Oyuncak araba

Cikolataparcacigi

🫣
Kayıtlı Üye
28 Mart 2019
3.621
3.566
Merhabalar
Bir yaşında bebeğim için binebileceği türde oyuncak araba almak istiyorum. Arabaya binince motorsiklet gibi bacakları iki yana ayırarak oturuluyor. bacak şeklini bozar mi diye endişe ediyorum var mi böyle bir şeyle karşılaşan. Umarım yoktur
Gereksiz mi endişe ediyorum

Ben oğluma almıştım clementoninin arabasını,evde plasmacarda var bir sorun yaşamadım, zaten ne kadar kullanacakki. Binse süreceği 5 dakika. Ćok konforlu değiller.

Bende oğluma 1 yaşında almıştım bacaklarında bir problem olmadı 20 aylık şu an, şimdilik çok az kullanıyor ama kızımın 7-8 yaşında arkadaşları geldiğinde onlar biniyor :)) keşke arkadan itmeli ebeveyn kontrollü bir şey alsaydım

Ben oğluma almıştım clementoninin arabasını,evde plasmacarda var bir sorun yaşamadım, zaten ne kadar kullanacakki. Binse süreceği 5 dakika. Ćok konforlu değiller.

Bende oğluma 1 yaşında almıştım bacaklarında bir problem olmadı 20 aylık şu an, şimdilik çok az kullanıyor ama kızımın 7-8 yaşında arkadaşları geldiğinde onlar biniyor :)) keşke arkadan itmeli ebeveyn kontrollü bir şey alsaydım
Gönül rahatlığıyla alabilirim öyleyse. Teşekkürler

X