PJ Yorumluyor :)

PJ yorumundan memnun kaldınız mı ?

• Evet

OY: 6 100,0%
  • Hayır

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    6
hayatımda kimse yok bu şekilde bakıyor musunuz bilmiyorum ama.. doğru kişiyi beklemedeyim inşallah.
aslan burcuyum, yükselenim akrep, ay burcum oğlak.
hep 2 evlilik olacak derler ve bundan korkuyorum :)
aslında iş benim esas sorunum şuan ama sanırım ilişkilerle ilgili bakıyorsunuz :)
bekliyorum...
unutmuşum; 1991 doğumluyum.

Son düzenleme:
MErhaba kızlar, ben falcı yada astroloji uzmanı değilim,

ama bu konuda çok fazla araştırma yapıyorum, çok ilgim var ve senelerin vermiş olduğu bir öğrenim var.

Bir topikte bayanlar ve eşleri hakkında burç yorumları yaptım, çoğu gayet memnun kaldı ve motivasyon topladılar,
ve bu konuda çok büyük talep oldu, bende bunun üzerine topik açıp bu konuda bayanlara yardımcı olmak istedim.

Merak ettiğiniz birileri varsa bana onları yazın.

Yazarken, kendinizde ve sorduğunuz kişinin burcunu, biliyorsanız yükselenini, yaşını , en sevdiğiniz ve en nefret ettiğiniz özelliğini yazın (kendinizinde )..

Cevapları özelden gönderiyorum, sizden de memnun kalıp kalmadığına dair yorumlarınızı buraya bekliyorum.

kısa kısa cevaplar vermiyorum, o yüzden hemen cevap gelmeyebilir, mümkün olduğunca yazıyorum, ve direk gerçekleri yazıyorum, alınmaca kırılmaca yok , kimseye aynı yorumları yazmıyorum, bir yerden alıntı da yapmıyorum , bunu zaten anlayacaksınız

hepinizi öptüm :KK23::KK23::KK23:

Kızlar yorum başvurusunu buradan yapıyorsunuz, ben özelden atıyorum cevabı, özelden direk yazanlara cevap vermiyorum, sayfadan yorum sırasına göre alıyorum

Canım bana da bakarsan sevinirim..
Benim burcum aslan, yaşım 28, en sevdiğim huyum çok şeffaf biriyim, dürüstüm.
En sevmediğim huyum çok kinciyim, unutamıyorum..

Eşim ikizler, yaşı 30, en sevdiğim huyu sakindir, uyumludur.
En sevmediğim huyu ailesine fazla bağlı oluşu, zaman zaman bencilliği..

yükselenlerimiz hakkkında bilgim yok..
Teşekkür ediyorum şimdiden..:KK16:

ama bu konuda çok fazla araştırma yapıyorum, çok ilgim var ve senelerin vermiş olduğu bir öğrenim var.

Bir topikte bayanlar ve eşleri hakkında burç yorumları yaptım, çoğu gayet memnun kaldı ve motivasyon topladılar,
ve bu konuda çok büyük talep oldu, bende bunun üzerine topik açıp bu konuda bayanlara yardımcı olmak istedim.

Yazarken, kendinizde ve sorduğunuz kişinin burcunu, biliyorsanız yükselenini, yaşını , en sevdiğiniz ve en nefret ettiğiniz özelliğini yazın (kendinizinde )..

Cevapları özelden gönderiyorum, sizden de memnun kalıp kalmadığına dair yorumlarınızı buraya bekliyorum.

kısa kısa cevaplar vermiyorum, o yüzden hemen cevap gelmeyebilir, mümkün olduğunca yazıyorum, ve direk gerçekleri yazıyorum, alınmaca kırılmaca yok , kimseye aynı yorumları yazmıyorum, bir yerden alıntı da yapmıyorum , bunu zaten anlayacaksınız

Kızlar yorum başvurusunu buradan yapıyorsunuz, ben özelden atıyorum cevabı, özelden direk yazanlara cevap vermiyorum, sayfadan yorum sırasına göre alıyorum

Canım özelden yazdım :)

merhaba 4. sayfada size yazmıştım özelden mesaj attım diye ama arada kaynadım sanırım tekrar sıyrılatyım istiyorum beni unutmayın lütfen özel mesajdan size bilgilerimi gönderdim sağlıcakla kalın

Kıvrılayım şuraya :KK1:

Benim burcum ikizler, yükselenim terazi. 25 yaşındayım. Sevmediğim huyum üzüldüğümde değil de sinirlendiğimde ağlamam.
Sevgilimin burcu balık. O da 27 yaşında. Sevmediğim huyu maddiyata çok fazla değer veriyor olması.

bunu da ekleyeyim Şu an ayrı gibiyiz :KK31:

:KK42:

