Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

diclee sana mesaj attım ama mesaj kutun doluymuş canımm....... (yeşil87) tatlım barıştınmı sevgilinleee? (123m) canım panik yapmana hiç gerek yok artık bak herşey gayet güzel gidiyo maşallahh maşalllaaaahhhhh =) (tuncss) seninle hemen hemen aynı günleri bekliyoruzz şafaklarımızın arasında 1 gün var =) inş. bebişin seninledirr :KK16: ben kendimden ümitsizim ama senin adına ümitliyim :KK66: hadi hayırlısı... (gyaman) fatihayı hiç duymamıştım mutlaka deneyeceğim teşekkürler =)
fpgz kadın isterse diye bir laf var ya tam onu uyguluyorum o bana artislik yapıyorsa bende aynen ona iade ediyorum.. biz sıkı tartışırız ama orta yolu buluruz.. iş tamamdır yani..:KK52::KK52:
hahahhaah söle söle uyuzum ona buaralar ..cok meraklıyım dımı kıme cektım acaba Eki Görüntüle 390087
:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34: burcun ne ?eşinin burcu ne?

tuncsss hamılesın baska yolu yok Eki Görüntüle 390082 12 koskoca gun şafak sayıosunuz bende yesılın sevgılısı asker sanıom öldümm bugun gulmekten temızlıgı cok yaptım galıba kafama vurdu ..ne guzel siz isim düşünmeye başlayın eşinle canım bebiş geliooo inşallah allahımın ıznıyleee Eki Görüntüle 390085 Eki Görüntüle 390086

filiz senin bu pozitifliğinle pko nasıl seni bulmuş anlamadım.. pko stresli kişileri tuzağına düşürür..tuncss canım bak pozitif pozitif enerjiler yayıyoruz evrene güzel haberlerini duyacağız inşallah..:KK12:

bak yaaa.. siz daha yenisiniz buralarda.. ben öyle şeyler gördüm ki.. defalarca kez burda herkes beni gaza getirip hamile olduğumu düşündürttü.. ama artık yoook yemezler.. siz ümitlenin beni adıma ama ben asla bunu yapmayacağım.. çünki sonrasında negatifi görmek kadar kötüsü yok :KK14: lütfen rica ediyorum sizden beni ümitlendirmeyin boş yere.. bu yıkım insanı alt üst ediyor.. sadece beraberce gün sayalım bu yeterli.. siz benim için dua edin bu en güzeli..

diclee sana mesaj attım ama mesaj kutun doluymuş canımm....... (yeşil87) tatlım barıştınmı sevgilinleee? (123m) canım panik yapmana hiç gerek yok artık bak herşey gayet güzel gidiyo maşallahh maşalllaaaahhhhh =) (tuncss) seninle hemen hemen aynı günleri bekliyoruzz şafaklarımızın arasında 1 gün var =) inş. bebişin seninledirr :KK16: ben kendimden ümitsizim ama senin adına ümitliyim :KK66: hadi hayırlısı... (gyaman) fatihayı hiç duymamıştım mutlaka deneyeceğim teşekkürler =)

25 nisanı bekleyeceğim canım ben.. inşallah iyi haberler getiririz buralara..

beklemek çok zor canım ya helede benim için ama hayırlısı artık 3 gün daha bekleyelim bakalım ..
sabır ve dua et canım ... tevekkül et..
tatlım benim :KK16: ne yapıyosun bakim ben iyiyim nasıl olsun bizimkiler gelecek demiştim ya geldiler evdeler işte yardımcı oluyolar bana ders te çalışıyorum sizler naptınız çok sağol tatlımm ne kadar çok özel msj atıyosan artık bu 10 dk lar hiç dolmuyo :KK9::KK34:

konuların bitti mi canım?

hiç sorma 10dk meslesini sinir oluyorum :KK47: ayyy şuan topikte bir arkadaşımz için özel bir durum var da hep aklmda... rumuzunu demek isterdim ama hepimiz tanıyoruz .. neyse ya bak yine aklımda..:KK5: içimde de tutamıyorum ... haber de bekliyorum... durumumuza şükretmek gerek

bak yaaa.. siz daha yenisiniz buralarda.. ben öyle şeyler gördüm ki.. defalarca kez burda herkes beni gaza getirip hamile olduğumu düşündürttü.. ama artık yoook yemezler.. siz ümitlenin beni adıma ama ben asla bunu yapmayacağım.. çünki sonrasında negatifi görmek kadar kötüsü yok :KK14: lütfen rica ediyorum sizden beni ümitlendirmeyin boş yere.. bu yıkım insanı alt üst ediyor.. sadece beraberce gün sayalım bu yeterli.. siz benim için dua edin bu en güzeli..

