Parfüm önerisi istiyorummmmm...

evet noa da güzel ama chanel chance gerçekten çok etkileyici bir koku,karşı cins içinde öyle ...

Armam
Kızlar Merhabalar,

Ben açık tenliyim çok ağır kokulardan hoşlanmıyorum. 212 vıp, 212 sexy, gucci guilty intense sürekli kullandığım parfümler. Artık parfümümü değiştirmek istiyorum hafif ama kalıcı bir şey istiyorum bu konuda önerileriniz var mıdır önerdiğiniz kokulara gidip bakacağım ona göre alacağım.

:KK70::KK49:
Kızlar Merhabalar,

Ben açık tenliyim çok ağır kokulardan hoşlanmıyorum. 212 vıp, 212 sexy, gucci guilty intense sürekli kullandığım parfümler. Artık parfümümü değiştirmek istiyorum hafif ama kalıcı bir şey istiyorum bu konuda önerileriniz var mıdır önerdiğiniz kokulara gidip bakacağım ona göre alacağım.
gıvency very ırresıteble bu guzel hususı adını soranlar olmustu kullandıgımda

Swarovski bence cok hos bir koku hem günlük.gece kokusu olarakda dior dan hypnotic tavsiye ederim :KK56:

Oriflame in parfümleri öneririm çok hoş ve çekici üstelik bazıları ağır ayrıca kalicida

ben beyonce un kokularını kullanıyorum tatlı ve çiçeksi arışık fiyatlarıda uygun hafif koku istersen calvin kleinler idealdir birde hugo boss orange ı çok beğenmiştim benim tenmde bahsettiğin gibi ama biraz pahalıydı alamamıştım :)

Kızlar Merhabalar,

Promes kullan hasta olacaksın o derece harika bir parfum

Bende istiyorum öneri,buğday tenliyim çiçek kokusu önerebilirmisiniz??

X