Saç Rengi ve Saç Boyama *palette karamel & bronz kahve*

benim saçım kızılın neredeyse tüm aşamalrından geçmişti.önce bakır kızıl sonra kızıl viyole sonra yakıcı viyole..en sonunda palette bronz kahve ve karameli karıştırıp boyadm süper ötesi oldu

bende merak ettim cnm benim dipler çıktığı için kötü olmuştu yani iki renk olunca siyaha boyamak zorunda kaldım senın nasıl olduu foto koyma şansın var mı?

bence bu iki renk baya koyu tutar bende palette karamel yaptım açık bakır saç rengimi kızılımsı bir renge dönüştürdü karamele boyamadan önce palettenin kahve köpüğü ile koleston vanilya sarısını karıştırmıştım renk hoş çıkmıştı bu kez karamel ve vanilya sarısını karıştırmayı düşünüyorum hem vanilya sarısı aralarda ışıltılar veriyor sanırım çıkacak sonuç ballı bisküvi renginde olur bence sende dene arkadaşım iki koyu renk birbirini tamamlamıyor

ya kızlar saçlarımı kestaneye boyamıştım açmak için çok uğrastım en son loreal balköpüğüne boyadım üstler biraz daha karamel kahveye yakın altlar ise açık kahve tonlarında oldu açtırma işlemi yapmadan karamel kahve köpüğü tonlarını elde edemezmiyim nolur yardım edin bana yakında arkadasımın düğünü var bu saçla gitmek istemiyorum

merhaba ilknur neslihan yenı abone oldum ve sana sormak ıstıyorum bende onerın uzerıne kahve köpüğü ve vanilya sarısı karıstırıp boyamayı dusunuyorum ama sımdı rengım karamel ve bronz kahve hafıf bakırlık olusmustu senın onerdıgın karısımı yaparsa kızımlısı veya bakırlık yıne olusurmu ve renk acık mı koyumu tutuyo

X