Panik Atak sorunu olanlar....

bazen kapalı bi alana girdigimde bogulucakmıs gibi hissediyorum ve her defasında kusucakmış gibi oluyorum

canım bende merak ettim kolyeyi banada özelden yazarmısanız çok memenun olurum :KK16:

msj yolladım canım ayrıca sende de boyun fıtığı vardı değil mi ? eşim bana bir haftadır elektronik masaj aleti aldı fizik tedavi gibi aynı çok memnunum şükür kasları kuvvetlendirip masaj yapıyor.her derde deva yazıyordu gerçekten de çok memnunum.eşim sırtıma ,boynuma ,omzuma takıyor birde terliği var uyuyup kalıyorum olduğum yerde.tavsiye edebilirim.daha birkaç hast. içinde kullanılıyor .kireçleme ,omurilik ,başağrısı vs. annem bile kullanıyor :KK70:

rabbim şifa versin inşallah eşine çok zor ya neden değnekle yaşıyor düzelmedi mi ?ameliyat başarılı geçmedi mi ? çok üzüldüm ya bı fıtık adamı süründürüyor resmen yaklaşık üç senedir hem fıtık hemde panik atakla yaşıyorum.hatta acaba diyorum bu fıtıktan dolayı mı panik atak oldum diyorum.çünkü genelde bakıyorum etrafa boyun fıtığı olanlar panik ataklı yada sinirsel bi sorunu var.anksiyete bozukluğu yada fobi gibi.
Inşallah yorgunluktan uykusuzluktandır dediğin gibi inşallah normale döner inşallah ruhumda bünyemde yerleşmez :KK43::KK43::KK43:

rabbim şimdiden analı babalı büyütsün.ben ilaç kullanmadım gebeliğimde ve çoook panik atak geçirdim hep ağladım üzüntüden.ama eşim bi kolye sipariş etti onu taktım doğuma kadar çok rahatladım.doğuma girdim panik atak geçiririm diye korktum ama bayılana kadar da geçirmedim.taakiiii bir hafta öncesine kadar.
Inşallah hayırlı ve sağlıklı bir şekilde bebişini kucağına alırsın.

kolyenin ismini banada atarmısın çok teşekkür ederim şimdiden allah yardımcımız olsun....

msj yolladım canım ayrıca sende de boyun fıtığı vardı değil mi ? eşim bana bir haftadır elektronik masaj aleti aldı fizik tedavi gibi aynı çok memnunum şükür kasları kuvvetlendirip masaj yapıyor.her derde deva yazıyordu gerçekten de çok memnunum.eşim sırtıma ,boynuma ,omzuma takıyor birde terliği var uyuyup kalıyorum olduğum yerde.tavsiye edebilirim.daha birkaç hast. içinde kullanılıyor .kireçleme ,omurilik ,başağrısı vs. annem bile kullanıyor :KK70:

sağol canım mesajın geldi araştırıcam bende kolyeyi
boyun fıtıgımda var evet bende fizik tedavi doktorundan randevu aldım bakalım hayırlısı
sen bana masaj alaetininde adını yazarsan çok sevinirim benimde gerçektenb ihtiyacım var masaj çok iyi geliyor
canım bende sende ne görsem istiyorum sanki :KK52::KK52: küçük çocuk gibi oldum :KK52:

sağol canım mesajın geldi araştırıcam bende kolyeyi
boyun fıtıgımda var evet bende fizik tedavi doktorundan randevu aldım bakalım hayırlısı
sen bana masaj alaetininde adını yazarsan çok sevinirim benimde gerçektenb ihtiyacım var masaj çok iyi geliyor
canım bende sende ne görsem istiyorum sanki :KK52::KK52: küçük çocuk gibi oldum :KK52:

estağfurullah canım bende hep birilerinin tavsiyeleri ile hareket ediyorum birde sağolsun eşim bi skınıtım olduğunda araştırıyor ne faydalı ise getirtiyor .tahmin edebiliyorum benimde ihtiyacım oluyor birde üç kere fizik tedavi gördüm inanılmaz fayda gördüm.

Merhaba kızlar,bugün psk. gittim sonunda..Panik atak ve yoğun olarak anksiyete bozukluğu teşhisi koydu ilaç verdi yarından itibaren başlıyorum.Rabbime hergün yalvarıyorum eski günlerime geri döneyim diye.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

keşke keşke eski günlerdeki gibi çok sağlıklı olabilsem 1 sene oldu ilaç kullanıyorum geçen ay yarıya düşüreyim dedim doktorumu aramadım 1 sene geçince düşürürsün demişti ama acillik oldumyine kabus gibiydi Allah'ım sen yardımcımız ol al şu içimizdeki sıkıntıları...

