Saç Rengi ve Saç Boyama palette sıcak çikolatamı yoksa çikolata kahvemihangisi öneririsiniz..

Benimde acil yardıma ihtiyacım var günlerdir gidip gidip boyalara bakıyorum ama bir türlü karar verip alamadım :) tatlı bi kahve rengi istiyorum ama siyah gibi durmasınıda istemiyorum şu anda saçım baya akmış açık kahve gibi bişi ..bu sefer 2 rengi karıştırıp boyamayı düşünüyorum ama bir türlü karar veremedim. sizce Garnier Color Naturals - 6.25 Kestane Kahve ile yine aynı markanın çikolata kahvesini karıştırsam nasıl olur yada kestane kahveyle loreal havana yı off ne zormuş bu saç boyamakmafoldumben

tşkler canım cvp yazdığın için tavsiye edebileceğin bi boya var mı peki siyah gibi olmayan yoksa gidip kuafördemi boyatsam evde rengi tutturamıyorum bi türlü

çikolata kahve çok koyu oluyor yaaa.. ben çok pişman oldum.. şimdi açmaya çalışıyorum:gitme:

Son düzenleme:
evet bende vazgeçtim gidip kuaföre boyatmak en iyisi.. evde istediğin rengi tutturmak çok zor oluyor

Ben kolleston'un çikolata kahvesini kullanıyordum bi ara ama üst üste boyayınca siyaha dönüyo resmen, ancak çok güneşli havada dışarda belli oluyo rengi. Kutunun üzerindeki renkle alakası olmuyo. O yüzden saçımı açtırdım mahfettim şimdi kalan saçlarımla mücadele ediyorum. :KK37: Sıcak çikolatada aynı şekilde koyumu olur merak ediyorum.

Son düzenleme:
çikolata kahvenin 3 ve 6 tonları var markalarda koyu olmasını istemiyorsanız 6 tonunu seçin palettede 3.65 galiba oldukça koyu :KK25:

boyamadım ama lorealin kahvesi daha güzel gözüküyor. numarası da 6 olduğu için çok koyu olmaz.
$22644400blg.jpg

X