Saç Rengi ve Saç Boyama Palette yoğun açici ve kolesyon yoğun açici kullananlar

Kızlar bende simsiya olan saçlrımı koleston yoğun renk açıcısıyla açtım.İlk denememdehiç açılmadı sadece dpleri açtı.İkinci boyamamda ise saçlr baya bi açıldı :KK64: şimdi bi paket daha alıcam hfta sonu yapıcam ondan snra açık kumrala boyucam :21: sonunda siyhtan tamamen kurtulucam :KK62:

benim de siyah saçlarıma ilk defa uyguladım siyah aynı siyah :KK43: renginin açılması için ne yapmalıyım?

Merhabalar,
Koleston yoğun renk açıcıyla bugun saçımı açtık. Saçım kızıldı. Önce uçlarından başladık açma işlemine. Toplamda 45 dakika bekledi. Açıcıyı ilk uyguladığımız yerleri yıkayıp diğer kısımları bekletmeye devam ettik ton farkı olmasın diye. Diplerini ilk etapta hiç açmadık. Yıkadık , kuruttuk. Diplerınde yirmi dk açıcıyı bekletip işlemi sonlandırdık. Kolestonun kutunun içinden çıkan bakım kremi saçımı yumusaçık yaptı. Saçım çok şükür hiç yıpranmadı,bakım kreminden sanırım eski halinden bile iyi durumda.:)
(Aslında palette nin açıcısını almak için yola çıkmıştım ellerinde kalmadığı için bi tereddütle koleston aldım. Ama memnunum. Sadece diplerindeyken yanma hissi oldu,ancak cildim cok hassas ondan kaynaklanıyordur.normal boyada da oluyor.)
Yarın da boyayacağım inşallah.
Saçını açmak isteyenlere yardımı dokunabilir diye paylaşmak istedim.
Esenle kalın.

Bende kullanmayı düşünüyorum paletteyi kullanmayı.. Sevgilim turuncu saçlı hatunlara karşı acaip bi ilgisi var.. Bende onunla tanışmadan önce siyahı boyadım saçlarımı öncesinde kırmızıydım.. Tabi kızılı kapatmak zor olduğu için önce kahverenngiye sonra siyaha boyadım iki kere.. Şimdiyse bir aydır boyamıyorum saçlarım diplerim çıktı siyahlarım çıktı.. Sanırım bu açıcı boya tam benlik.. Kullandığım zaman yorumlara bakılırsa direk turuncumsu bişe olcam.. Üzerine de tarçın bakır boyadığım zaman muhteşem olur diye umut ediyorum.. Yapınca koyarım fotograflarımı... Kaşda açılabilir mi acaba bu boyayla.. Deneyen var mı bacılar?

kaşlarını tüy sarartıcı kremle açmanı tavsiye ederim

tüy sarartıcı krem gerçekten harika duruyor kaşlarda bizzat uyguladım kendımde müthişşş

ya ama benimkiler çok siyah ve çok kalınlar çıkarken kötü duruyor mu? kaşım gözüm kirpiğim yer yerim simsiyah benim :d

kızlar selam dün akşam bende palette açıcı ile saçlarımı açtım kumral saçlarım çok açık turuncu açık kızıl gibi bir renk çıktı yaşlı ninelerin saçı gibi oldu acaba üstüne sarı boya yapsam nasıl olur nolur bir yardıııııım......

kardesım kullandı ve sacı turuncu oldu iğrenc...............

ben doğal koyu kahve/siyah saçıma koleston renk açıcı kullandım hem de birçok kez. İlk yapışımda denemek için saçımın altından bir tutamı yapmıştık. 1 kutu açıcı zaten anca 1 tutam yere yetti ve iğrenç bir turuncu oldu. Sonra gittim 1 kutu aldım tekrar tüm saça ve yetmedi yer yer açıldı hatta açılmadı diyebilrim. Baya sonra tekrar açmak için 2 tane aldım ve bu sefer eski boyalı 6-7 tonlaındaki saçıma sürmüştüm koyu sarı oldu ama turunculuk vardı mutlaka üstüne boya yapmak gerekiyodu. Yıpratıyormu? evet yıpratıyor. Ama içinde açıcı sonrası bir krem varki aman tanrım neredeyse piyasadaki tüm serumları bakım ürünlerini bilirim saçı bu kadar yumuşatan bakım yapan bir ürün yok!!! saçıma sürdüğüm günün ertesi gün kızlar saçlarımın ne kadar parlak ve muhteşem olduğunu söylüyolardı hep. Zaten 2 haftada bir kullanıyosun. Lütfen bilen varmı acaba o ürünün yanında çıkan o kremin büyüğü satılıyormu nerden elde edebilirim acaba? Umarım biraz da olsa yardımcı olmuşumdur.

