ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

100 tl sipariş var şuan 39 bp yapıyor :KK43:
75 e daha ne kadar giricem üff
Yaklasik 75 tllik daha sipars girmeniz gerekli.. ama şu sekildede yapabilirsiniz ucret sifirlama urun bedeli diye bisey var bu ay hangi urunu koydular bilmiyorum ama mesela gecen ay rujdu 11 lira odiyerek ruj aldm yani kargo ucreti odemek yerine o ayin urununu aliyosun

Yaklasik 75 tllik daha sipars girmeniz gerekli.. ama şu sekildede yapabilirsiniz ucret sifirlama urun bedeli diye bisey var bu ay hangi urunu koydular bilmiyorum ama mesela gecen ay rujdu 11 lira odiyerek ruj aldm yani kargo ucreti odemek yerine o ayin urununu aliyosun
teşekkürler

İzmir'de oriflame temsilcisi olmayı düşünen varsa yardımcı olabilirim.İster ürünleri indirimli alın.İster ek gelir kazanın isterseniz esas işiniz olarak görün. İlk ay katalogu ücretsiz gönderiyoruz.

Oriflame de kargo ücreti ödüyormuyuz siparişlere bilgilendirirseniz sevinirim.
Yeni üye oldum da.

Üye olmak isteyen bayanlar bana ulaşın. Hem kar edin hem hediyeler alın. İndirimli ürünler gelsin size. Ürünleri ben kendim kullanan biri olarak söylüyorum bakım ürünleri çok iyi

Evet ödüyorsunuz. Tavsiyem size uzak durun hiç bulaşmayın benim gibi zararlı çıkarsınınz iyi gunler

Arkadaslar oriflame Antalya temsilcileri burada mı lara bölgesinde olanlar kimler? İletişime geçmek istiyorum...

Oriflame ile harikalar yaratiyorum her urunu muhtesem bence kuusursuz.. sizde deneyin ve pisman olmayin aynj zamanada uyelik ekibimize ucretsiz kayit olun ve indirkmli urunler ve cilgin cazip hediywlere sahip olun bir msj atmaniz yeterli kadinlar kendiniz icin cok degerlisiniz.

bir süredir alışveriş yapmıyordum. mart ayı kataloğuna bakmak için siteden giriş yapayım dedim ama mailim ve şifrem doğru olmasına rağmen kabul etmedi. üyeliğim silindi mi acaba? gerçi zaten üyeliğimi sildirmek istiyordum ama merak ettim. sonra bana üyelik ücreti diye fatura matura çıkarmasınlar bunlar. illa üyeliğim silinsin diye telefon falan mı etmem lazım yoksa bu durum zaten üyeliğimin siinmiş olması mıdır net olarak?

bir süredir alışveriş yapmıyordum. mart ayı kataloğuna bakmak için siteden giriş yapayım dedim ama mailim ve şifrem doğru olmasına rağmen kabul etmedi. üyeliğim silindi mi acaba? gerçi zaten üyeliğimi sildirmek istiyordum ama merak ettim. sonra bana üyelik ücreti diye fatura matura çıkarmasınlar bunlar. illa üyeliğim silinsin diye telefon falan mı etmem lazım yoksa bu durum zaten üyeliğimin siinmiş olması mıdır net olarak?

Uyeliginiz silinmesi icin Sebebinizi beliteceginiz bir dilekce yazip imzalayin. Ve oriflame Genel merkezi evrak bolumune yollayin. Ucretsiz gidiyor yurtici kargo ile.. uyeliginiz aninda silinir. 6 ay icinde tekrar kayit olamazsiniz..

Evde kolaylıkla yapabileceğiniz kazançlı bir iş ister misiniz ?Kendimi tanıtıyım Oriflame danışmanıyim Size harika bir iş fırsatı sunuyorum
Kaçırılmaması gereken çok güzel fırsatlar var
her yaptigin satistan %30 kar elde ediyorsun
Siparis verme zorunlulugu yok
Aksine siparis verdikce kazanıyorsunuz
Ekiple çalışarak 1000 tl ve daha fazlasını da kazanabilirsiniz☺
Ürünlerimiz bitkisel içerikli,patentli ve kalitesi mukemmel
isterseniz avon ce diğer markalardan farkını anlatırım. Oriflame hem doğal hemde hayvanlar üzerinde test edilmeyen bir markadır. Tamamen bitkisel. Parfümleri meyve asitleri ve çiçeklerin özümden elde edlerek yapılıyor.tum ürünleri deneyen bir liderim. Ve gerçekten çok iyiiiii . Bu ayki hediyelerimizi ve fırsatları görmek için whatsapp 05458117123 yada mesaj atmanız yeterli

Oriflame den üyeliğinin iptalini istedim.Uyeliginiz iptal edildi diye mesaj geldi.Giris kodu ve şifremi denediğimde giris kodu yanlis diye cikiyor sitede .Üyeliğim iptal edilmiş mıdır bir de adıma sipariş vs.verilmez dimi üstüme borç kalmaz?

X