Pcos ve zayıflama

Bende ilaçla tedavi olacagım zaman ovulasyon yapmayı düsünüyorum canım inofolic combiyi kaç tlye aldın
Merhaba ben hep eczaneden kapsül olani 250 kusur aliyordum geçen trendyol'dan 170 e aldım bu ay combiye çevirdi doktorum az evvel 250 TL ye trendyol'dan aldım.yine eczanede daha pahalıdır

Merhaba ben hep eczaneden kapsül olani 250 kusur aliyordum geçen trendyol'dan 170 e aldım bu ay combiye çevirdi doktorum az evvel 250 TL ye trendyol'dan aldım.yine eczanede daha pahalıdır
Teşekkür ederim

Kızlar selam. Çoğu kadında oldugu gibi bendede pcos çıktı adet düzensizliğim ve saç dökülmem var. Yeni bir dr a tedaviye başladım bakalım adetin 2-3. Günü gel hormon tahlili yapalım dedi. Şuan regl günüm 1 gün geçti erken gebelik testi yaptım ama maalesef negatif:KK43: artık üzülmüyorum her ay negatif görmeye alıştım çünkü. Pcos ve gebe kalmaya en iyi gelen tedavi zayıflamakmış. Akdeniz tipi beslenme özellikle yani sebze yemekleri salata balık vs. Bende kilolu bir kadınım 21 yaşındayım 2 yıllık evliyim ilk 1 sene korunduk daha sonra korunmayı bıraktık ama maalesef bir gebelik oluşmadı. 3-4 ay ovulasyon testi yaptım yumurtlama göremedim. Şimdi saglıklı beslenmeye zayıflamaya odaklandım artık. Hem pcos için hem gebelik hem de kendim için. Kilolu kızlara sesleniyorum. Yani pcosu bir kenara bırakın düşünsenize bu kilonuzla gebe kaldınız gebeliginiz ne kadar güzel geçebilir ki ? O kiloları alırken aynada kendimize baktıgımızda ne kadar sevinebiliriz ? Ayrıca kilo doğumu da çok zorlaştırıyormuş. Ve biz şuan kilo veremezsek dogumdan sonra nasıl verecegiz ? Bunları düşündükçe hem kendi sağlığım hemde gelecekteki bebegimin sağlığı için kilo vermenin daha dogru oldugu düşünüyorum. Her aşamalarımı ne yedigimi ne yaptığımı yazmak.istiyorum çünkü ancak böyle motive olabilirim. Yoksa diğer türlü 3 günde bırakıyorum:) pcoslu hanımlar sizlerde bana destek olursanız çok sevinirim beraber güzel sağlıklı beslenebiliriz :)
Kilo pcosun en büyük tetikleyicisi, zayıf insanlar bile pcos ola biliyor bu arada bende pcostum ama baya zayıftım 170 boy 56 kilo yinede kilo verdim 52 kilo oldum hormonlarım dengelendi. yaşınız geçtikçe kilo vermek zorlaşır lütfen geç kalmadan kilo verin ve sakın vazgeçmeyin

Kilo pcosun en büyük tetikleyicisi, zayıf insanlar bile pcos ola biliyor bu arada bende pcostum ama baya zayıftım 170 boy 56 kilo yinede kilo verdim 52 kilo oldum hormonlarım dengelendi. yaşınız geçtikçe kilo vermek zorlaşır lütfen geç kalmadan kilo verin ve sakın vazgeçmeyin
Çok teşekkür ederim motivasyonunuz için😍🙏🏻

benim de hormon değerlerim vee hgs sonucum temiz cıktı,esimde de bir sorun yok.doktorum inofolic combi hp verdi ve aralık ayına kadar gelme deneyin dedi,ve pko olmasam bile kilo ver dedi,1.62 64 kiloyum cok değil ama sanırım bu bile etkiliyor.

benim de hormon değerlerim vee hgs sonucum temiz cıktı,esimde de bir sorun yok.doktorum inofolic combi hp verdi ve aralık ayına kadar gelme deneyin dedi,ve pko olmasam bile kilo ver dedi,1.62 64 kiloyum cok değil ama sanırım bu bile etkiliyor.
Yumurtaların kalitesi ve büyümesinde.kilo cok önemli

haklısınız spora basladım umarım güzel sonuclar alabilirim, işim gereği sürekli oturuyorum bir yılda 12 kilo aldım umarım verebilrim
Benim arkadasımda pcos vardı 130 kilo falandı yani ve 4 yıldır bebekleri olmuyordu bir bucuk ayda 15 kg verdi ve o ay hamile kaldı

X