arkadaşlar nasılsınız...ben ılacı bıraktım 1 ay oldu ama ataklar yıne yoklamaya basladı...akşam gece yarısı uyanrıdı...busefer daha değışık...aslında uykumu uyuyordum.....ama ıcmıcem o ılacıı ...ıcmıcemmmmmmmm...........dayanmaya calısıyorum...bugun hep aglamak ıstıyorum.....akşamları esıme bakıncada ıcım parcalanıyor...baba olmayı hak edıyorum....rabbımm yardımm et.....cumlesıne banada.........daha kotu olmaktan daha farklı nuks etmesınden cok korkuyorum..

kızlar bnmde bı cok sorunum vr ama cozum ne bılmıyorum ve kımseye bllı etmeden yasamaya clısıyorum mesela anı uzucu olaylarda soka grıyorum nefes alamıyorum mıdem kıtlenıyo bogazımdan hırıltı turu sesler sıkıyo grtlagımdan tuhaf sesler cıkıyo gozlerım kayıyo ellerım ozellıkle parmaklarım kaskatı oluyo karıncalanıyo kalbım cok hızlı atıyo ve gozumden yaslar suzuluyo bu nadıren oluyo ama öluyorum sanıyorum o yuzden uzuntuye gelemıyorum

dıger korkularımda yolda ıkı saat bklıyorum tum araclar gcsın dıye karsıdan karsıya gcerken korkuyorum araba carpacak dıye alısverıs merkezlerınde marketlerde kapının arasında kalcm dıye korkuyorum kucuk boceklerden korkuyorum kanım donuyo grunce annem ölcek dıye korkuyorum bazen kafamda kurup dusunuyorum sora gercktn olmus gbı saatlerce aglıyorum evımden baska yerde kalamıyorum dısarda tuvalete gremıyorum neler neler sorunluyum cıdden

Bende bir yıl panik atak tedavisi gördüm.İyileştim çok şükür.
Ama bu sıcaklar en büyük düşmanı hastalığın.
En çok yaz aylarında tetikler panik atak.
Gün içinde mümkün olduğunca çok su tüketin.
Gerçekten çok işe yarıyor.
Çok zor bir hastalık Allah hepinizin yardımcısı olsun sağlık versin inşallah.

kızlar bnmde bı cok sorunum vr ama cozum ne bılmıyorum ve kımseye bllı etmeden yasamaya clısıyorum mesela anı uzucu olaylarda soka grıyorum nefes alamıyorum mıdem kıtlenıyo bogazımdan hırıltı turu sesler sıkıyo grtlagımdan tuhaf sesler cıkıyo gozlerım kayıyo ellerım ozellıkle parmaklarım kaskatı oluyo karıncalanıyo kalbım cok hızlı atıyo ve gozumden yaslar suzuluyo bu nadıren oluyo ama öluyorum sanıyorum o yuzden uzuntuye gelemıyorum

dıger korkularımda yolda ıkı saat bklıyorum tum araclar gcsın dıye karsıdan karsıya gcerken korkuyorum araba carpacak dıye alısverıs merkezlerınde marketlerde kapının arasında kalcm dıye korkuyorum kucuk boceklerden korkuyorum kanım donuyo grunce annem ölcek dıye korkuyorum bazen kafamda kurup dusunuyorum sora gercktn olmus gbı saatlerce aglıyorum evımden baska yerde kalamıyorum dısarda tuvalete gremıyorum neler neler sorunluyum cıdden

canım sorunlu değilsin üzme kendini anlattığın herşey hatta daha fazlası bende var bende bu saydıkların devamlı değişir birgün rahat yaptığımı ertesi gün yapamam mesala
anlattıklarından anladığım kadarıyla hem panikatak hemde ankseyite hastalığında var bendede öyle aslında hemen hemen bütün panikatak hastaları nakseyite hastası oluyor

Bende bir yıl panik atak tedavisi gördüm.İyileştim çok şükür.
Ama bu sıcaklar en büyük düşmanı hastalığın.
En çok yaz aylarında tetikler panik atak.
Gün içinde mümkün olduğunca çok su tüketin.
Gerçekten çok işe yarıyor.
Çok zor bir hastalık Allah hepinizin yardımcısı olsun sağlık versin inşallah.

evet canım bende sıcakta daha çok asabi ve dengesiz oluyorum

arkadaşlar merhaba nasılsınız.....bende ılacı bıraktım 1,5 ay oldu.....ama ne hörtlek bı hastalık bu...ne sıkıcı...3 gun ıyımm ohhh gectı artık bıttı dıyroum..ama ne fayda 3 gun sonra yıene hotluyor...akşam uykumda bı anda kaldırdı baş donmesı...bacaklarda uyusma mıde bulantısı....bıktımm artık..he bıde tansıyon yukseldıı.....neolacak boyle napıcam tammı tedavı olmadımm acaba yoksa baska kotu bı hastalığım var napıcam...cocukta istiyorummm....yardı et rabbım...yardım edın

X