Doğuma Hazırlık Park Yatak acil yardım arkadaşlar!!

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

cheesecake

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2009
50
0
Slm arkadaşlar dünden beri harıl harıl park yatak hakkında yazılan yorumları okuyorum. Bursa'da bulamadık istediğimiz gibi birşey.bilmediğimiz markalar var ve haşır haşırmış naylonu. markalı olanlarda kasım sonu gelecekmiş belki! Eşim haftaya İstanbula gidecek ve ordan bakacakmış. Tavsiye edeceğiniz bir yer var mı? nereden bulabiliriz istediğimiz yatağı? tabii fiyatının uygunluğuda önemli:)

Ben park yatak büyük olsun 80-120 ebatlarında. fermuarlı yeri, alt açma kısmı ve kumaşının kullanışlı olmasını istiyorum. pierre carden ve kraft markaları arasında kaldım. pierre carden in 2009 modeli 3 kademeliymiş. ve ebatlarıda istediğim gibi. geçen yıl kuzenim p.carden almıştı onunki 2 kademeli fakat büyük kullanışlı.

70-120 dar mı sizce? rahat oluyor mu acaba? benim extra bir odam olmayacak ve bebek mecbur yatak odasında bizimle kalacak uzun bir süre. 4 yaşına kadar falan o yatakta yatırmayı düşünüyorum. o yüzden aldığım şeyin uzun vadeli ve kullanışlı olmasını düşünüyorum. sallanabilir özelliğide önemli tabiki. ilk 6 ay idare edecek sallanabilir beşik bulduk bir yerden. daha sonra park yatağı kullanacağız inş.

birde bu küçük beşikler için sadece kılıfını alacağım bir yer biliyor musunuz?

fikirleriniz benim için çok önemli ve değerli lütfen yardım edin. erken doğum tehdidim var. 33+4 haftalık gebeyim ben gidemeyeceğim eşimde her zaman gidemez istanbula. acil yardım bekliyorum

canım öncelikle hayırlı doğumlar dilerim.
tercihlerin arasında yok ama ben sana chicco lullaby lx i tavsiye ederim.
ben de çok araştırdım. senin gibi ayrı odam olmadığından bebeğim uzunca bir süre bizim odamızda kalacak. bahsettiğm park 70-100 ebatlarında. senin tercihine göre küçük ama çok kaliteli.alt açma yeri müziği , titreşimi, uzaktan kumandası ve oyuncakların asılı olduğu barı var.daha sonra oyun halısı olarak kullanılabiliyor. ben 375 tl ye aldım. ama verdiğim paraya değeceğini düşünüyorum. çok kişiden tavsiye aldım çünkü.bir incele istersen...

ha unutmadan sallanma özelliği yok, ama benim fikir aldığım herkes sallanma özelliği olan parkların çok çabuk deforme olduğunu, iskeletinin bozulduğunu, kısa süre sonra gıcırdamaya başladığı içinn gece rahat kullanılamadığını, bazen sesten çocuğun uykuya dalamadığını, çocuğun sallanmak yerine titreşime alıştığında çok rahat uyuduğunu söylediler.bilgin olsun.

Son düzenleme:
Slm arkadaşlar dünden beri harıl harıl park yatak hakkında yazılan yorumları okuyorum. Bursa'da bulamadık istediğimiz gibi birşey.bilmediğimiz markalar var ve haşır haşırmış naylonu. markalı olanlarda kasım sonu gelecekmiş belki! Eşim haftaya İstanbula gidecek ve ordan bakacakmış. Tavsiye edeceğiniz bir yer var mı? nereden bulabiliriz istediğimiz yatağı? tabii fiyatının uygunluğuda önemli:)

Ben park yatak büyük olsun 80-120 ebatlarında. fermuarlı yeri, alt açma kısmı ve kumaşının kullanışlı olmasını istiyorum. pierre carden ve kraft markaları arasında kaldım. pierre carden in 2009 modeli 3 kademeliymiş. ve ebatlarıda istediğim gibi. geçen yıl kuzenim p.carden almıştı onunki 2 kademeli fakat büyük kullanışlı.

