Saç Rengi ve Saç Boyama Palette altın parıltılı mocca Yapanlar

yeşil göze siyahı çok yakıştırmıyorum ben canım yeşil gözlü biri olaraktan mocca diyorum eskidende sarap kızılı boyardım yeşil göze kızılda yakışır balyaj röflede çok yakışıyo

saçımda kına olmasa bn yapmak istiyorum aslında istediğim koyu renk bnm bu ama kına var yaparsam döker saçımı

bişey sorucam side çok beğeniyosunuz anlaşılan neden yapmıyosunu z
blki sebebini yazmışınızdır ama bütün sayfaları okumadım

tam yapıcaktım ki siyah yaptım aklımı çeldiler şimdi yavaş yavaş açılıyor halen düşünüyorum bu rengi o yüzden canım belki yapan avrdır diye sordum:)

bende bu rengi almayı düşündüm ilk sonradan cayıp tekrar gece mavisi aldım ama merak etmekteyim bir gün denerim heralde :KK70:

şimdi yıkadım saçlarımı mocco boyadım.baya koyu oldu bana göre fotograf ekleyebilirsem koymayı düşünüyorum.siyah gibi keskin bi rengi yok ama yakın.birde güneş ışığında bakmak lazım tam anlayamadım gece gece:)

1.fotograf boyamadan önceki saçım ( bir hafta olmadı bayaj attıralı ama beğenmedim)
2.fotograf mocca ile boyadıktan sonra saçım hafif ıslak
3.fotograf kuruttuktan sonraki hali

Eklentiler

• $012.jpg
    $012.jpg
    81,4 KB · Görüntüleme: 1.838
  • $015.jpg
    $015.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 1.336
  • $024.jpg
    $024.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 1.554
canıms çok saol ne zamandır arıyordum yapan evet bende yapıcam en yakın zamanda korktugum gibi kahvrengi degilmiş oh:))

benim saçlarım küllü sarıydı. üstüne altın parıtılı mocca denedim. ve çok güzel bir renk oldu kesnlıkle tavsıye ederım. sıyah olmadı. ama koyu renklı saçlılar dıkkat etmelı sacınız sıyah olabıır. çunku eskıden koleston kahve ıle boyamıstım sacımı sımsıyah olmustu çok vahım bır durum :KK43: neyse sonuç olarak konu açılalı çok olmuş ama göruusumu belırtmek ıstedım ben saçımı boyayacagım zaman hep okuyorum belkı bırılerının de ısıne yarar benım yazdıgım dıye. öptum kızlarr:KK16:

saçlarım karameldi neyime sıkıldıysam biraz koyulaştırayım dedim gittim boya yokluğunda altın parıltılı moccoyu seçtim seçmez olaydım saçlarım bir koyu olduki sormayın bildiğin koyu kestane aynalara küstüm saçımdan akması için sık sık yıkıcam başka çare yok saçlarım yıpranmasın diye de başka işlem yapmak istemiyorum ama moralim çok bozuldu hiç resimdeki gibi olmuyo dikkat derim ben...

X