Börekler Peynirli Rulo Börek-Damla Yufka Sponsorluğunda

ellerine sağlık canım benim gözüm kurabiyelere takıldı limon sıkacağı ile mi yaptın kurabiye ye karşı zaafım vardır benimde :)
ben bunu unlu yapıyordum çıtır çıtır oluyordu seninki de öyle çıtır çıtır duruyor gerçekten
Evet canım limon sıkacağında yaptım:KK66:
Teşekkür ederim:KK200:
Evet çıtır çıtır olmuştu:KK66:
Yumuşak olsun istersem harcına süt eklerm veya pişirmeden sodaya batırırım.Ama ben çıtır olsun istedim.Ben de bazen nişastalı yapıyorum...

Evet canım limon sıkacağında yaptım:KK66:
Teşekkür ederim:KK200:
Evet çıtır çıtır olmuştu:KK66:
Yumuşak olsun istersem harcına süt eklerm veya pişirmeden sodaya batırırım.Ama ben çıtır olsun istedim.Ben de bazen nişastalı yapıyorum...
nişastalı da mı oluyormuş aa sulu mu sürüyorsun

Yağı sürüp nişasta serpiştirip fırçayla yayıyoruz:KK66:
Sonra bu börekteki işlemler:KK66:

Ya sen ne becerikli kadınsın maşallah sana huyu güzel el becerisi güzel yazım dili güzel arkadaşım:KK60::KK37: bende baklava yufkasından börek yaptım malum pazar geç kahvaltı fırında pişiyor yemeden çeker atarım buraya büyük oğlum dalmadan yakalarsam :-)

Ya sen ne becerikli kadınsın maşallah sana huyu güzel el becerisi güzel yazım dili güzel arkadaşım:KK60::KK37: bende baklava yufkasından börek yaptım malum pazar geç kahvaltı fırında pişiyor yemeden çeker atarım buraya büyük oğlum dalmadan yakalarsam :-)
Ama sen beni utandırıyorsun:oops:
Sağol güzel arkadaşım,güzel yüreğinle güzel görüyorsun:KK60:
Yoksa yarışmaya mı katılacaksın:KK73::KK73:

X