Özel hastane takipsiz hastayı kabul eder mi ?

Hanımlar Özel hastanede acile doğuma gelseniz kendi doktorunuz mu ilgileniyor. Özellikle normal doğumda gece 3-4 mesela doktoru arıyorlar mı yoksa orda kim varsa omu yapıyor
Eğer kendi doktorunuzun girmesini istiyorsanız ekstra ücret ödüyosunuz gece gittiginizde nöbetçi doktor kimse o alıyor doğuma

Erdem hastanesine gideceğinize göre Ümraniyeye ulaşımınız kolaydır. Ümraniye eğitim araştırma hastanesine ek çocuk ve kadın doğum hastanesi var, orada doğum yapıp memnun olan tanıdıklarım var..
Ataşehirde oturuyorum tavsiyeniz için çok teşekkür ederim geçen hafta cuma günü doğum yaptım

Kızlar devlet Hastanesi'ne gidiyorum protein kaçağı çıktı 37. Haftamdayim ama doktorum sürekli olmuyo sonuç gösteremedim başka Doktorlar da doğumum yaklaştığı için sonucuma bakmak istemiyor. 38. Haftamda özel hastaneye gitsem özel beni kabul eder mi göstermem gereken bir sonuç var ve 2 haftadır devlette mağdur oldum. Bazı özel hastaneler kabul etmiyomuş daha önce o hastaneye gelmeyen hastayı. Çakmak erdem hastanesine gidicem fikir ve bilgisi olanlar bana yardımcı olabilir mi ?
Tabi ki de eder

X