Ortalama Burun estetiği fiyatları

Suanda bircok doktor arastiriyorum ama aklima emre ilhan yerlesti..sanki baskasina gitsem sonuctan pisman olcakmisim gibi geliyoo..allahim yardim ett:KK43:(
hasta resimlerine baktım
hep aynı burun
kavisli yukarı kalkık
zaten hastaları da maşallah manken gibiler

Bende cok sasirmistim ilk duyunca hatta oylesine sormuştum dr.a ama 250 tl ye hic aklimda yokken estetikde oldum:::)))) ve hicbir sorunumda yoktu tabi burnumun büyüklügu disinda::))) sehir disindan gelenler cok fazla kbb cilerde yapiyor ayni fiyata tekrar arastirin bahsedilen fiyatlar cok yüksek ya.....

kbb doktorları pratik olsun diye bedava bile yapıyor

merhabalar Ben Ankarada yaşıyorum burun ameliyatı olmam gerekiyor. devüasyon yapılacak kemik eğriliği var.geceleri agzımdan nefes alıyorum ve horlama oluyor buda yaş ilerledikçe bende sıkıntı yaratıyor . özel doktor fiyatlarına baktığımda çok uçuk rakamlar veriliyor .Devlette hastanesinde operatör doktor ayarlayabilecek bir tanıdık var .. Ameliyatı bu doktor yapacak ..fakat benim burun dışında göz kapağı ameliyatı da olmam gerekiyor bu şekilde iki ameliyatı birden yaptıran varmı aranızda ve fiyatı nedir .devletmi önerirsiniz yoksa illede özeldemi yapılmasını önerirsiniz .

Hayatım ben sana 2 isim önereyim ya prof dr musatafa deveci veya prof dr naki salman pakoğlu. hem çok uygun yapıyorlar hem de işinin ehli isimler. horlama sorunu ve deviasyonun olmasa idi sana ameliyatsız yöntem önerecektim ama o şu anda pek işine yaramaz

merhaba ben bir ay kadar önce hacettepede Ipek Hanım'a ameliyat oldum,1600 lira ödedim,tamamen estetik bir operasyondu estetik olmaması durumunda fiyatlar daha da düşebiliyor. burnum gayet doğal sorunsuz ve güzel oldu,ameliyat sonrası İpek hanım her aşamada ilgilendi benimle,illa pahalı ameliyat en iyisi diye düşünmeyin,sonuç ve ameliyat sonrası süreçleriyle özelde bile olmayacak ilgi özen gördüm. :)

boğaziçi tıp merkezine mail attım, fiyatları sordum.

2500 tl'ye yapılıyomuş. ayrıca peşin ödemelerde yüzde 10 indirim.

Istanbul Boğaziçi tıp merkezi eğer sadece estetik yapılacaksa ( kemik veya et yoksa ) 2.500tl nakit 2.250 tl yapıyorlar . Ama et veya kemik varsa kbb doktoru da girdiğinden fiyat biraz artıyor. Muayeneye gittiğim gün ameliyat olacağım doktorun Amirali bey hastasıyla 2 saate yakın konuştum sordum soruşturdum :) çok sorunlu olan burnunu 2.800 tl yaptırmış. Unutmayın pahalı olunca güzel olcak diye bi kaide yok ! 7 Ocak'ta ameliyatım var dua edin pls :KK43:

X