tunccss canım biliyorum o günlerini en son kistlerin çıkmıştı.. bu durumunu bildiğim için fazla dile getirmek de istemiyorum ama haklısın daha dikkatli olayım canım arkadaşım..

sabır ve dua et canım ... tevekkül et..

konuların bitti mi canım?

hiç sorma 10dk meslesini sinir oluyorum :KK47: ayyy şuan topikte bir arkadaşımz için özel bir durum var da hep aklmda... rumuzunu demek isterdim ama hepimiz tanıyoruz .. neyse ya bak yine aklımda..:KK5: içimde de tutamıyorum ... haber de bekliyorum... durumumuza şükretmek gerek

yok canım ne bitmesi tarihe yeni başladım daha 2 konu çalıştım amannn 3 ay var daha boş ver yavaaş yavaaş hallolucak :) inşallh neymiş o durum merak ettim hamile kalan varmıdedim söylemediniz en son 123mydi başka varmı okadar çok yazılmış ki ara ara okudum bişi anlamadım...

yok canım ne bitmesi tarihe yeni başladım daha 2 konu çalıştım amannn 3 ay var daha boş ver yavaaş yavaaş hallolucak :) inşallh neymiş o durum merak ettim hamile kalan varmıdedim söylemediniz en son 123mydi başka varmı okadar çok yazılmış ki ara ara okudum bişi anlamadım...

ertelemek ertelemi doğurur canım elden bırakma ders çalışmayı.. 123m en son hamile kalan başka yok canım.. başvurular başlamış sen yaptın mı?

ertelemek ertelemi doğurur canım elden bırakma ders çalışmayı.. 123m en son hamile kalan başka yok canım.. başvurular başlamış sen yaptın mı?

evet canım yaptım atm den para yatırıyosun sonra internetten kayıt yapıyosun bu sefer değişmiş...

canım ben çıkıyorum malum evde misafir var kendine iyi bak tamam mı arada bakarım girer girebilirsem ertelemiyorum kız hergün çalışıyorum...

tunccss canım biliyorum o günlerini en son kistlerin çıkmıştı.. bu durumunu bildiğim için fazla dile getirmek de istemiyorum ama haklısın daha dikkatli olayım canım arkadaşım..

:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:

bu arada o on dakka olayına bende gıcık oluyorum.. bence site yönetimi buna bir çözüm üretmeli..

filiz senin bu pozitifliğinle pko nasıl seni bulmuş anlamadım.. pko stresli kişileri tuzağına düşürür..tuncss canım bak pozitif pozitif enerjiler yayıyoruz evrene güzel haberlerini duyacağız inşallah..:KK12:

ne bilim yaa nasıl benı buldu bende anlamadım hıc aklıma gelmezdı vallahı cocugum olmayacagı bıde evlendım sankı hemen hamıle kalcam gıbı 1 sene korundumEki Görüntüle 390145 Eki Görüntüle 390145 Eki Görüntüle 390145 aman napıyım kızz takmıyorum artık olucagına ınanıyorum ben zamanı vardır ne edıyım beklıcezz ..onceden hastalık hastasıydım basım agrısa doktordaydım Eki Görüntüle 390145 benımkı para yetıstıremıodu Eki Görüntüle 390149

Son düzenleme:
fpgz kadın isterse diye bir laf var ya tam onu uyguluyorum o bana artislik yapıyorsa bende aynen ona iade ediyorum.. biz sıkı tartışırız ama orta yolu buluruz.. iş tamamdır yani..:KK52::KK52:

:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34: burcun ne ?eşinin burcu ne?

benım kova onun oglak canım niekine:KK70:

seda sen pko hastası mısın ben hala net bilgilerini bilmiyorum.. ? adetlerin düzenli yumurtluyrsun da .. hormon değerlerin nasıl ?baktıysam da unuttum kusura bakma.. yani hep kendinde bi kusur arama.. filiz eşine yaptırıyor ve yerinde bir karar..

CANIM TESTLERDEN SONRA DOKTORUM VAJİNAL MUAYENEDE YAPTI ORADA BANADA GÖSTERDİ. PKO DEDİ. AMA ADETLERİM ERKEN OLUYOR İŞTE BENİM 23-24-25 GÜNDE FALAN OLUYORUM AMA DOKTORUM EŞİME HİÇ YÖNELMEDİ. BENDE ANLAMADIM AMA.