Mrb canın. Benim burcum kova yükselenim terazi 1981 dogunluyum. Sevgilimin burcu terazi yükselenini bilmiyorum 1981 dogumlu. Kendimde ilişkimşe ilgili sevmediğim özellik sakin olamıyorum ve sabırsızım. Onda sevmediğim özellik çok sert ve inatla sözünğn dinlenmesi konusunda gereksiz bir takıntısı var.

bende eksik kalmayayim :) ben yengec burcuyum en sevdigim huyum hic yorulmayisim hayatta bi sekilde dik durmayi basarabilmem en sevmedigim huyumda cok duygusal olusum hayatimda birisi yok

canım ben gecen sene bı ara gorustugum cocuk var adı Emre bu ara yıne bı haberler aldım ama burcunu yukselenını bılmıyoum 1995 lı ıste en sevdıgım ozellıgı:durust olması en nefret ettıgım ozellıgı:cok kolay sınırlenmesı
Benım adım Ebru 1996 lıyım Basak burcuyum yukselenm Aslan 17-18 yas arasıyım 11 Eylul'de 19.mdan gun alcam en sevdıgım ozellıgım:kımseye on yargılı olmamak en nefret ozellıgım:kımse kırılmasın dıye herseyı kabul etmek rezıl olcagımı bılsem bıle kımseye hayır dıyememek mılletı bulunmz hınt kuması gbı gormk. Bu Emre'yı gecen sene cok sevıyodum ama o yuz vermıyodu snra ben bu cocugu bıraktım sımdı kuzenı Sema kendısı benım kankam olur onun benı sevdıgını soyledı bununla ılgılı bır yorum yap

Bana da bakarsan cok sevinicem tatlimm :)
Ben 20 yasindayim, ikizler burcuyum, yukselenim akrep. En sevdigim ozelligim kolay kolay kimseye taviz vermem. En sevmedigim ise cok onyargiliyim bazen takintiya donusuyor bu.
Sevgilim degil de hoslandigim diyelim :) 22 yasinda, boga burcu, yukselenini bilmiyorum. En sevdigim ozelligi eglenceli ve disadonuk olmasi. En sevmedigim ozelligiyse bazen gevezelikten bos konusmasi :)))

merhaba canım benim burcum boğa 23 yaşındayım en sevdiğim huyum dürüstüm
en sevmediğim huyum detaycıyım fazlaca çıkarım yaparım

benim bir kaç sorum olacak
şu an hayatımda 3 kişi var bana talip olan biri eski sevgilim burcu oğlak sevdiğim huyu merhametli ama sinirlenince fazla köpürüyor yaşı 25
şu an hayatımda bir var beni çok sevgidini söylüyor ama ilgisiz bURCU oğlak yaşı 24
ve aklımın hep bir köşesindi bu evlenilecek kişi dediğim bir var onunda bana önceden beri ilgisi var onunda burcu oğlak yaşı 27

ben çok kararsızım şu an ki sevgilimden ayrılmak istiyorum ama bir şekilde hep kendini affettiriyor affediyorum ama sonra içten ice pişman oluyorum ayrıca bu kişi benim çok eskiden beri çok yakın dostumdu sonra sevgili ollduk bir senedir

Son düzenleme:

merhabaa ben de şöyle sıraya gireyim :)

ikimizin de burcu yengeç, yükselenleri bilmiyoruz.
ben 26 yaşındayım, o 34.
sevdiğim özelliğim, bir şeye inanınca başarırım, elde ederim. sevmediğim ise, birinden biraz soğursam asla tekrar ısınamam sanırım bu kincilik.
onda sevdiğim özellik, 7 ya da 70 yaş farketmez herkesle çok kolay anlaşır, uyum sağlar her ortama. sevmediğim ise, insanlar ne duymak isterse onu söyler, nabza göre şerbet verir.

şimdiden çok teşekkürler :KK9:

P.j beni de unuttun galiba 7. Sayfadaydim ben unutma bizi de kaynamayalim arada :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım ben çok önceden oz4ldrn mesja atmıştım ama oraya bakmadigini yeni öğrendim.

Ben 27 nisan 00:50 de doğdum. Burcum boğa yükselenimi bilmiyorum.
Sevgilimde balık burcu Yukselenide balıkmış.
Ben 23 o 26 yaşında.
Benim aşırı ilgi talebim ve kıskançlığımı sevmiyor.
Bende onunla bzen aramda duvr old. Düşünüyorum. Blkide bana az gelen ilgiden.

canım bende sıraya girim banada bakarmısın? ben balık burcuyum erkek arkadaşım koç. ben 26 o 25 yaşında.

ben boğa burcuyum(17 mayıs) yükselenim akrep en sevdiğim özelliğim mantıklı olmam en sevmediğim özelliğim takıntılı olmam
o yay burcu(22 kasım) yükselenini bilmiyorum ama ay burcu yengeç en sevdiğim özelliği özgür yaşaması en sevmediğim özelliği sürekli değişiklik istemesi
yorum yaparsan sevinirim :)

X