pembe akıntı(yerleşme kanaması olabilir mi?)

inşallah hamilesindir canım. bende de böyle olmuştu çok az pembe bi akıntı. adet olcam diye bekliyodum hamile olduğumu öğrendim.allah gönlüne göre versin.güzel haberini bekliyoruz........

mrb kızlar bende yeni üyeyim ilk kez yazıyorum benimde 5 yaşında bir kızım var şimdi aretık ona kardeş istiyoruz gakat ikinciyi 6 aydır denememize rağmen olmuyo bu ay benim 3günüm gecikmişti çok seviniyordum 4. gün malesef adet olmuşum yani hiç belli olmuyo bu işler ben kızıma hamile olduğumda her zaman 6gün adet görürdüm o zaman 3 gün oldum sonrası gelmedi bdahakine hiç olmadım ve dr. gittiğimde bebeğim2 aylıktı yani böyle durumkarda olabil,yo cnm.....allah gönlümüze göre versin hayırlısından...

kızlar adetim başladı. yani yanlış alarmmış:KK43: ilginize ve desteğinize teşekkürler.
bu sefer gerçekten umutlanmıştım. adetim ilk kez 2 gün gecikmişti.

vavy canım hayırlısı ınsanlah hamış haberını alırız dua ıle

sağolun kızlar. yarına kadar bekleyeyim bakalım. ne olacak. biraz karnım ağrımaya başladı. artık bende bana ne oluyor anlayamıyorum.. herşey karma karışık oldu.

bencede hamile olabilirsin ama eczaneden aldığın testlere fazla güvenme derimö ben.çünkü benim ilk hamileliğimde koyu bi akıntı gelmeye baslamıştı bende hamile olduğumu düşünmediğim için fazla takmadım kafama herneyse adetimin olduğu gün başladı 4 gün azda olsa gelmeye devam etti en sonunda acaba mı dedik eşimle ve 5. gün eczaneden aldığım testi yaptım tek çizgi çıktı.tabi kan testi yaptırmakta aklımıza gelmedi ilk tecrübeydi bide teste güvenmiştik.böyle 10 gün geçti en sonun da doktora gitmeye karar verdim ve düşürmeye başladığımı daha önce neden gelmediğimi sordu.şimdi ikinci hamileliğim bunun başındada koyu renkli sıvı gelmeye başladı ama akıllanınca insan başka oluyo:) hemen daha adetimi 1 gün geçmişti hemen kan testi yaptırdım ve belkide bu bebeğimde düşekti ama önceden önlemlerini aldık.:1hug:

Yaa Bu Arada Bende Bi Kere Olmuştu Nadetime Ikigün Kala Falan Hafif Leke Gibi Gelmişti Ama Sonra Adet Oldum Ve 1,5 Gün Sürmüştü... Bazen Koyu Geliyor Siyaha Yakin Desem Yeri Fakat Hamile Değilimm Demekki Bünyeden Bünyeye Değişiyor.

bencede hamile olabilirsin ama eczaneden aldığın testlere fazla güvenme derimö ben.çünkü benim ilk hamileliğimde koyu bi akıntı gelmeye baslamıştı bende hamile olduğumu düşünmediğim için fazla takmadım kafama herneyse adetimin olduğu gün başladı 4 gün azda olsa gelmeye devam etti en sonunda acaba mı dedik eşimle ve 5. gün eczaneden aldığım testi yaptım tek çizgi çıktı.tabi kan testi yaptırmakta aklımıza gelmedi ilk tecrübeydi bide teste güvenmiştik.böyle 10 gün geçti en sonun da doktora gitmeye karar verdim ve düşürmeye başladığımı daha önce neden gelmediğimi sordu.şimdi ikinci hamileliğim bunun başındada koyu renkli sıvı gelmeye başladı ama akıllanınca insan başka oluyo:) hemen daha adetimi 1 gün geçmişti hemen kan testi yaptırdım ve belkide bu bebeğimde düşekti ama önceden önlemlerini aldık.:1hug:
canım benim iki gün geçmişti dün akşam önce koyu olarak sonra nrmal olarak başladı. şimdi yine koyulaştı. normalde çok sancım olur fakat bu sefer fazla yok..dediğin gibi olmasını ümit ediyorum. ama sanırım biz yine başaramadık:KK43:

canım, bişey soracağım. peki sende kanama başlamadan 2-3 gün önce yumurtalıklarına iğne batırılıyormuş gibi oldu mu. bende öyle bişeyler oldu.

kızlar adetim başladı. yani yanlış alarmmış:KK43: ilginize ve desteğinize teşekkürler.
bu sefer gerçekten umutlanmıştım. adetim ilk kez 2 gün gecikmişti.

canım seni çok iyi anlıyorum ,geçen ay benimde gecikti 1-2 gün hatta paylaştım sizlerle sonra hüsran, inşallah bu ay olur , benimde bugün adet günüm daha birşey yok ama bakalım , inşallah hastalanmam,,,, benimde 1 haftadır falan koyu sarı bi akıntı geliyo ve kokuyo, normalde akıntım olur ama bu çok farklı ne olabilir acaba fikri olan varmıbenneyaptımki

canım tam bilmiyorum ama hemkoyusarı hemde kokuyosa akıntın sanırım üşütmüşsün çünkü bendede bir ara olmuştu dr gittimde üşütmüşün iltihap var demişti bi dra git istersen ben tam bilmiyorum ama her ihtimale karşı git görün derim ben dr da söyle bebiş istediğinizi falan.... inşallah değildir ve inşallah çüçük sevimli bi böcüktür içindeki:)))

inşallah arkadasim banada üşütmekten kaynaklanıyo gibi geliyo,ama bebek istiyoruz ya herşeyi ona yoruyoruz:))))

canım seni çok iyi anlıyorum ,geçen ay benimde gecikti 1-2 gün hatta paylaştım sizlerle sonra hüsran, inşallah bu ay olur , benimde bugün adet günüm daha birşey yok ama bakalım , inşallah hastalanmam,,,, benimde 1 haftadır falan koyu sarı bi akıntı geliyo ve kokuyo, normalde akıntım olur ama bu çok farklı ne olabilir acaba fikri olan varmıbenneyaptımki
canım koyu sarı ise üşütmekten dolayı iltihap olabilir.bi doktora git istersen bende de olmuştu. dr. vajinal yoldan kullanılan bir fitil vermişti geçti.

:emir_bebek:hamile kalmak isteyen arkadaşlar kendinizi biraz serbest bırakın .eğer çok düşünür her aysonunu sitresle beklerseniz olmaz.kendimden biliyorum ben azmı? ağladım.sonra dokdora gittik sitres yapmanın hamileliği engellediğini öğrenditen sonrakendimi oluruna bıraktım ve o ay hamile kaldım:dance:

canım doktorum bana da stres yapma demişti bu ay çok rahattık. ama kısmet değilmiş..

haklısın canım senin dr kim? nerde yeri bursada

canım ben evlenmeden önce somamarda ayşe hanıma gitmiştim genel bi kontrol için ama şimdi bahar tıpta nagihan hanım var gitmedim ama çevremde gidenler çok memnun , kısmet olursa bende ona gitmeyi düşünüyorum

canım benim iki gün geçmişti dün akşam önce koyu olarak sonra nrmal olarak başladı. şimdi yine koyulaştı. normalde çok sancım olur fakat bu sefer fazla yok..dediğin gibi olmasını ümit ediyorum. ama sanırım biz yine başaramadık:KK43:

bozma moralini demekki zamanı değilmiş.inşallah burdan hamiş olduğun haberlerinide alıcaz canım inanıyorum:teselli:

X