiniz. Uye olmayi dusunurseniz bana ozelden mesaj atabilirsiniz. Gun icinde geri donus yaparim. Sevgiler
Ben de senin ısrarın üzerine üye oldum canım ama kendim için alıyorum. Ben her ay sipariş veremem de.
Yani kaç ay üst üst sipariş vermezsek üyelik iptali olur? :anneadayı:

Sevgiler...
Bende bu soruyu merak ediyordum teşekkür ederim kapıya gelen kargoya hiç bir ücret ödemesi yapılacak mı indrimleri iyi ama 8.95 üzerine ekleniyor. Bana beni üye yapan bayan hediye ürün gelir dedi ??????

Ücretsiz üyelik .......
Oriflame’e kayıt olunca;
– Kendi ürünlerinizi %30 indirimli alırsınız.
– Satış yapınca %30 kar elde edersiniz.
– Üye kaydederek %3’ten %21’e kadar prim kazanırsınız.
– Alışveriş tutarınıza göre her ay farklı hediyelerden yararlanırsınız.
Oriflame’den yapacağınız alışverişlerde ödeme süresi 21 gündür.
Ödemenizi anlaşmalı bankalardan, PTT şubelerinden veya internetten danışman kodunuzla gerçekleştirebilirsiniz.
Oriflame fırsatlarından haberdar mısın? Hayallerine ulaşmak için
sayfamızın mesaj bölümünden numaranızı bırakmanız yeterli en kısa zamanda dönüş sağlanıyor..
DİREKTÖR OL 1.500TL. MAAŞ ARTI (1.000 DOLAR ÖDÜL.)
ALTIN DİREKTÖR OL 3.000 TL MAAŞ (2.000 DOLAR ÖDÜL)
ÜST ALTIN DİREKTÖR OL 4.000 TL MAAŞ(3.000 DOLAR)

Mrb.bende satis temsilcisi olmak istiyorum.aslinda istanbulda oturan biri daha iyi olur siz nerdensiniz.
Hani toplantilar falan olursa katilip ogrenmek adina.
Yardimci olabilirmisiniz
Merhaba benim yardimci olmami ister misiniz?

temizleme makinesinden kullanan var mı yorum istiyorum
bir de kargo ücreti ödememek için kaç tl yada kaç bp sipariş girmek gerekiyor

X