Doğuma Hazırlık Park Yatak acil yardım arkadaşlar!!

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kizlar Chicco lullabye amerikada var magzalarda bayagida pahali.
Ben size Graco yuda oneririm cok iyi bir urundur bizim kullandigimiz pek cok sey bu markada hatta bende kare seklinde oyun parkida var.

http://www.bebefix.com/x_graco-grac...1969&kn=%C7ok+Fonksiyonlu+Oyun+Parklar%FD

Biz turkiyede tatile gidince esim ikizleri yerde yatirmam diye tutturdu ve mecburen park yatak almistik.
bunun aynisinda 2 tane aldik genisligi cok iyi geldi amerikada bulunan pek cok park yataktadan daha uzun tam boyutlarini bilmiyorum.cok agir deil ben arabanin bagajina attim katlayi misafirlige gidince aciyorum yatiriyorum cocuklari.fiyatida uygundu pesin paraya 150 milyondu tanesi.
iste bunun aynisi kullandigim

http://www.akakce.com/park-yatak/en-ucuz-chicco-byes-fiyati,015047.html

RÜZGARIM TŞK EDERıM VERDıĞıN BıLGıLER ıÇıN. sitedeki resminde ara katını göremedim ben 2. resimdeki. birde sallanma özelliği falan yok sanırım.

benbilirim o resimdeki tatlı şey senin kızın mı yoksa :) maşallah barekallah yerim ben onu yaaa :))) içide önemli tabiki. ben dışını alabilsem içi içinde araştıracağım ama daha dışına karar veremedim ki anacım :) yataşta da vardır tabiki. ben okumuştum sanki öyle birşey.. google de oyun parkı yatağı diye araştır. 50-70 arasında değişiyor fiyatlar. tabi anneler bize bilgi verseler daha iyi olacak.

RÜZGARIM TŞK EDERİM VERDİĞİN BİLGİLER İÇİN. sitedeki resminde ara katını göremedim ben 2. resimdeki. birde sallanma özelliği falan yok sanırım.

benbilirim o resimdeki tatlı şey senin kızın mı yoksa :) maşallah barekallah yerim ben onu yaaa :))) içide önemli tabiki. ben dışını alabilsem içi içinde araştıracağım ama daha dışına karar veremedim ki anacım :) yataşta da vardır tabiki. ben okumuştum sanki öyle birşey.. google de oyun parkı yatağı diye araştır. 50-70 arasında değişiyor fiyatlar. tabi anneler bize bilgi verseler daha iyi olacak.

canım cok saol ama o bebiş benım değil:KK43:( inş. benım oğlusumda bu kadar sevımlı olur bu benım hayalımdekı bebek.ayrıca küçüüken ben böle bişeymısım maviş tombiş .ama oğlum bana benzermı bilemıyorum saglıklı olsunda o bana yeter:))
cnm ben artık bu hasta doğum yapmak üzere esımın memleketıne gitcem yanı sizler gibi evımde olamıcam cunkı tayınımız cıkıcak ortada kalmamak için:))
ben kararımı verdım fazlda arastrmayı sevmıyorum ama chıcco lullaby alıcam ondan herkes memnun.tek sorun sallanmıyor sanırsam sallanmıyorsada bebk öle alışırı sallama istemez yanı öğreretmessek bilmez:))
içinede kalıtelı bişey alacam ya içi daha önemlı gunledır soruyaorum ama gördugun gibi kımse yanıtlamadı :)) yataş yada işbiri arar sorarız aman:)

ben Moovy marka aldım 140TL çok da beğendim...inş. kullanınca memnun kalırım...kumaşı paraşüt değil yani naylon gibi olanlardan...çıkrılıp yıkanabiliyor...iki kademeli,fermuarlı yan kapısı,diğer yanında kapalı cebi ve malz.torbası var..ayrıca cibiliği de var ama daha çok sineklik gibi....sallanabiliyor müzik,titeşim,ışık..vs hepsi var...özetle genel olarak aranılan tüm özelliklere sahip,fiyat olarak avantajlı...ancak kapılardan geçmiyor ki bunun sebebi tekerlekler....
tavsiye ederim almak isteyen arkadaşlara....

arkadaşlar park yatağın içine ben hepsiburadadan bir sünger yatak aldım yayalı yataklar üst kademe için uygun değil yatağın alcak olması gerekiyor...alt kademeye geçince uygun bir yaylı yatak alırım diye düşündüm...aldığım yatak 5cm kalınlığında dış kılıf havlu çıkarılıp yıkanabiliyor ve su geçirmez....33Tl ye aldım...aynı yatak mağazalarda 65TL...linkten bakabilirsiniz.

Hepsiburada.com : SHIPSBABY OYUN PARKI YATAĞI(60*120*5) | Anne & Bebek & Çocuk

Son düzenleme:
X