25 nisanı bekleyeceğim canım ben.. inşallah iyi haberler getiririz buralara..

canım gaza getırmekle alakası yok valla hıc aklımdan kotu gecmedı sadece sana moral vermek ıstedık biz tabıykı dua edıyoruz ..dogru soluosun negatıfı gorunce ınsan alt ust oluo Eki Görüntüle 390164

seda sen pko hastası mısın ben hala net bilgilerini bilmiyorum.. ? adetlerin düzenli yumurtluyrsun da .. hormon değerlerin nasıl ?baktıysam da unuttum kusura bakma.. yani hep kendinde bi kusur arama.. filiz eşine yaptırıyor ve yerinde bir karar..

CANIM TESTLERDEN SONRA DOKTORUM VAJİNAL MUAYENEDE YAPTI ORADA BANADA GÖSTERDİ. PKO DEDİ. AMA ADETLERİM ERKEN OLUYOR İŞTE BENİM 23-24-25 GÜNDE FALAN OLUYORUM AMA DOKTORUM EŞİME HİÇ YÖNELMEDİ. BENDE ANLAMADIM AMA.

seda selam cANIM eger tedavı goruosan esınede test yaptırın canım .. sonucta sperm testıde bu aşama ıcın onemlı kendı doktorunun beklemesını deme ya sen soyle yada gıdıp yaptırabılırsın ama en saglıklısı ozel labaratuarda cok hassas bır test oldugu ıcın ben 2 kere ozel hastanede yaptırdım 2 sıde bırbırınden farklı cıktı sımdı bıdaha yaptırıcaz adetlerın erken mi gelıyorr pko genelde duzensız oluyor ya zamanında olursun yada geç ben hep geç olurum hıc zamanında olmam mesela ve bır gun adet gorurum

seda selam cANIM eger tedavı goruosan esınede test yaptırın canım .. sonucta sperm testıde bu aşama ıcın onemlı kendı doktorunun beklemesını deme ya sen soyle yada gıdıp yaptırabılırsın ama en saglıklısı ozel labaratuarda cok hassas bır test oldugu ıcın ben 2 kere ozel hastanede yaptırdım 2 sıde bırbırınden farklı cıktı sımdı bıdaha yaptırıcaz adetlerın erken mi gelıyorr pko genelde duzensız oluyor ya zamanında olursun yada geç ben hep geç olurum hıc zamanında olmam mesela ve bır gun adet gorurum[/QUOTE]

MRB ARKADAŞIM ÖNCELİKLE MSJ IMA CEVAP YADIĞIN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. TEDAVİYE BAŞLADIKMI ONUDA ANLAMADIM Kİ. MARTIN 20 SİNE RANDEVU ALMIŞTIM GİTMEDEN ÖNCEDE YANİ 18 MART TA REGL OLDUM DOKTORLA KONUŞUK GELİN DEDİ İŞTE MUAYENE GÜNÜDE O HORMON TESTLERİNİ YAPTIRDI SONUÇLARA BAKINCA PKO DAN ŞÜPHELENDİ. ŞİMDİ GLUCOPHAGE 850 MG VE FOLBİOL 5 MG VERDİ. GÜNDE BİR TANE İÇİYORUM. BU SON MUAYENEDEDE 3 AY BU İLAÇLARI KULLANARAK SİZ Bİ DENEYİN DEDİ. 3 AYDA OLMAZSA GİDİCEZ BUGÜN ADET OLDUM :-)))) GERİYE KALDI 2 AY :-))))

bugün gittim doktora kızlar kese karından görünmedi,zorunlu olarak alttan baktık kese göründü şükür 5 haftalıkmış ALLAH IMA BİNLERCE ŞÜKÜRR.ama ben doktora hala inanamıyorum diyince tekrar kan testide yapalım dedi neyse o da 6000 lerde çıktı yükselmiş çok şükürrrrr.

