Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

bakın doktorun biri ne yazmış :

LH artımının olduğu günden itibaren takip eden 2 gündür. İlk pozitif testin çıktığı günden sonraki gün, cinsel ilişki veya aşılama (inseminasyon) için en uygun gündür.

yani çift çizgi aynı koyulukta gördüğümüz zaman dahil sonraki günlerdede olmalıymış:KK31:

bakın doktorun biri ne yazmış :

LH artımının olduğu günden itibaren takip eden 2 gündür. İlk pozitif testin çıktığı günden sonraki gün, cinsel ilişki veya aşılama (inseminasyon) için en uygun gündür.

yani çift çizgi aynı koyulukta gördüğümüz zaman dahil sonraki günlerdede olmalıymış:KK31:

Canım bu ovülasyon testininn içinde prospektüste ; çift çizgiyi gördükten 24-36 saat içinde yumurtlama olur diyo ama aynı koyulukta olmalı diye özellikle belirtmiş Ben de aynı gördüm ama psikolojikmi öyle görüom daha mı açık karar veremedim:/:what:

Son düzenleme:
u8a5apus.jpg

Kızlarr! Adetimin 15. Gününde yani 31 martta çift koyu çizgiyi yakaladım, ogün ve 2 nisanda ( ki fotodaki womanlog takviminde yumurtlama günün diyor) ilişki oldu, gün aşırı olsun istedim, sizce bir şansım olur mu??(fotodaki kalpler ilişki günleri)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ben hic hormonlarima baktirmadim kadin dogumda mi baktiriliyor. Bendemi gitsem acaba.

Canım ben düşük yaptıktan sonra kanamam devam ederken doktorum testleri istemişti.Herşeye bakıldı fsh falan.Değerler normal çıkmıştı sadece şekerim biraz yüksek çıkmıştı.Normalde değerlerine baktıracaksan adetin 2. veya 3. günü kadın doğum doktoruna gidiyorsun o testleri yazıyor,istersen devlette baktır,özelde çok tutar :)

cokk mutsuzumm yardımmm edınnn

Neden mutsuz olduğunu anlamak zor değil!Bebiş istiyorsun, her ay bir ümit bekliyorsun sonu hüsran :KK43: Bir zamanlar benim de yaşadığım duygu durumları!! Seni çook iyi anlıyorum,Ama mücadeleyi bırakmayacaksın herhalde, şu durumda en iyisi: seni mutlu edecek birşeyler bulmak, bu formda senin gibi bebiş isteyenlerle dertleşip birbirimizden güç almak, umudunu hep hayatta tutmak... Bir gün tüm dualarının cevabını alacaksın ve çoğu zaman bu geçirdiğin mutsuz günleri hatırlamayacaksın bile :))

Neden mutsuz olduğunu anlamak zor değil!Bebiş istiyorsun, her ay bir ümit bekliyorsun sonu hüsran :KK43: Bir zamanlar benim de yaşadığım duygu durumları!! Seni çook iyi anlıyorum,Ama mücadeleyi bırakmayacaksın herhalde, şu durumda en iyisi: seni mutlu edecek birşeyler bulmak, bu formda senin gibi bebiş isteyenlerle dertleşip birbirimizden güç almak, umudunu hep hayatta tutmak... Bir gün tüm dualarının cevabını alacaksın ve çoğu zaman bu geçirdiğin mutsuz günleri hatırlamayacaksın bile :))

ne kadar iyi anlattiniz beni aslında 9 aydır evliyim ve 4 aydır bebek istiyorum ama neden bilmiyorum korkuyorum rabbim dualarimizi kabul eder inşallah

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende en koyu hali senin 17deki gibi oldu. daha koyulaşmadı. senin tarihleri örnek verecek olursam,16-17-18 çalıştım ve tutturdum canım. 18de silikleşmişti zaten çizgi.

canım öncelikle seni tebrik ederim. darısı başımıza inşAllah:) ben yeni olduğum için tam bilmiyorum Senin adetler düzenli miydi? Bi de ne kadar süre denediniz?

Cok tesekkur ederim canim bilgilendirdigin icin artik bu ay sabredicem cay icmiycem :) esim biraz sacma buluyo testi ona inat bu ay tutturucam :) saglikli bi bebisimiz olur insallah en kisa zamanda

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım ben düşük yaptıktan sonra kanamam devam ederken doktorum testleri istemişti.Herşeye bakıldı fsh falan.Değerler normal çıkmıştı sadece şekerim biraz yüksek çıkmıştı.Normalde değerlerine baktıracaksan adetin 2. veya 3. günü kadın doğum doktoruna gidiyorsun o testleri yazıyor,istersen devlette baktır,özelde çok tutar :)
Tamam canm sagol bilgilerin icin

Canım bu ovülasyon testininn içinde prospektüste ; çift çizgiyi gördükten 24-36 saat içinde yumurtlama olur diyo ama aynı koyulukta olmalı diye özellikle belirtmiş Ben de aynı gördüm ama psikolojikmi öyle görüom daha mı açık karar veremedim:/:what:

evet aslında günün aynı saatlerinde yapmalıyız.sonra resimleri yükleyelim.çift çizgi ikiside aynı olunca 2 gün üstüste ilişki olmalı bencede

u8a5apus.jpg

Kızlarr! Adetimin 15. Gününde yani 31 martta çift koyu çizgiyi yakaladım, ogün ve 2 nisanda ( ki fotodaki womanlog takviminde yumurtlama günün diyor) ilişki oldu, gün aşırı olsun istedim, sizce bir şansım olur mu??(fotodaki kalpler ilişki günleri)

Bu tabloya bakilirsa tutma ihtimali yuksek. Eger senin ve eşinin herhangi bi sorunu yoksa tutabilir. Zamanlaman iyi olmuş. Gün aşırı olmasi daha da iyi olmus. Inşallah olur canım

ben adetin 8.günü sıvı almadan 8 de yaptım kopkoyu 2 çizgi çıktı.9.gün yaptım silik çizgi oldu.o yüzden bende öğle arasında yeniden yapcam

adetin 8.günü yumutlama oluyor demek ki sende canım..ben de 17.gün olmuş..anlamadığım şu o zaman doktorların 28 günde bir adet gören biri yumurtlamadan 14 gün sonra adet olur demeleri saçmalık mı...:44:
yani geçen ay da 18.günden sonra yumurtlamam oldu ve 28. gün adet gördüm.yani yumurtlamadan 9 gün sonra adet oldum.kafamda deli sorular:KK52::KK52::KK52:
inşallah bu bu ay işe yarar bu testler de hamile oluruz :KK16: :KK16:

Kızlar resimleride ekledim adetin 8.günü baya koyuydu sonra silikleşmiş sonra yine koyulaşmaya başlamış 2 kezmi yumurtladım acaba ??? Yapmaya devam edicem yinede..

$8..jpg $9..jpg $10..jpg

adetin 8.günü yumutlama oluyor demek ki sende canım..ben de 17.gün olmuş..anlamadığım şu o zaman doktorların 28 günde bir adet gören biri yumurtlamadan 14 gün sonra adet olur demeleri saçmalık mı...:44:
Yani geçen ay da 18.günden sonra yumurtlamam oldu ve 28. Gün adet gördüm.yani yumurtlamadan 9 gün sonra adet oldum.kafamda deli sorular:KK52::KK52::KK52:
Inşallah bu bu ay işe yarar bu testler de hamile oluruz :KK16: :KK16:

y abende anlamadım bak testleri ekledim yukarıdaki yazıma bakabilirsin.:KK49:

X