PJ Yorumluyor :)

PJ yorumundan memnun kaldınız mı ?

• Evet

OY: 6 100,0%
  • Hayır

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    6
MErhaba kızlar, ben falcı yada astroloji uzmanı değilim,

ama bu konuda çok fazla araştırma yapıyorum, çok ilgim var ve senelerin vermiş olduğu bir öğrenim var.

Bir topikte bayanlar ve eşleri hakkında burç yorumları yaptım, çoğu gayet memnun kaldı ve motivasyon topladılar,
ve bu konuda çok büyük talep oldu, bende bunun üzerine topik açıp bu konuda bayanlara yardımcı olmak istedim.

Merak ettiğiniz birileri varsa bana onları yazın.

Yazarken, kendinizde ve sorduğunuz kişinin burcunu, biliyorsanız yükselenini, yaşını , en sevdiğiniz ve en nefret ettiğiniz özelliğini yazın (kendinizinde )..

Cevapları özelden gönderiyorum, sizden de memnun kalıp kalmadığına dair yorumlarınızı buraya bekliyorum.

kısa kısa cevaplar vermiyorum, o yüzden hemen cevap gelmeyebilir, mümkün olduğunca yazıyorum, ve direk gerçekleri yazıyorum, alınmaca kırılmaca yok , kimseye aynı yorumları yazmıyorum, bir yerden alıntı da yapmıyorum , bunu zaten anlayacaksınız

hepinizi öptüm :KK23::KK23::KK23:

Kızlar yorum başvurusunu buradan yapıyorsunuz, ben özelden atıyorum cevabı, özelden direk yazanlara cevap vermiyorum, sayfadan yorum sırasına göre alıyorum
Canim eşim olması gerekiyor mu bilmiyorum ama ben sana hoşlandığım ve aramızda bir şeyler geçen birinden bahsedeceğim ikimizde 18 yaşındayız ben terazi o başak burcu son görüştüğümüzde çok ilgiliydi ama 1 haftadır haber alamıyorum yorumlayabilirsen sevinirim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

MErhaba kızlar, ben falcı yada astroloji uzmanı değilim,

ama bu konuda çok fazla araştırma yapıyorum, çok ilgim var ve senelerin vermiş olduğu bir öğrenim var.

Bir topikte bayanlar ve eşleri hakkında burç yorumları yaptım, çoğu gayet memnun kaldı ve motivasyon topladılar,
ve bu konuda çok büyük talep oldu, bende bunun üzerine topik açıp bu konuda bayanlara yardımcı olmak istedim.

Merak ettiğiniz birileri varsa bana onları yazın.

Yazarken, kendinizde ve sorduğunuz kişinin burcunu, biliyorsanız yükselenini, yaşını , en sevdiğiniz ve en nefret ettiğiniz özelliğini yazın (kendinizinde )..

Cevapları özelden gönderiyorum, sizden de memnun kalıp kalmadığına dair yorumlarınızı buraya bekliyorum.

kısa kısa cevaplar vermiyorum, o yüzden hemen cevap gelmeyebilir, mümkün olduğunca yazıyorum, ve direk gerçekleri yazıyorum, alınmaca kırılmaca yok , kimseye aynı yorumları yazmıyorum, bir yerden alıntı da yapmıyorum , bunu zaten anlayacaksınız

hepinizi öptüm :KK23::KK23::KK23:

Kızlar yorum başvurusunu buradan yapıyorsunuz, ben özelden atıyorum cevabı, özelden direk yazanlara cevap vermiyorum, sayfadan yorum sırasına göre alıyorum

Merhaba PJ :) , benim için de yorum yaparsan çok sevinirim :)

