PHİLİPS AVENT BİBERON CAM OLAN MI ANTİKOLİK OLAN MI RESPONSE YAZAN MI

fztbsr

Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2022
178
85
27
Kızlar hiç anlamadım ben farklarını. Hangisi daha iyi deneyimleyen veya araştıran var mı

Kızlar hiç anlamadım ben farklarını. Hangisi daha iyi deneyimleyen veya araştıran var mı
Antikolik olan kolik yani gazlı bebekler için tasarlanmış bebeğin mümkün oldukça daha az hava yutarak gaz oluşumunu engellemeye yönelik. Cam olan cam zaten daha sağlıklı ancak dışarıda kullanımı biraz sıkıntı yaratabilir dikkatli olmak lazım. Diğeri de plastik ancak sağlığa zararlı plastikleri içermiyor. (Her ne kadar bu şekilde geçse de bence cam olan daha sağlıklı kullanabilirim derseniz kesinlikle cam olanı alın.) Bunların üçü de meme reddi olmaması için yavaş (doğal) akışlı oluyor aynı anne memesindeki gibi bebek çekmeden akıtma yapmıyor. O yüzden meme reddi oranı daha azalıyor.

Antikolik olan kolik yani gazlı bebekler için tasarlanmış bebeğin mümkün oldukça daha az hava yutarak gaz oluşumunu engellemeye yönelik. Cam olan cam zaten daha sağlıklı ancak dışarıda kullanımı biraz sıkıntı yaratabilir dikkatli olmak lazım. Diğeri de plastik ancak sağlığa zararlı plastikleri içermiyor. (Her ne kadar bu şekilde geçse de bence cam olan daha sağlıklı kullanabilirim derseniz kesinlikle cam olanı alın.) Bunların üçü de meme reddi olmaması için yavaş (doğal) akışlı oluyor aynı anne memesindeki gibi bebek çekmeden akıtma yapmıyor. O yüzden meme reddi oranı daha azalı

Antikolik olan kolik yani gazlı bebekler için tasarlanmış bebeğin mümkün oldukça daha az hava yutarak gaz oluşumunu engellemeye yönelik. Cam olan cam zaten daha sağlıklı ancak dışarıda kullanımı biraz sıkıntı yaratabilir dikkatli olmak lazım. Diğeri de plastik ancak sağlığa zararlı plastikleri içermiyor. (Her ne kadar bu şekilde geçse de bence cam olan daha sağlıklı kullanabilirim derseniz kesinlikle cam olanı alın.) Bunların üçü de meme reddi olmaması için yavaş (doğal) akışlı oluyor aynı anne memesindeki gibi bebek çekmeden akıtma yapmıyor. O yüzden meme reddi oranı daha azalıyor.
Öookk teşekkür ederim 🤩

X