ama sormayın başıma neler geldi kızlar gülün biraz ben bebeği görecekmiyim korkusu ile dünya panik yaptım kalbimmm güm güm korkudan benim tansiyon oldumu sana 10 a 7.5 tu küçüğün 8 ve üstü tehlikeli imiş hamilelikte artık heyecan herhaldeeeeeee.neyse öğleden sonra kan testi sonucunu almaya giderken dişlerim sızladı ben bi baktım dişetlerim kanlanmış resmennnnnn mor gibi YARABBİ bir korktum kızlar sormayım ömrümden ömür gittiiii.indim arabadan hastaneye geçemiyorum bayılacam eşim az kalısn bebni kucaklayacak elim ayağım titiryorrrrr heryeri bulanık görünüyorum o kadar korkmuşumki tansiyon olmuş 9 a 6 düşünün bikaç saat sonra düştü yaniiiii.sonra doktora anlattım korkma bebek sendeki kalsiyumu alıyordur ondan dediiiii.ama benim yaşadığım o korkuyu siz sormayın.şimdide kasıklarım ağrıyor korkudan oldu herhalde.....yani var ya bebişim o kadar uzun sürede geldiki en ufak bişeyde ben korkudan ölüyorum yaaaaaaa Allahım içime biraz sakinlik yollasın inşallahhhhhhhh
evet gelelim sizlere ben çok şükür iyi haberi aldım 2 hafta sonra da Allahın izni ile kalp atışını duyarım inşallah bunun için dularınıza ihtiyacım var kızlar.
Allahıma dua ediyorum hamileyken dualar kabul olunurmuş demiştiniz yaaaa.Allahım bana bu güzel duyguyu nasip ettin YARABBİM İNŞALLAH tez zamandaaa
biçim ,tuncs,gyaman,filiz,fpgz,bubenimiste,dicle,ecrin unuttuğum kimse varsa bu topikte bu duaya amin diyen herkese tez zamanda bebişlerini yollla yarabbimmmmmm.onlarda bunun için hergün sana dua ediyorlar dualarını kabul et Allah ımmm.

ben ,.cvr ,busmai,bngl33,birickinde bebişlerini KORU YARABBİM sağlıkla kucağımıza alamayı nasip et ALLAH ım....
AMİNNNN canım seni çok iyi anlıyorum ama inanıyorum göreceksin bebeğini inşallah.ama inan bebeği gördükten sonrada acaba iyimi diye hep onu düşünmekten yine kafayı yiyceksin :KK1: ben şuan o durumdayım geçen hafat gittim gördüm bu hafta yine tedirginim acaba iyimi diye.Alahım korusun onları Rabbime emanetler biz ne kadar dü

canm herkes sorup duruyoda ben bişey hissetmiyom hissetmemmi gerekiyoya.hissatcemmi diye dinliyorum kendimi böyle bazen karnımın içi geriliyo gibi bişeyler oluyo ama böylemi hissetcem bilemiyorum.
canım sanrım 4,5 aylıksın .her hamilede değişirmiş bu . benim arkadaşım 5. ayında anca hissedebildi. bence karın derisinin ince veya kalın olması ilede alakalı olabilir.ama bu aralar duyarsın.ilk hissettiğinde elini karınına koy ve ihlas suresini oku.

kızlar Fatiha ile ilgili yazdıklarınızı okudum daha önce sizlere yazmıştım, bir hocadan duydum , namazdan sonra 40 tane fatiha okuyup dileğini söyleyeceksin .kabul oluyormuş diye.
ben yaptım ve o ay hamile kaldım ,sizede mutlaka yapın diye yazmıştım ama sanırım o zaman kimse dikkat etmemişti.
yani Fatihanın gücü yüksek mutlaka okuyun
ben sadece namazdan sonra 40 kere okuyup dileğimi söylemiştim.

Son düzenleme:
selam myomm demıssın bu rahımde genellıkle ıyı huylu olarak bılınır östrojen hormonu yanı kadınlık hormonu fazla salgılandıgında olusan bısey sanırım ve menapoza gırıldıgınde kuculup yok olan bısey ben ole bılıyorum dogrumudur acaba

benim östrojen hormonum 95 yüksek ama kalçaya doğru yerleşmiş bugün bunu öğrendim :)) yani bebişe engel değil dedi ama ameliyat olursan rahat gebelik geçirirsin olmazsan bu myom büyür zorlar dedi bana

anladım canım o zman lh ın o vakit yüksek çıkması gayet normal.. ben adetinin 2. yada 3 günü yaptıını düşünmüştüm.. iyimiş durumun o zaman ... pkolu değilsin sen canım..miyom farklı bir şey rahim kaslarınla alakalı bir durum ergenlikte ve menopozda olmuyor ama ara dönemdeki hanımların %15inde olurmuş.. şimdi nasıl bir tedavi uygulayacaksın doktor ne önerdi?

