Doğuma Hazırlık Park Yatak acil yardım arkadaşlar!!

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Biz de Kraft aldık.. Daha kullanıp denemek nasip olmadı ama Kraft'ın adına güvenerek onu tercih ettik..
images.aspx

ya ben de bu konuda çok kararsız kaldım. hem internetten hem de mağazalardan araştırdım. Haftasonu e-bebek'in çamlıca mağazasına gittik. Tüm park yatakları elledim, kumaşlarına baktım. Açıkçası bana bir tek chicco lullaby'ninki kaliteli geldi. Bir de internet sitelerinde tüm markaların üretim yerleri var. Kraft dahil diğer markalar hep PRC yani Çin'de üretiliyormuş. Chicco için üretim yeri İtalya ve CE kalite belgesine sahiptir yazıyor. E bi yandan da o kadar para vermek istemiyorum, 300 küsur lira, az değil. Ama güvenemiyorum. Sizin bu konuda bilginiz var mı? Araştırma yapmış mıydınız?

bir de stork markalı ürün için 300 tenye kumaş kalitesi denmiş, ne demek 300 tenye? bilen var mı?

chicco lullaby lx ı hıc ıtalya da uretmemıs bızzat arayıp sordum..
hepsı çin malı..
ben de cok takıldım hatta ınternette ıtalyan dıye aldıgım yerle bır suru tartıstık sıteye nıye ıtalyan yazdıkları konusunda..
ama sonra chıccoyu arayıp arastırdım..
lullaby lx yatakları sadece cınde uretılıyormus..
trıo set ve oto koltukları dısında tekstıl ıcerıklı hıcbır urun ıtalyada uretılmıyor..

arkadaşlar yardımlarınızdan ötürü hepinize çok tşk ederim. demek çin malı bunlar ya. şu çin mallarından kurtulamadık. adamlar her şeye girmişler.

pierre carden in 2010 -2009 modelli ürünleri gelmiş mağazaya. gidip bakmaya çalışacağım. bir tanede çekmeceli şifonyer düşünüyorum. eğer beğenmezsem stork garden markanın ürününü beğendim. kraft 504 de güzel. onuda çok beğendim. jeny de. jeny ürünün boyunu tam anlayamadım. 65 x 125 x 84 cm yazıyor. yükseklik 65 cm mi oluyorç 125*84 cm mi demek bu anlamadım. ben alt açma kısmını o şekilde düz istiyorum. 504 de çok güzel fakat alt açma kısmını niye öyle yapmışlar? çok kullanışlı değil. kutu gibi yapmışlar. kullananlar ne diyor acaba bu konu hakkında?

stork marka ilk oyun parkını çıkaran markaymış. ürünü kaliteli ve güzel dedi arkadaşım kullanıyormuş ve çok memnunmuş. çıkartılıp yıkanabilen tek kumaş onda var ve 300 tenye. turuncu renklerde gözüm kaldı. aslında jeny turuncuyuda çok beğendim. ebatını tam olarak verecek var mı acaba arkadaşlar?

Artık bütün firmalar Çin'de üretiyor mallarını. Çünkü daha hesaplı oluyor onlar için. Yani Alman bir firma bile mallarını Çin'de ürettiriyor. Ona bakmamak lazım diye düşünüyorum.

çinliler ürünlerinde kansorejen madde kullanıyorlar. kardeşim gözlükçüde çalıştı bir dönem ve adamlar ilk işe başlarken çin malı gözlük çerçevesini anallizden geçirmişler ve kansorejen madde çıkmış yoğun bir şekilde. insan üzülüyor o yüzden. gözümüzden sakınıyoruz yavrularımızı olacak iş mi yani

Biz park yatak almaya gittiğimizde satıcı artık bütün markaların Çin'de üretim yaptırdığını söylemişti. Ama o Çin'de üretilenlerin arasında da kalite farkı var, hepsi Çin malı diye bildiğimiz grupta değil demişti..

Merhaba herkese,
Biz de bütün haftasonunu park yatak bakarak geçirdik, ama Çin malı tereddütü yüzünden bir türlü karar veremedik. Bana da en kaliteli ve kullanışlı gibi gelen chicco lullaby lx oldu. Bilinen markaların, üretim Çin'de bile yapılsa, en azından denetleme yaptıklarına inanmak istiyorum ben...
En azından bunu öğrenebilir miyiz acaba?

ay valla öğrensek iyi olur okadar para verıp bebişlerımıze aldıkalrımızı içimiz rahat kullanmak bizimd ehakkımız.. bende chıcco lullaby alacam burdakı yorumlara bakarak zaten yazın bebişkoma karyola alıcam cok buyuk bişiy gerekmez zaten 2yasına kadar yatabiliyrmus.
ancak kıslar benım şöle bir derdım var içindekı yatagın kalıtelı olmasını istiyorum onu nerden nasıl hangi marka alabilriim

Biz de Kraft aldık.. Daha kullanıp denemek nasip olmadı ama Kraft'ın adına güvenerek onu tercih ettik..
images.aspx

benimkinin aynısı canım renk bile..ben kullanıyorum..oğlum 4 aylık...çok rahat..memnun kalacağına eminim...rabbim kullanmayı nasip etsin inşallah...

benimkinin aynısı canım renk bile..ben kullanıyorum..oğlum 4 aylık...çok rahat..memnun kalacağına eminim...rabbim kullanmayı nasip etsin inşallah...

arkadaşlar bu modeli düşünenlere tavsiye ederim arkadaşlarımdan aldığım bilgi doğrultusunda. kraft ın bu modeli ödül almış. bilginiz olsun.

ben bir soru sordum ama cevaplayan olmadı...
park yatak içine en ıyı hangi yatagı alabiliriz malum bebişler için yattıkları zemın daha önemlı

park yatak içine een iyi yatak yastık hangisiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

X