Özel hastane takipsiz hastayı kabul eder mi ?

irempp

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2023
30
4
23
Kızlar devlet Hastanesi'ne gidiyorum protein kaçağı çıktı 37. Haftamdayim ama doktorum sürekli olmuyo sonuç gösteremedim başka Doktorlar da doğumum yaklaştığı için sonucuma bakmak istemiyor. 38. Haftamda özel hastaneye gitsem özel beni kabul eder mi göstermem gereken bir sonuç var ve 2 haftadır devlette mağdur oldum. Bazı özel hastaneler kabul etmiyomuş daha önce o hastaneye gelmeyen hastayı. Çakmak erdem hastanesine gidicem fikir ve bilgisi olanlar bana yardımcı olabilir mi ?

Kızlar devlet Hastanesi'ne gidiyorum protein kaçağı çıktı 37. Haftamdayim ama doktorum sürekli olmuyo sonuç gösteremedim başka Doktorlar da doğumum yaklaştığı için sonucuma bakmak istemiyor. 38. Haftamda özel hastaneye gitsem özel beni kabul eder mi göstermem gereken bir sonuç var ve 2 haftadır devlette mağdur oldum. Bazı özel hastaneler kabul etmiyomuş daha önce o hastaneye gelmeyen hastayı. Çakmak erdem hastanesine gidicem fikir ve bilgisi olanlar bana yardımcı olabilir mi ?
Belirledğin bir doktorun bağlı olduğu hastaneyi arayıp 38. Haftamdayım şu doktorun asistanına yönlendirir misiniz beni kabul ederse gelmek istyorum diyin. Allah yardımcınız olsun

Hanımlar Özel hastanede acile doğuma gelseniz kendi doktorunuz mu ilgileniyor. Özellikle normal doğumda gece 3-4 mesela doktoru arıyorlar mı yoksa orda kim varsa omu yapıyor

Hanımlar Özel hastanede acile doğuma gelseniz kendi doktorunuz mu ilgileniyor. Özellikle normal doğumda gece 3-4 mesela doktoru arıyorlar mı yoksa orda kim varsa omu yapıyor
Doktorunuz anlaşmasına göre değişiyor hastaneye göre de. Kendi doktorunuzu isterseniz ek ücret talep edebiliyorlar doktor alıyormuş o parayı sanırım.

İkili üçlü testler ultrason görüntüleri vs şuana kadar yaptığınız şeyler elinizde olursa bakarlar

Orda olan doktorda bakar kendi doktorunu istersen ek ücret ödersin

Doktorunuz anlaşmasına göre değişiyor hastaneye göre de. Kendi doktorunuzu isterseniz ek ücret talep edebiliyorlar doktor alıyormuş o parayı sanırım.
Ay doğum parası hariç bide ek ücret mi . Valla özel mi devlet mi iyi bilemiyorum . İlk doğumum olacak kararsızım

Şehirden şehire değişiyor bence para ben eskişehir acıbadem de 20bin dediler
Doğum parası hariç mi 20 dediler sormadım ben kendi hastaneme 4 ay önce başka bir hastaneye sormuştum 7.5 demişlerdi hastaneden hastaneye de değişir. Ben medicanaya gidiyorum istanbulda bilmiyorum fiyatını o yüzden acıbadem de pahalı hastanelerden bir tanesi o yüzden normal 20 demeleri

Doğum parası hariç mi 20 dediler sormadım ben kendi hastaneme 4 ay önce başka bir hastaneye sormuştum 7.5 demişlerdi hastaneden hastaneye de değişir. Ben medicanaya gidiyorum istanbulda bilmiyorum fiyatını o yüzden acıbadem de pahalı hastanelerden bir tanesi o yüzden normal 20 demeleridoğum

Doğum parası 20 bin yeni yılda daha da artacak hatta. Bide İstanbul daha pahalı derler . Gerçekten karar veremiyorum ya.

Doğum parası 20 bin yeni yılda daha da artacak hatta. Bide İstanbul daha pahalı derler . Gerçekten karar veremiyorum ya.
Benim söylediğim doğum parası değil doğum parası 45 bin ben ekstrasından doktora verilecekten bahsediyorum

Bide doğuma kendi doktorun girerse yine ekstra oluyomuş . Özel hastanede doğum da zaten kendi doktorumuz takipliyor bide doğuma girerken ekstralar çıkmasını anlamıyorum gerçekten .
Eğer gece mesai dışınds doğum olursa ekstra olur durup dururken takipli niye ücretli ki

Ay doğum parası hariç bide ek ücret mi . Valla özel mi devlet mi iyi bilemiyorum . İlk doğumum olacak kararsızım
Erdem hastanesine gideceğinize göre Ümraniyeye ulaşımınız kolaydır. Ümraniye eğitim araştırma hastanesine ek çocuk ve kadın doğum hastanesi var, orada doğum yapıp memnun olan tanıdıklarım var..

Erdem hastanesine gideceğinize göre Ümraniyeye ulaşımınız kolaydır. Ümraniye eğitim araştırma hastanesine ek çocuk ve kadın doğum hastanesi var, orada doğum yapıp memnun olan tanıdıklarım var..
Ben eskişehir deki acıbademe gidiyorum

X