70-120 dar mı sizce? rahat oluyor mu acaba? benim extra bir odam olmayacak ve bebek mecbur yatak odasında bizimle kalacak uzun bir süre. 4 yaşına kadar falan o yatakta yatırmayı düşünüyorum. o yüzden aldığım şeyin uzun vadeli ve kullanışlı olmasını düşünüyorum. sallanabilir özelliğide önemli tabiki. ilk 6 ay idare edecek sallanabilir beşik bulduk bir yerden. daha sonra park yatağı kullanacağız inş.

birde bu küçük beşikler için sadece kılıfını alacağım bir yer biliyor musunuz?

fikirleriniz benim için çok önemli ve değerli lütfen yardım edin. erken doğum tehdidim var. 33+4 haftalık gebeyim ben gidemeyeceğim eşimde her zaman gidemez istanbula. acil yardım bekliyorum

Canım benim doğumumda çok yaklaştı. Kraftın oyun parkını alıcam çok güzel yorumlar var. Bayağı geniş. ürünün kodu 504. Ayırdığın bütçeyi bilmiyorum ama 220 tl civarı bişiy

merhaba. bebeğin hayırlı olsun canım.
bende park yatak kullandım.chicco lullaby.çok kullanışlı.küçük.gittiğim her yere götürüyorum.
oğlum 2 yaşına kadar yattı.şimdi kızım yatıyor.kızım olmasa ,oğlum hala park yatakta yatabilirdi.
büyük olmasının bir avantajı yok,yer kaplıyor sadece.
sallamadan büyüttüm çocukları.gerek yok zaten.alıştırmassan,yatırınca uyur.

inşallah beğendiğin gibi olur herşey.Allah yardımcın olsun.

hayatım 70/120 gayet iyi bnce 4 yaşına kadar yatabilior içinde zaten o yaştan sonrada bir oda şart oluyor çocuğa normal yatağa geçersin we dar olmadığını sana şöyle söyliyeyim kapılardan geçmiyor:) ben gayet uygun we kaliteli 300tenye kumaştan bi ürün biliyorum renk seçenekleride war bn ordan alacağım sende bak en uygun fiyatlı site burası burdan al alacaksan sipariş et getrsinler hiç uğraşma bu hawalarda karnın burnundaopuyorumnanaktan
http://www.bebefix.com/x_stork-stor..._id=1824&kn=Oyun+Park%FD+&+Park+Yatak

denizcim tavsiyelerin için tşk ederim canım dikkate alacağım. ama chicco yu gördümm. çok küçük geldi bana. ben biraz daha büyük istiyorum. kumaşı falan çok kaliteli. kızıma başka birşeyde almayacağımız için para önemli değil ama dediğim gibi biraz daha büyük olsa daha iyi olacak. bigün park yatağı bakmaya gittim ogünde ağrılarım tuttu geri geldim hiçbiyeri gezemedim. ogün beğenseydim alacaktım zaten. artık eşim bakacak ben ön araştırma yapıyorum. haftaya almayı düşünüyoruz. nasipse

cand Allah sanada hayırlı doğum nasip etsin inş. kumaşı falan nasıl kraftın gördün mü? naylonumsu değil dimi? bir iki kişi böyle yoırum yapmışta. ben göremeyeceğim için....

nurtencim tşk ederim canım iyi dileklerin için. dediğiniz doğru sallamasak alışmazlar ama babaannemiz anneannemiz yanımızda olacak sürekli onlara laf anlatmak zor :) bakalım inş. o günleride görürüm.

hasretcim sen aldın mı dediğin bu ürünü? stork marka çıkarılıp yıkanabilen tek ürünmüş zaten. kumaşı falan kaliteli mi nasıl? ben zaten dışarı çıkamıyorum erken doğum riskinden dolayı ramazandan beri eve mıhlandım anlayacağın:) eşim istanbula gideceği için gidip yerinde görüp alsın dedim. böyle içime sinmezse diye endişe ediyorum. 78/110 muş bunun ölçüleri. 300 tenye ne oluyor. ben pek anlamıyorumda. istanbulda yer olarak bakabileceğimiz neresi var peki? geçmiş yazılarda istoç ve haşimişcan yazıyordu.

