Börekler Peynirli Rulo Börek-Damla Yufka Sponsorluğunda

Ama sen beni utandırıyorsun:oops:
Sağol güzel arkadaşım,güzel yüreğinle güzel görüyorsun:KK60:
Yoksa yarışmaya mı katılacaksın:KK73::KK73:

ay ne beceriksizim ya resim atamadım ortaya dosya büyük der bişey der paff tepsmi çektim amme hava atamadım becerikliyim diye :)))))

Yok be yapım aşamalarını çekmedim son fırın aşaması bendeki :))

IMG-20180121-WA0001.jpg
ay ne beceriksizim ya resim atamadım ortaya dosya büyük der bişey der paff tepsmi çektim amme hava atamadım becerikliyim diye :)))))

Yok be yapım aşamalarını çekmedim son fırın aşaması bendeki :))

hahhahhaha yüklettim oğluma şükür Nevreste Nevreste

eşim hemen küçük bişey getirdi ke

bazen takılıyorum ben bi tarife bi ara sürekli gül böreği yapardım sonra rulo yapmaya başladım bi ara tepsi niyeyse bi tarif yapınca takılıyorum ona :KK70: sen çok beceriklisin valla maşallah
Afiyet olsun.:KK200:
Ben aslında el açması börek daha sık yapıyorum.Hazır yufka ile yapïnca aklıma ne eserse onu yaparım.En çok serme böreği yaparım...Sağol canım farklı tariflere,denemeye meraklıyım.Doğaçlamayı seviyorum...

Afiyet olsun.:KK200:
Ben aslında el açması börek daha sık yapıyorum.Hazır yufka ile yapïnca aklıma ne eserse onu yaparım.En çok serme böreği yaparım...Sağol canım farklı tariflere,denemeye meraklıyım.Doğaçlamayı seviyorum...
ben el açması kol böreği yağda bekletince açılıyor ya kıymalı yaparım bol soğanlı bomba bişey oluyor el açması heq farklı ama ben pek beceremem açıkcası

Ben zorda olanın darda olanın yanında oldu mu kendimi manevi iyi hissediyorum valla çok isteyerek oldum :KK19: onur savaşıydı kazanman beni çok mutlu etti :KK9:
aynen öyle kolay olmamalı evli barklı çoluk çocuk sahibi bi kadının iffetine laf etmek ben kendimi biliyordum zaten de kanıtlanmış oldu bu şekilde

X