canım ilacı falan yok kendi doktorumda öyle söylemişti zaten. bekliyeceğiz ne kadar büyüdüğüne bakacak myomumun. pko lu olmadığımı nasıl anladın ya ben neden anlamıyorum bunu. birde pko lu olsam ultrasonda görürdü dimi???? adet söktürücü ilaç verdi bakalım ne zaman gelecekler

bugün gittim doktora kızlar kese karından görünmedi,zorunlu olarak alttan baktık kese göründü şükür 5 haftalıkmış ALLAH IMA BİNLERCE ŞÜKÜRR.ama ben doktora hala inanamıyorum diyince tekrar kan testide yapalım dedi neyse o da 6000 lerde çıktı yükselmiş çok şükürrrrr.

ama sormayın başıma neler geldi kızlar gülün biraz ben bebeği görecekmiyim korkusu ile dünya panik yaptım kalbimmm güm güm korkudan benim tansiyon oldumu sana 10 a 7.5 tu küçüğün 8 ve üstü tehlikeli imiş hamilelikte artık heyecan herhaldeeeeeee.neyse öğleden sonra kan testi sonucunu almaya giderken dişlerim sızladı ben bi baktım dişetlerim kanlanmış resmennnnnn mor gibi YARABBİ bir korktum kızlar sormayım ömrümden ömür gittiiii.indim arabadan hastaneye geçemiyorum bayılacam eşim az kalısn bebni kucaklayacak elim ayağım titiryorrrrr heryeri bulanık görünüyorum o kadar korkmuşumki tansiyon olmuş 9 a 6 düşünün bikaç saat sonra düştü yaniiiii.sonra doktora anlattım korkma bebek sendeki kalsiyumu alıyordur ondan dediiiii.ama benim yaşadığım o korkuyu siz sormayın.şimdide kasıklarım ağrıyor korkudan oldu herhalde.....yani var ya bebişim o kadar uzun sürede geldiki en ufak bişeyde ben korkudan ölüyorum yaaaaaaa Allahım içime biraz sakinlik yollasın inşallahhhhhhhh
evet gelelim sizlere ben çok şükür iyi haberi aldım 2 hafta sonra da Allahın izni ile kalp atışını duyarım inşallah bunun için dularınıza ihtiyacım var kızlar.
Allahıma dua ediyorum hamileyken dualar kabul olunurmuş demiştiniz yaaaa.Allahım bana bu güzel duyguyu nasip ettin YARABBİM İNŞALLAH tez zamandaaa
biçim ,tuncs,gyaman,filiz,fpgz,bubenimiste,dicle,ecrin unuttuğum kimse varsa bu topikte bu duaya amin diyen herkese tez zamanda bebişlerini yollla yarabbimmmmmm.onlarda bunun için hergün sana dua ediyorlar dualarını kabul et Allah ımmm.

ben ,.cvr ,busmai,bngl33,birickinde bebişlerini KORU YARABBİM sağlıkla kucağımıza alamayı nasip et ALLAH ım....

canım benim Allah razı olsun senden çok saolasın. Dilerim çok rahat bir hamilelik geçirirsin ve sağlıkla bebeğini kucağna alırsın. Böyle stres yapma bebeğini de huzursuz edersin. Gönlünü ferah tut duanı et bol bol. Allah büyüktür...

bende okuycam 1001 tane suya okuyumdA AKSAM ıcırıyım benım kocayaEki Görüntüle 390010
allahım ınsallahh hayırlı bebişler verır bızede gez gez ıstanbulu havada guzel sansına:))

aminnnnnnnnnn :) oku tatlım inşallah duaların kabul olur. biraz önce yağmur atıştırdı sinir oldum ya benimi bekledin yağmur yağmak için ama şükür bitti şimdilik :KK1: yarın inicem bakırköye özledim valla bee

kızlar Fatiha ile ilgili yazdıklarınızı okudum daha önce sizlere yazmıştım, bir hocadan duydum , namazdan sonra 40 tane fatiha okuyup dileğini söyleyeceksin .kabul oluyormuş diye.
ben yaptım ve o ay hamile kaldım ,sizede mutlaka yapın diye yazmıştım ama sanırım o zaman kimse dikkat etmemişti.
yani Fatihanın gücü yüksek mutlaka okuyun
ben sadece namazdan sonra 40 kere okuyup dileğimi söylemiştim.

ben görmemişim hayatım eşim namaz kılıyor ona söyledim biraz önce hemen sabah namazında yap diye bende suya okuycam 1001 tane inşallah dualarımız kabul olur

sedacan

yaşın kaç yastan dolayı demıstır banada dedı ama ben 3 ay daha kaybetmek ıstemıyorum dedım 1 senedır zaten korunmuoduk tabı bızım bole bı derdımızde var o yuzden ılk adetımde test yaptırdık zaten sonra esıme yaptırdık oyle yani sırada rahım fılmı var

Son düzenleme:
X