özel ataköy hastanesinde doğum yapan veya yapacak olan arkadaşlar

dr bakımından personel bakımından ok. güzel peki amelyathane hijyeni bakımından nasıl? bazılarından iyi değil diye şeyler duydumda araştırma yapıyorum.

ben memnundum ki ani bir doğum olmasına rağmen heryer tertemizdiki orada en ufak mikropla bile karşılaşmaması gereken bir çocuk dünyaya getirdim tabiki her bebek öçzen ister ama erken ve küçük doğmuş bir bebek dahada ben herkese güvendim her hastanede nadirde olsa problemlerle karişılaşılır büyük hastenelerde küçük hastanelerde doğumunuza daha var bir dahaki kontrolünüze gidin bakın zaten 30. haftadan sonra nst ye girmeye başlarsınız normal doğum odalarını göreceksiniz ameliyathaneyede bakmak istediğinizi söylersiniz

merhabalar,

16.haftamdayım kontrollerim için Ataköy hastanesi Tahibe hanıma gidiyorum.şuan için herşey yolunda ve kendisinden memnunum.Ataköy hastanesinde ve Tahibe hanımda doğum yapan varmı yada herhangi bir şikayeti olan?

bende tahibe hanıma gidiyorum ama henüz doğum yapmadım. Muayeneler o kadar kısa sürüyorki soracağım şeyler daha aklıma geleden bitiveriyor. pek bişey anlamıyorum. DAha doğumla ilgili hiç konuşmadık. ;Sorarsan cevap alıyorssun ama yeterince açıklayıcı değil gibi sanki. siz memnun musunuz???

X