Saç Rengi ve Saç Boyama Palette 8-77 tarçın bakır

ya kızlar benım eklediğim renk güzelmiii
maritsacım ben sana bı sürü foto gönderdim hiç hatırlamıomki hangisi olduğunu
ay kızlar şu lanayı bi beğenemedim gittiii:KK1:

benim saçım şuan karmakarısık:KK1: platindi loreal çok açık bal kahve boyadım durmadı aktı şimdi koyu sarı gibi belli belirsiz tuhaf bir renk :KK1: he bu arada bişeye dikkat ettim lana del rey esasında sarışın dipten gelen saçları belli oluyo ama koyu renk yine de yakışmış ben de kumralım umarım bana da yakışır bu tarz bir renk:KK31:

Senin zemin açıkmış baya :KK56: kesin boya tutar o zaman . Kızın sarışın hallerini ben pek beğenmedim aslında.

ya kızlar benım eklediğim renk güzelmiii
maritsacım ben sana bı sürü foto gönderdim hiç hatırlamıomki hangisi olduğunu
ay kızlar şu lanayı bi beğenemedim gittiii:KK1:

Offff ben de hatırlamıyorum ki .Çoktan silmişsizdim o attıgın msjı :KK43: baya oluyor sen bana atalı .

Yaaaaa benim aniş bana benzettmişti o kızı :KK50: o gün bugündür sempatim var kıza .

Kızlar bu renk tarçın bakıra giriyor değil mi ?

13840.jpg

Eki Görüntüle 320896

geçen yaz kullandığım tarçın bakır. Uçlar hafif koyu çünkü mavi siyahın üzerine boyamıştım

Çokkkkkkk ama çok güzel olmuş yaaaaaa.Yalnız anlamadığım birşey var, açtırmadan nasıl elde edebildin bu rengi :)

Son düzenleme:
Senin zemin açıkmış baya :KK56: kesin boya tutar o zaman . Kızın sarışın hallerini ben pek beğenmedim aslında.

Offff ben de hatırlamıyorum ki .Çoktan silmişsizdim o attıgın msjı :KK43: baya oluyor sen bana atalı .

Yaaaaa benim aniş bana benzettmişti o kızı :KK50: o gün bugündür sempatim var kıza .

benim saçımda boya durmuyo o yuzden :KK43: koyu istiyorum olmuyo akıyo 10 gunde. kahveden sarıya döndu mesela

$IMG_4004.jpg merhaba benim saçım palettenin 3.68 kızıl çikolata rengindeydi yani bayağı koyu.saç rengimi akıtmadan bu tarçın bakıra boyadım tabi ilk seferde rengin oturmasını zaten beklemiyordum birkaç boyamaya daha ihtiyacı var. saçım buna rağmen bayağı açıldı.

Kızlar koyu altın karamel olan saçımı 2 tup tarçın bakır bir tüp altın karamel ( ıkısıde palette marka) karıştırıp boyıcam bırazdan. Çok merak edıorum sızce nasıl bı renk çıkcak:KK66:))

Begendim ben akınca kızıllık gider bakırı kalır:)))

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    60,9 KB · Görüntüleme: 467
  • $image.jpg
    $image.jpg
    47,4 KB · Görüntüleme: 471
  • $image.jpg
    $image.jpg
    152,4 KB · Görüntüleme: 857
Palette Tarçın Bakır , Palette Sarı ve Syoss Altın Karamel karıştırılmış saçlarım... :) Öncesi de sonrası da aynı renk.. Sonra yazan yerde cila yapmıştım.. $resim1.jpg

Bende boyadim tsrcin bakir ve altinsari karisimina dipler o parlaklikta oldu ama uclara dogru olan rofleli yerler oyle olmadi
oysa ben parlak turuncu istiyordum degisik
bisi oldu :KK43:... Resim eklemeyi bilmedigimden koyamadim

Merhaba;
Forumda okuduklarımla aklım bir hayli karıştı bu yüzden deneyimleyen yada bilgisi olan varsa bir sorum olacak:
Açık kumral olan saçlarımı -bir kere olmak şartıyla- loreal derin kızıla boyadım ve memnun kalmadım. Şimdi açtırma işlemi yapmadan direkt bakır tarçına boyasam nasıl bir sonuç elde ederim?

Şimdiden teşekkür ederim :)

Son düzenleme:
Merhaba hanımlar. Ben yeniyim benim bi sıkıntım var. Saçlarım çikolata kahve. Tarçın bakır istiyordum. palette 8.77 ile kendim evde boyadim. Uygulama kilavuzuna uygun boyadim ama ustler daha açık uçlara doğru daha koyu bi renk oluştu :-( Ve renk istediğim tarcin bakır değil bildiğin kına. Sacim cikolata oldugu icin bu rengin cikmasi dogal ama ben turuncuya yakin bi renk istiyorum. Forumda iki rengi karıştırarak boyamayi önerenler var. Altın sarısı ve tarçın bakirini karistiripmi sureyim? Tutarmi? Ve eşit dağılması için napmaliyim :KK43:( Şimdiden teşekkürler.

Hanımlar benim bi sıkıntım var. Saçlarım çikolata kahve. Tarçın bakır istiyordum. palette 8.77 ile kendim evde boyadim. Uygulama kilavuzuna uygun boyadim ama ustler daha açık uçlara doğru daha koyu bi renk oluştu :-( Ve renk istediğim tarcin bakır değil bildiğin kına. Sacim cikolata oldugu icin bu rengin cikmasi dogal ama ben turuncuya yakin bi renk istiyorum. Forumda iki rengi karıştırarak boyamayi önerenler var. Altın sarısı ve tarçın bakirini karistiripmi sureyim? Tutarmi? Ve eşit dağılması için napmaliyim :KK43:( nolur yardım

1223076967890.jpg 12204964899799.jpg

üstekiler sadece palette tarçın bakır , altakiler de koleston vanilya sarı renk ile karıştırılmış palette tarçın bakır

IMAG4470.jpg IMAG440797y698.jpg IMG-20140831-WA00350987.jpg

kutunun üstündeki renkleri tutturmak koyu saçlarda bir kere boyamakla mümkün olmuyor maalesef, 15-20 gün sonra aynı karışımdan yapıp tekrar boyamak lazım, 2. sefer saç uçlarından başlayıp diplere doğru boyama yapılmalı,

Enan Merhaba ben tam da palette tarcin bakir istiyorum karistirilmamis hali ancak benim cit citlarim da var o renk tutması için kendi saçımi ve cit citlarimi hangi renge boyamam lazım yardımci olur musin

Eklentiler

• IMG_20150212_184545.jpg
    IMG_20150212_184545.jpg
    126,8 KB · Görüntüleme: 557
  • 20150211_012936.jpg
    20150211_012936.jpg
    164,8 KB · Görüntüleme: 569
X