ben de kolestonun açıcısıyla kahve tonundaki saçımın rengini açtım 45-50 dk bekledim önce uçlara yaptıp diplerde 15 dk falan tuttum ama istediğim kadar açılmadı bakır oldu yani sarı istiyodum sonra da kolestonun 9/1 küllü sarı köpük boyasıyla boyadım diplerim için 15 dk yetmemişti ama boyadıktan sonra altlarla eşitlendi şuan tam olarak bakır diyebilirim şidi bu saçı bi daha açsam sarıyı bulur muyum acaba yanacak iyice diye korkuyorum

kızlar palette açıcının üzerine açık sarı boyadım sonuç çok kötü bence bu işi kuaförlere bırakmak lazım...ama onlarda kaliteli boya kullansalar keşke aldıkları paraya değse....:KK43:((

ama şöylede bir şey var, boyanın üzerine yapmış olucam ben bu yoğun açıcıyı, doğal saçım değil, boyayı açar mı acaba?

arkadaşlar herkese merhaba;
1. resim şuan kullandığım saç rengim, ben 2. resimde ki gibi istiyorum. koleston ya da palette bu açıcılar bu rengi istediğim şekilde açar mı sizce?
Eki Görüntüle 357331 Eki Görüntüle 357332

olur mu dersiniz?

bence açıcı kullanma saçların sarı ama yıpranmamış fazla koleston çok yıpratıyor ve turunculuk yapıyor paletteyi bilmiyorum ama fazla açmıyor diyolar sürdüğüne yıprattığına değmez. Koleston 12/0 özel sarılar yada nevacolor'ın fildişine falan boyasan açılır saçın hem de o kadar yıpranmaz. Renk aynı olurmu bilmiyorum.Ama çok istiyorsan kuaförde yaptır aradaki renk farkı fazla olmadığından yanma ihtimali de olmaz. Birde saçlarını beğendim doğal rengi neydi acaba fazla yıpranmamış :nazar: kendinmi açmıştın?

bence açıcı kullanma saçların sarı ama yıpranmamış fazla koleston çok yıpratıyor ve turunculuk yapıyor paletteyi bilmiyorum ama fazla açmıyor diyolar sürdüğüne yıprattığına değmez. Koleston 12/0 özel sarılar yada nevacolor'ın fildişine falan boyasan açılır saçın hem de o kadar yıpranmaz. Renk aynı olurmu bilmiyorum.Ama çok istiyorsan kuaförde yaptır aradaki renk farkı fazla olmadığından yanma ihtimali de olmaz. Birde saçlarını beğendim doğal rengi neydi acaba fazla yıpranmamış :nazar: kendinmi açmıştın?

nevacolor fildişini denedim canım olmuyor. o yüzdende artık bu yoğun açıcılar son çare. kendim boyaya boyaya açıldı canım yazın denize gidince filan daha da açılıyor, bir de ben saçımı sadece oksidanla ıslatıp üstünden düzleştiriciyle geçiyorum boyadıktan sonra her boyamada olmasada ara sıra yapıyorum oda açıyor benim saçımı. kendi saç rengim koyu kumraldı bu arada.

selam kızlar, yoğun renk açıcıyla röfle setini karıştırıp platin rengi elde edenler varmış. acaba bu karışımı deneyen varmı?

nevacolor fildişini denedim canım olmuyor. o yüzdende artık bu yoğun açıcılar son çare. kendim boyaya boyaya açıldı canım yazın denize gidince filan daha da açılıyor, bir de ben saçımı sadece oksidanla ıslatıp üstünden düzleştiriciyle geçiyorum boyadıktan sonra her boyamada olmasada ara sıra yapıyorum oda açıyor benim saçımı. kendi saç rengim koyu kumraldı bu arada.

hmm teşekkür ederim. nevacolor fildişi turunculuk veriyor dediler doğrumu? bir da şu oksidan olayını daha önce de duydum ama inanamadım süpermiş. Bence o renk için ölmüyorsan açıcı sürme kesinlikle yavaş yavaş açabilirsin. Saç boyama bölümünde zeyn var konu açmış yardımcı olabilirim diye ona sorsana o fikir verecektir.

hmm teşekkür ederim. nevacolor fildişi turunculuk veriyor dediler doğrumu? bir da şu oksidan olayını daha önce de duydum ama inanamadım süpermiş. Bence o renk için ölmüyorsan açıcı sürme kesinlikle yavaş yavaş açabilirsin. Saç boyama bölümünde zeyn var konu açmış yardımcı olabilirim diye ona sorsana o fikir verecektir.

evet hepsinden daha turuncu yapıyor fildişi rengi. Oksidan olayı bana yarıyor yani canım, ama bilmem yine de her saç farklı çünkü. açıcıyı sürdüm artık çok geç, paletteninkini kullandım pek bir fark olmadı ama yani dediğin gibi keşke hiç girişmeseymişim. zaten artık sarı filan istemiyorum usandım yani:) zeyn e yazdım ama henüz cvp vermedi

evet hepsinden daha turuncu yapıyor fildişi rengi. Oksidan olayı bana yarıyor yani canım, ama bilmem yine de her saç farklı çünkü. açıcıyı sürdüm artık çok geç, paletteninkini kullandım pek bir fark olmadı ama yani dediğin gibi keşke hiç girişmeseymişim. zaten artık sarı filan istemiyorum usandım yani:) zeyn e yazdım ama henüz cvp vermedi

aman neyse hevesini almış oldun ben de napcam karar vermem gerek artık ya. Bu sarı saç varya çok çok çok iş yaa.değse bari:KK25:

X