Benim burcum başak yükselenim yay :) 1989 doğumluyum.
kimi zaman fazla alınganım ya da çabuk ağlamaklı oluyorum bu özelliğimi pek sevmiyorum. onun dışında anlaşamadığımız nokta sanırım benim bazı şeylerde onunla inatlaşmam ve bazı durumlarda alttan almayı bilmemem. sevdiğim kişiyle ilgilenmeyi, dinlemeyi onun için bişeyler yapmayı seviyorum bu da benim iyi özelliğim galiba :KK17:

erkek arkadaşım yengeç burcu ve yükseleninin de yay veya akrep olduğunu tahmin ediyorum. büyük ihtimalle yay sanırım :/ Bu arada o da 1985 doğumlu.
Hoşlanmadığım özelliği romantik olmaması :))) beni en çok üzen davranışı aniden sinirlenip biraz kırıcı kelimelerle beni uyarmaya çalışması. zaman zaman da en doğrusunu ben biliyorum tarzı davranışları :)) en sevdiğim özelliği de özür dileyebilmesi beni kırdığını fark ettiğinde gönlümü alabilmesi ve davranışlarından beni önemsediğini hissedebilmem. :KK16:

bu arada yaklaşık 6 aydır beraberiz.:KK48: :KK1:

şimdiden çok çok teşekkür ederim :KK3:

Merhaba öncelikle topiğin hayırlı olsun:)
Ben yeni evliyim. eşim ikizler ben yengeç burcuyum.ben 24 eşim 25 yaşında. Genel olarak çok uyumlu bi çiftiz:nazar:.bu yıl neler bekliyo bizi bakar mısın ?
Şimdiden tşkler..

Canım yorumunu mesaj olarak attım, memnun kalıp kalmadığını bize belirtir, ankete katılırsan çok sevinirim :KK16:

özelde gelenlere cevap veremiyorum canım, mesaj kutum dolu , bir de haksızlık olmasın diye buradan yorum sırasına göre cevap veriyorum herkese :KK16:

Tamam canım ben de sonradan zaten buraya da yazdım.Bekliyorum sıramı teşekkür ederim şimdiden :KK16:

:):) olsun canım yine çook tşk ederim. e yazarsan sevinirimm:KK16::KK16:

Tamam çünkü baya birşey değişiyor, her konuda, kıskançlık konusunda mesela sorun çıkabileceğini yazmıştım ama yengeç olan sen isen yengeç zaten kıskanılmadan sahiplenilmeden duramaz :KK52: , tamam baştan yazıyorum :KK16:

Selamlar ben ikizler sevgili adayı koç.
Ben 26 erkek 29 .
Benim yülselenim ikizler erkeği bilmiyorum.
Yorumlarsan sevinirim kolay gelsin

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
Kahvaltımı ypayım geliyorum kızlar hepinizi yorumlayacağım :KK52::KK52::KK52:

lütfennnnnnn benide unutma pj :KK14: bende yazmıştım bilgilermizi ama istersen bidaha yazıyım benim yaşım 18 başak burcuyum o terazi burcu 19 en sevmdigm huyu fazla aksi sinirli sevdigim ise fazla sahiplenici olması

benim burcum aslan, sevgilim terazi ikimizde 83 doğumluyuz..

kendimde sevmediğim özelliğim, çok tirpliyim, alınganım, ve sürekli ilgili isityorumm

bakarsan sevinirimm:KK34:

Canım yorumunu mesaj olarak attım, memnun kalıp kalmadığını bize belirtir, ankete katılırsan çok sevinirim :KK16:

Merhaba bende dün topiğe yazmıştım ama bakmadınız henüz? Bilgilerimi özelden yazmıştım buraya yazmak istemediğim için :) ama burda da özelden mesaj atttığımı belirtmiştim.

Kızlar ilgilendiğim başka topiklerde var bir de sırayla gidiyorum 5. sayfadaki bayanlara ulaştım şu an da , emin olun hepinize yazıcam sadece biraz zaman alabilir, herkese yazıyorum :KK16::KK16::KK16:

merhaba. ben aslan burcuyum o yengeç. ikimizde 22 yaşındayız. onda sevmediğim özellik sıkıyıgörünce çok çabuk yalan söyleyebilmesi sevdiğim yanı ise sevdiğine koruyucu ve sefkatli olması. benim sevdiğim özelliğim karsımdakinin kızacağını da bilsem doğrudan şaşmam sevmediğim yanım ise çok inatçıyım

X