Saç Rengi ve Saç Boyama Palette 8-77 tarçın bakır

kızlar palettenin sonbahar kızılını aldım boyadım bugün.. cok güzel oldu tam istediğim gibi :)

tarçın bakır boyanın içine hangi boya karıştıralım ki açık bir turuncu olsun (sarıya dönük) denemiş kızlar fikir istiyorum sizlerden ...

Açık sarı ile biraz mix boya olarak yoğun bakır karıştırırsan elde edebilirsin. Ne kadar açık veya koyu olacağını miktarları isteğine göre belirlersin. Benim sonucum; http://www.kadinlarkulubu.com/sac-r...0-palette-neva-color-karistirdim-resimli.html

Teşekkür ederim,konunu daha önce görmüştüm ,rengin çok tatlı,ama ben biraz daha doğal ve sarımsı bir bakır istiyorum,eskiden palette tarçınla boyuyordum ama çok turuncu oluyordu,açıkcası içine nasıl sarı karıştırılır hangi renk no karıştırılır hiç denemedim ,bilmiyorum,ben aşağıdaki resim gibi böle parlak olmayan akınca sarıya dönük bir bakır istiyorum,yatdımcı olursanız sevinirim
$smonn.jpg

O zaman senin hiç mix yoğun bakır falan katmaman lazım. Yarım tarçın bakır ve bir tüp 9.3 açık altın sarısı ya da 8.3 altın sarısı bu ikisinden biriyle karıştırarak istediğin tonu elde edersin. 9.3 katarsan renk biraz daha açık olur. Yoğun bakır mixlerinden kesinlikle katma sen, istediğin renk çıkmaz çünkü o zaman turunculuk yoğun olur. Ve benim önerim 8.3 katman.

Son düzenleme:
O zaman senin hiç mix yoğun bakır falan katmaman lazım. Yarım tarçın bakır ve bir tüp 9.3 açık altın sarısı ya da 8.3 altın sarısı bu ikisinden biriyle karıştırarak istediğin tonu elde edersin. 9.3 katarsan renk biraz daha açık olur. Yoğun bakır mixlerinden kesinlikle katma sen, istediğin renk çıkmaz çünkü o zaman turunculuk yoğun olur. Ve benim önerim 8.3 katman.

çok teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için ,bilen birine sormak kadar güzel bişe yok:)

Rica ederim ne demek. Bildiğimiz konularda yardımcı olmalıyız birbirimize. Bu arada önerdiğim sarı boyaları neva color markasından önerdim. Yazmayı unutmuşum. Tarçın bakır Palette den zaten.:)

ben daha önce hürrem rengi yaptım ama koleston 12 ile tarçın bakırı yarımşar sıkıp yapıyordum saçım koyu diye.hiçte böyle olmuyodu bakın böyleydi:
Eki Görüntüle 244228
bu sefer niye böyle oldu anlamadım kadına rezil olduumla kaldım :26:

meraba
bu sacımdan o kadar dertliyim ki. yalnız saç rengim senin bu koyduğun fotodaki resme yakın.açıkcası ben de hürremin rengini severek bu yola çıktım.saçım kınalıydı, parıl parıldı resmen. neyse 30 yaşıma geldim artık boyatabilirim dedim. kına olunca mecburen açtılar. tamam hürremin saç rengini beğeniyodum ama hiç aklımda yokken bana hürremin saç rengini yaptılar. bi nevi yanlışlıkla
şimdi her saç boyatmamda farklı bişey oluyo.şimdi ne yapcağımı şaşırmış durumdayım. tarçın bakırı seviyom ama hafif sarı bakır arası bi renk olmasını daha çok istiyorum Yardım ne olur $wella-8-34-A%C3%A7%C4%B1k-Alt%C4%B1n-Bak%C4%B1r.jpg
İşte bu renk istiyorum

Ya lütfen bu rengin adını bilen var mı? bu rengi çok beğeniyorum , resmi götürüp bu renk istiyorum diyorum tabiki her zamn sonuç hüsran.

ya kızlar benim saçım karamel şu anda. Tabi boyayla elde ettim. Ben öle tupturuncu bir renk istemiyorum. Ama koyu kızılda olmasın. Bi de hangisi daha iyi tarçın bakır mı? koyu sarı dore bakır mı?

Çok güzel olmuş canım.. Ben koleston bakır kumralla karıştırıp boyadım ona rağmen bir iki ton koyusu odu. Demek direk 8/77 ye boyasaymışım baya turuncu olucakmış.. Ki benim saçlarım seninkinden koyuydu...

Kumral bakır tabii :) kızıldan az çok anlarım .

24412529057.jpg

bryce-dallas-howard_13410.jpg

senin bana attıgın bir fot vardı :KK56: onu yaptırsana :) hatta birlikte gidip ,yaptıralım .:KK1:

Son düzenleme:
Bence aynısı ya :) aşağılara ışık vurmadığından koyu çıkmış .Dur bakalım diğer kızlar ne diyecekler.:KK30:

24412529057.jpg

$bryce-dallas-howard_31069.jpg

Offffff ben de ,ben de :) Şu an ki saçının rengi nedir ?

benim saçım şuan karmakarısık:KK1: platindi loreal çok açık bal kahve boyadım durmadı aktı şimdi koyu sarı gibi belli belirsiz tuhaf bir renk :KK1: he bu arada bişeye dikkat ettim lana del rey esasında sarışın dipten gelen saçları belli oluyo ama koyu renk yine de yakışmış ben de kumralım umarım bana da yakışır bu tarz bir renk:KK31:

X