park yatak alırken kapı ölçülerinizide dikkate almalısınız. 100% kumaş olarak movee ( tam markanın adınıda hatırlamıyorum) bir markada vardı. ben bakırcılar çarşısında b... sarayında görmüştüm. orayada bakabilirsin

bence de kraft 504 dönenceli oyun parkı alabilirsin canım
ben samsundan 200 tlye aldım
çok kullanışlı ve sallanabiliyor
tavsiye ederim

canım orayada baktık. annemlerin gezmediği yer kalmadı bakırcılarda. bulamamışlar. naylon gibiymiş aynı kumaşları. bir yerdede demişler kasım sonu gelecek ürünler. valla iyi olsam her yeri gezicemde işte doktorum bi yere gitmemi istemiyor. kapıyıda henüz ölçmedim. katlanabilir olduğu için yataklar o kadarda takmadım açıkçası ama bakim bi

önemli değil canım
internetten bakabilirsin özelliklerine
ürün yorumlarını falan okuyabilirsin
kafana yatarsa alırsın

biz kraftın 821 ini aldık kırmızı gri puantiyeli
chicco lullaby arasında kalmıştık bütün özellikleri aynıydı fakat chicco sallanmıyo kraft sallanıyo ayaklarındaki desteklerden ayarlanıyo
tavsiye ederim
ama yatağı büyük olsun diyosun farklı boyutlara bak

ben de 1 ay önce aldık
230 diyorlardı burada biz peşin 200e aldık
en son öylesine girdiğimiz bir dükkanda gördük bize nasipmiş adama 200e ver alalım dedik öylesine
adam da verdi
biz de şaşırdık

Baby2go tavsiye ederim. Kumaşı çok yumuşak. Kraft bana naylonumsu geldi. Chicco komşunun bebeğinin vardı annemde kaldığımda bir süre kullandım çok dar geldi. Bu markayı da tesadüfen bebek alışverişi yaparken bir mağazada gördüm kumaşı çok hoşuma gitti.
8407

denizcim tavsiyelerin için tşk ederim canım dikkate alacağım. ama chicco yu gördümm. çok küçük geldi bana. ben biraz daha büyük istiyorum. kumaşı falan çok kaliteli. kızıma başka birşeyde almayacağımız için para önemli değil ama dediğim gibi biraz daha büyük olsa daha iyi olacak. bigün park yatağı bakmaya gittim ogünde ağrılarım tuttu geri geldim hiçbiyeri gezemedim. ogün beğenseydim alacaktım zaten. artık eşim bakacak ben ön araştırma yapıyorum. haftaya almayı düşünüyoruz. nasipse

cand Allah sanada hayırlı doğum nasip etsin inş. kumaşı falan nasıl kraftın gördün mü? naylonumsu değil dimi? bir iki kişi böyle yoırum yapmışta. ben göremeyeceğim için....

nurtencim tşk ederim canım iyi dileklerin için. dediğiniz doğru sallamasak alışmazlar ama babaannemiz anneannemiz yanımızda olacak sürekli onlara laf anlatmak zor :) bakalım inş. o günleride görürüm.

hasretcim sen aldın mı dediğin bu ürünü? stork marka çıkarılıp yıkanabilen tek ürünmüş zaten. kumaşı falan kaliteli mi nasıl? ben zaten dışarı çıkamıyorum erken doğum riskinden dolayı ramazandan beri eve mıhlandım anlayacağın:) eşim istanbula gideceği için gidip yerinde görüp alsın dedim. böyle içime sinmezse diye endişe ediyorum. 78/110 muş bunun ölçüleri. 300 tenye ne oluyor. ben pek anlamıyorumda. istanbulda yer olarak bakabileceğimiz neresi var peki? geçmiş yazılarda istoç ve haşimişcan yazıyordu.

ben almadım henüz ama bayramdan sonra wereceğim cnm siparişi diğerlerine göre en kalite kumaş bu 300 tenye diğerleri 200 tenye we kolay kurulumu warmış.

ya kızlar bu park yatağı nasıl temizlediniz
neyle sildiniz ben ılıkı suya azcık omo baby
koyuo pnla silcem sonrada durulama silmesi yapıcam
aklıma başka bişey gelmedi

stork garden marka park yataklar aktif bebek adlı mağazada 144 tl... bilginize... mağaza libadiye caddesinde... netten adrese bakabilirsiniz...

X