arkadaşımın görümcemin ve eşimin benden sakladığı sır

Misafirlerim gelmişti bir an birbirlerine bakıp kahkahalar ile guya bana gülüşmeler oldu ayağa kalktı elimle kapıyı gösterip geldiğiniz için teşekkürler buyrun dedim salon buz oldu gittiler benimle evimde dalga gecerlerse ağızlarına teperim
Sakin olun Hafsa hanim 🤭😹😹😹

esim evdeyken bayan arkadaşlarım eve gelmez gelemezler. bende eşleri evdeyken arkadaşlarıma gitmem. herseyin bir sınırı vardır böyle vıcık vıcık bayan arkadaş muhabbetleri bana çok uygun gelmiyor.
Yok daha neler ya herkes eşinin arkadaşına belli mesafede saygıyla duruyorsa bunda nasıl bir sakınca olabilir. Eşlerinizin gönlü evdeyken kimse gidip gelmeyecek kadar ayran mı canım? Bence abartı bu biraz

Yani siz bu ikisine sizin evinizde sizinle dalga geçme rahatlığını nasıl verdiniz? Bunlar ne saygısız insanlar? Ayrıca o nasıl arkadaş öyle yılan gibi? Madem sizinle değil görümcenizle daha yakın ona gitsin o zaman. Keşke o konuşmayı duyar duymaz gidip sorsaydınız hayırdır konu ne diye
Heyecanmayın bence.. Konu gerçek değil. Geçenlerde de farklı üyelikle açtığı konuda yine bir kahve pişirme seansında kocasıyla arkadaşı iş pişiriyordu.

Misafirlerim gelmişti bir an birbirlerine bakıp kahkahalar ile guya bana gülüşmeler oldu ayağa kalktı elimle kapıyı gösterip geldiğiniz için teşekkürler buyrun dedim salon buz oldu gittiler benimle evimde dalga gecerlerse ağızlarına teperim
Helal olsun 🧿

Heyecanmayın bence.. Konu gerçek değil. Geçenlerde de farklı üyelikle açtığı konuda yine bir kahve pişirme seansında kocasıyla arkadaşı iş pişiriyordu.
Konu gerçek ama konu sahibinin bunları o ikisiyle konuşmaya cesareti olmadığı için sürekli aynı konuyu açmaya çalışıyor olabilir mi

1. Neden hala bu kızla görüşmeye devam ediyorsunuz?
2. Böyle bir şey duyup o an neden siz neyden bahsediyorsunuz diye karşılarına çıkmadınız?

Nasıl tuttunuz yani kendinizi? Ben buraya konu açana kadar 50 kere hesap sormuştum. İçim içimi yerdi valla.

Konu gerçek ama konu sahibinin bunları o ikisiyle konuşmaya cesareti olmadığı için sürekli aynı konuyu açmaya çalışıyor olabilir mi
🤔 Bilemiyorum.. Fakat önce ki konuyu okusaydınız.. Kadın sanki kahve pişirmemiş de kuzu çevirmiş sanırdınız. O kadarcık zamanda kocasıyla arkadaşı bir sürü şey yapmıştı.

🤔 Bilemiyorum.. Fakat önce ki konuyu okusaydınız.. Kadın sanki kahve pişirmemiş de kuzu çevirmiş sanırdınız. O kadarcık zamanda kocasıyla arkadaşı bir sürü şey yapmıştı.

yok yahu o konuyu açan arkadaşının ta kendisiydi hatta arkadaşı için ikinci kadın olsun istemiyordu😅

Evli insanların evine bekar arkadaşlar sık sık gidemez, gitmemeli, kadın erkek hiç farketmez.. Kim ne derse desin..
Bizimkine çok girdi çıktı.Yatili da kaldı.Hic böyle şeyler yaşamadık.Birine kadın, erkek, evli bekar ,dul, öğretmen,işçi ,temizlik görevlisinden önce insan olarak bakmak önemli.İyi insan mi kötü insan mi? Asıl mesele bu

merhaba kızlar, ben 25 yaşındayım ve 3 yıllık evliyim. eşimle üniversitede tanışmıştık. aynı zamanda üniversitede ortak arkadaşımız olan birkaç kişiyle hala görüşürüz. yine ikimizin de arkadaşı olan ama bana daha yakın olan bi kız var. adına esra diyelim. esra evimize sık sık girip çıkan bir kızdı. hatta görümcemle de araları baya iyiydi. görümcem de 29 yaşında. zaman zaman üçümüz buluşur veya evde toplanırdık. çalışan bir kadın olduğum için evim her zaman mükemmel olmuyor haliyle. görümcem bu konuda bana laf soktuğu zaman esrayla beraber birbirlerine vura vura kahkaha atarlardı. kıyafetimden yemeğime kadar eleştiri konusu olmuştum onlar için. normalde çok umursamam veya kötü niyet aramam ancak benim de bi sınırım var. asıl kötü ve aklımı karıştıran kısma gelirsek yer yer eşimle fazla samimi olduklarını hissediyorum. esra ve görümcem yine bizdelerdi. ben kahve yapmaya gittiğimde balkonun kapısını kapatıp bir şeyler konuştuklarını fark ettim. yan odanın camından bunları dinlemeye çalıştım. görümcemin ben kardeşimle konuşurum saklamayın bence zaten başından beri olması gereken buydu gibi şeyler dediğini duydum ama tam anlamadım hiçbirini. kötü düşünmeli miyim yarım yamalak duyduğum şeylerden bilemiyorum. yorum yaparsanız sevinirim.
Keşke kapiyi açıp sorsaydiniz ne konuştuklarını. Arkadaşınla arana mesafe koy ve sonrasında da tamamen ilişkini kes bence. Görümceni cikaramazsan da buluşmak istediği zaman iş yoğunluğunu bahane et. Hangi hakla senin evine gelen seninle dalga geçiyor? Beğenmeyen gelmesin. Hiçbir şey evdeki huzurdan önemli değil. En yakinin dahi olsa her şeyin bir sınırı var.

Ne pasifsiniz ya.
Evinizle dalga geçtikleri an,"tamam güldünüz eglendinizse şimdi defolun evimden,bir daha da gelmeyin"diyemediniz mi?
2 salak açsınlar kendi d.tlerine gülsünler yani bunu bana 2 kez kimse yapamaz,kovarım ne munasebet.
2.konuda da içeri dalıp "neyi bilmem gerekiyormuş anlatın bakalım"der zorlardım. Olmadı ikisini evden sepetleyip eşimi sıkıştırır öğrenirdim.
Susup oturup kendi kendinizi yemeyin, azıcık dişinizi,tırnağınızı gösterin yahu.

Eeee arkadaşlarınızı bu kadar ailenizin içine sokarsaniz sıkıntılar bitmez
Cıvık cıvık ilişkilerden nefret ederim
Kim ne derse desin evli insanlar böyle elle bu kadar samimi olmamalı

X