özel hastane ve normal dogum ücretleri hakkında bilgisi olan

en eski adı ugur hastanesi 2 sene önceki adı medicıty şimdiki adıda doga hastanesi olan esenyurttaki doga hastanesinde dogum yapan yokmu arkadaşlar

brz önce bi yakınım için 2 hastaneyi arayıp fiyat aldım biri okmeydanı özel hastanesi 350 lira normal doğum diğeride yıldız tabya bilge hastanesi adı deniz yıldızı hastanesi olmuş gaziosmanpaşada orasıda 350 fiyatlar çok cazip tek kişilik oda birde aklınızda olsun canlar

Ben devlet hastanesinde yapıcam en fazal özel oda ücreti veririm 200-300 onun dışında herşey bedava ...hem ucuz hem rahat doğumu siz yapıyorsunuz doktor ve ebeler yardımcı hiç gerek yok o kadar paraya ...

Ben devlet hastanesinde yapıcam en fazal özel oda ücreti veririm 200-300 onun dışında herşey bedava ...hem ucuz hem rahat doğumu siz yapıyorsunuz doktor ve ebeler yardımcı hiç gerek yok o kadar paraya ...

artık özel hastanelerde yarı devlet zaten sigortalıysan sorun olmuyor bnm gittiğim hastane de özel ama yarı devlet doğum 350 normali oda parasıda içinde her devlette iyi değildir her özelde iyi değildir bence bazı devlet ve özel hastanelerde doğursan enfeksiyondan geberir gider insan seçim yapmak çok önemli dolaşmak gerekli ancak böyle anlaşılabilir bence

benimki bayağı pahalı sanıırm :) normal doğum 625 lira sgk lıya :) yada :KK43:... özel nisa hastanesi bilirsiniz çok eski bir hastane doğum için çok güvenilir oldugu söyleniyor bakalım hayırlısı...

Konya Farabide doğum yapıcam oda ve doğum ücreti toplamda 500 lira civarındaydı. İnşallah normal olursa 400 küsür falan:)

arkadaşlar ben kızımı nisa hastanesinde doğurmuştum. Alev doktor nöbetçiydi ve çok güzel geçmişti, memnun kalmıştım. o zaman 300tl ödemiştik. şimdi de pahalı geliyor. bi kaç komşum medipolde, kimi avicenna esenlerde kimi de kanuni devlet hastanesinde yaptı. medipol bağcılar 500tl. kanuniye mi gitsem bilemiyorum. fikri olanınız var mı?

Ümraniye Hisar Hastanesinde doğum yapmayı düşünüyordum. Hamileliğimin başından bu yana çok iyi hizmet aldım ve kontrol- tahlillerde herhangi bir ücret ödemedim. Yalnız doğum ücretlerini öğrendiğimde fiyatlarından özel sigortamın karşıladığı tutarları düştüğümde, benim ve bebek için en az 2000 TL kadar fark çıkacağını öğrendim. Çok moralim bozuldu. Bir yandan çok iyi bir hastane olduğu için, parayı da ödeyebilirim diye düşünerek o hastanede mi doğum yapsam diyorum. Bir yandan da o kadar para vermenin ne alemi var, başka hastanede doğuma fark ödemeden de doğum yapabiliyorum, çocuğumun başka ihtiyaçlarına karşılarım parayı diyorum. Offf çok kararsız kaldım, başım ağrımaya başladı. En çok hastaneyi istememdeki neden, hem evime yakın oluşu hem de çok iyi hizmet verilmesi.. Hastane o kadar iyi ki evimde gibi hissediyorum kendimi.. Ne yapacağım bennnnnnnn :S

Merhaba,biraz önce başka bir forumda bir arkadaş hastanelerin doğum parası alma hakkı olmadığını sadece oda parası v.s için para alabileceğini yazmış.Zaten ssk hastaneye doğum parasını ödüyormuş.Hastane doğum parası alırsa 1 milyon liraya kadar cezası varmış,haber sitelerinde yazıyor mutlaka araştırın diye yazmıştı.Sizlerde bir bakın isterseniz.

kızlar ankaradan yazıyorum doktoruma doğum nasıl ve nerde olcak die ancak sorabildim ve malesef şok oldum bu arada 30. haftamın içindeyim. Ben aşılama yoluyla hamile kalmıştım şimdide safra taşı çıktı doktorumda beni kandırmak için mi söyledi bilmiyorum sezeryan olur büyük ihtimalle dedi ve 4500 tl istiyo gülüyümmü ağlıyımmı bilemedim :KK70: bu saatten sonra başka yerde gidemem ayyyy içim daraldı Allah yar ve yardımcımız olsun

özel doktormu o...bende tobb hastanesine sordum doktor ücreti hariç 2300 dedi sezaryene

arkadaşlar ben kızımı nisa hastanesinde doğurmuştum. Alev doktor nöbetçiydi ve çok güzel geçmişti, memnun kalmıştım. o zaman 300tl ödemiştik. şimdi de pahalı geliyor. bi kaç komşum medipolde, kimi avicenna esenlerde kimi de kanuni devlet hastanesinde yaptı. medipol bağcılar 500tl. kanuniye mi gitsem bilemiyorum. fikri olanınız var mı?

ben medipole gidiyorm çokta memnunm hastaneden ctesi günü görüştm ücret hakkında 550 norml doğum 1250 sezeryan epdrel +350 tl doktorunun mesai saatinde çağrırsanda +350 tl tabı uzman yda doc sa değişiyor operatör fiyatı bunlar

arkadaşlar meraba avcılar anadolu hastanesinde özcan bey de doğum yapan var mı aranızda. oranın ücretleri ne kadar bir bilgisi olan var mı?

