Özel gun

hemmam

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2024
76
38
32
Merhabalar sizin kadinlar gunununuzu anneler gününuzu kutlamayan eşinizin mesleki özel gününü kutlarmisiniz ... öğretmenler günü tıp bayramı gibi

Merhabalar sizin kadinlar gunununuzu anneler gününuzu kutlamayan eşinizin mesleki özel gününü kutlarmisiniz ... öğretmenler günü tıp bayramı gibi
Anneler gününü eşlerin kutlaması bana saçma geliyor ama tabi herkesin kendi tercihi. Adam kutlamıyorsa zaten kutlanmasını da beklemez öyle değil mi?

Kutlamam, kendisi kutlamadigina göre bir anlami yok cunku.
Eşim de kadinlar gunu, sevgililer gunu gibi şeyleri kutlamaz önemsemez.
Kendimize ait olan özel günlerimiz icin kutlama biseyler yapar sadece.

Kutlamam tabi ki niye kutlayayım😒..Tıp bayramımı kutlamadı mesela bugün akşam görecek o..

Bunlar bize göre özel gün değil. Özel olsa herkes kutlamazdı, gayet “genel” günler. Doğum günü, evlilik yıldönümü hariç önemsemeyiz. Bunları kutlamasa yolarım. 😁

Benim esimde pek kutlamayi sevmez.Bende onunkini canim isterse kutlarim canim istemezse kutlamam ruh durumuma bagli🤣

Biz kabotaj bayramını bile kutluyoruz 😂 ama karşılıklı tabi ki. Yeni evliysek kutlardım uzun süredir evliysek ve hala o benimkileri kutlamıyorsa kutlamazdım.

Ben de kutlamazdim ama bu trip amacli degil oyle gunleri onemsemedigimden
Yildonumlerine ,sevgililer gunune de onem vermezdim
Dogumgunu yeter onu kutlamazsa yandi

Doğum günü ve evlilik yıl dönümü kutlarız karşılıklı. Anneler günü kadınlar günü sevgililer günü vs. kutlamam der ama ben onun kredi kartıyla kendime hediyemi alırım :KK66: :halay:

X