Medikalpark göztepe

normal doğum 3400
sezeryan 4200
sgk normal doğum 2900
sgk zorunlu sezeryan 3600
epidural 900

normal doğumda 1 gün, sezeryanda 2 gün kalış bu ücrete dahil. tıbbi nedenlerle 1 gün fazla kalış 650, 1 ünite kan 350.

Kızlar Kurtköydeki emsey hastanesinde doğum yapmış biri ve hiç ücret ödememiş Haziran 2013 anneleri doğum hikayeleri bölümünde kendisi yazmış.

" neyse acilden giriş yaptık sabah 07.00de , nöbetçi doktor doğumhaneye alın orada muayene edicem dedi bi tırstım heyecanlandım sonra muayene etti alttan ve 4 cm açılma var doğum başlamış yatış yapın dedi , doğumhaneden çıktım annem eşim kaynanam şok oldular hemen yatış işlemlerim yapıldı odamıza yerleştik, bu arada acilden giriş yaptığımız için doğumumdan ücret almadı hastane , almak istedi ama sert kayaya çarptılar , eşimde bir çene vardır ki sormayın ve kanun hukuk çok iyi bilir araştırır "

Hatta yazısının ilerleyen detaylarında epidural bile yaptırdığından bahsediyor.

ben devlet hastanesinde yapıcam en fazal özel oda ücreti veririm 200-300 onun dışında herşey bedava ...hem ucuz hem rahat doğumu siz yapıyorsunuz doktor ve ebeler yardımcı hiç gerek yok o kadar paraya ...

ahsen geçmiş olsun hangi hastanede doğum yaptın memnun musun peki

Arkadaşlar, Bayındır Hastanesi İçerenköy bizi ciddi hayal kırıklığına uğrattı. Bu hastanede insana pek fazla değer verilmediğini eşim ve ben gayet net anladık maalesef geçen Cumartesi günü :KK43: Bu nedenle gidecek olanların iki kere düşünmesini tavsiye ederim.

Konya Farabide doğum yapıcam oda ve doğum ücreti toplamda 500 lira civarındaydı. İnşallah normal olursa 400 küsür falan:)

Ben de Farabide doğum yapıcam 1 ay sonra..ancak bugün hastanede fiyat sordum 480 sezeryan--430 normal dedi. oda fiyatı 100 TL eğer özel oda istersek 175 TL imiş..senin yazdığın rakama göre oldukça fazla bir rakama geliyor..Senin doğumun nasıl oldu ve oda dahil ne kadar ödediniz öğrenebilir miyim?

Ben de Farabide doğum yapıcam 1 ay sonra..ancak bugün hastanede fiyat sordum 480 sezeryan--430 normal dedi. oda fiyatı 100 TL eğer özel oda istersek 175 TL imiş..senin yazdığın rakama göre oldukça fazla bir rakama geliyor..Senin doğumun nasıl oldu ve oda dahil ne kadar ödediniz öğrenebilir miyim?

Bizde 2 ay önce sezeryana 580 lira ödedik. Size söylenen fiyatla aynı yani. Ben doğumdan bikaç ay önce sorduğumda daha düşük ücret söylenmişti bende buraya ona göre yazmıştım. Tek hatırladığım özel oda 150 denmişti 175 olmuş. Sen normal sezeryan ne düşünüyosun peki. Kolay doğum dilerim...

Bizde 2 ay önce sezeryana 580 lira ödedik. Size söylenen fiyatla aynı yani. Ben doğumdan bikaç ay önce sorduğumda daha düşük ücret söylenmişti bende buraya ona göre yazmıştım. Tek hatırladığım özel oda 150 denmişti 175 olmuş. Sen normal sezeryan ne düşünüyosun peki. Kolay doğum dilerim...

Teşekkür ederim cevabına..çok sevindim yakınlarda Farabide doğum yapmış birini bulduğuma....ben normal düşünüyorum şimdilik, 1 gece normal doğumda 2 gece sezeryande kalınır diye tahmin ediyordum ama sen sezeryan olup 1 gece kalmışsın sanırım....normal odada mı kaldın? kaç kişilik odalar? acaba 75 TL fark vermeye değer mi bilemedim:KK43: bi de beşikleri tülle kaplamaları dışında bişey yapılmıyor sanırım oda süslemesi dışında? Gereksiz götürmüşüm dediğin bişey oldu mu hastaneye yani onların veriyor olduğu? doktor için bıçak parası vs dedikleri bişey istendi mi? :KK43:(( kusura bakma çok soru sordum...

X