Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

canım çok sağol ne güzel moral verdin bana.inşallah gelmiştir bebeğim senin ilk aşılaman mıydı?bu benim ilk peki senin hamileliğin ne durumda umarım iyisindir.

canım tutan aşılamam 2. denememdi tutmuştu ama 10. haftada düştü şimdi tekrar tedavi görüyorum.nasipse 1 ay sonra tekrar aşılama yaptırıcam.inşallah buda tutar dualarınızda benide unutmayın olurmu.:ecrin_bebek:

canım tutan aşılamam 2. denememdi tutmuştu ama 10. haftada düştü şimdi tekrar tedavi görüyorum.nasipse 1 ay sonra tekrar aşılama yaptırıcam.inşallah buda tutar dualarınızda benide unutmayın olurmu.:ecrin_bebek:

canım ya bişey sorcam tutmayan aşılamanda veya tutanda ne gibi belirtiler vardı.bu sabah kalktığımda sol kasığıma 10 dk lık bi ağrı girdi ve geçti bide göğüslerim iyice şişti gören şaşırıyo acaba tuttu mu ya 1 hafta kaldı öğrenmeme neyse hakkımızda hayırlısı sorun ne sende?inşallah allah isteyen herkese verir:ecrin_bebek: :emir_bebek: zemuszemus

tutmayan aşılamamda hiçbirşey hissetmedim diyebilirim.ama tutanda benimde kasık ağrılarım olurdu hele bazen hareket edemezdim ağrılar yüzünden.doktora sormuştum normalmiş.o ağrılar sıperm hareketini ve çocuğun yer ettiğini söylemişti.sonra benim göğüslerimden çok göğüs uçlarm acıyordu bana göre en büyük belirti o ama zamanla geçiyor. sana çok ümit vermekte istemem ama belirtilerinin benimkine benzerliğine göre hamilesin sanki.inşallah öyledir ama olmazsada moralini bozma inancını kaybetme.ben burda çok insan tanıdım 15 yıldır tüp bebek tedavisi görenler var inşallah rabbim hakkımızdan hayırlısını nasip eder.

tutmayan aşılamamda hiçbirşey hissetmedim diyebilirim.ama tutanda benimde kasık ağrılarım olurdu hele bazen hareket edemezdim ağrılar yüzünden.doktora sormuştum normalmiş.o ağrılar sıperm hareketini ve çocuğun yer ettiğini söylemişti.sonra benim göğüslerimden çok göğüs uçlarm acıyordu bana göre en büyük belirti o ama zamanla geçiyor. sana çok ümit vermekte istemem ama belirtilerinin benimkine benzerliğine göre hamilesin sanki.inşallah öyledir ama olmazsada moralini bozma inancını kaybetme.ben burda çok insan tanıdım 15 yıldır tüp bebek tedavisi görenler var inşallah rabbim hakkımızdan hayırlısını nasip eder.

aynı belirtiler bende de var canım ya sen şuan hamilemisin

ya kızlar ben bugünki kasık ağrısıyla ve göğüslerimdeki değişikliği kullandığım iğnelere ve yumurtlamama bağlayarak aşılamamın tutmadığını düşünüyorum ve bugün ağlamaya başladım.beklemek zor adet olcağımı hiç düşünemiyorum bile kendimi hamile hissediyorum ama kendimi de o kötü güne hazırlamaya çalışıyorum.öfffff ya ne olacak acaba 1 hafta içinde inşllah tutmuştur yoksa çok kötü olacağım eminim.allah hepimizin yardımcısı olsun...emeklerimizi boşa çıkarmasın

kızlar benim aşılama sonrası belirtilerime yorum yapacak olan yok mu lütfen yardım....

kızlar herkez kendi derdine düşmüş bNA BıŞı YAZAN OLMAMIŞ YS88 RAHAT OL BAKALIM Bı HAFTA SABIR ET SONUÇA AZ KALDI BEN BUGÜN DOKTORA GıTTıM TEKRAR KLOMEN KULLANICAM HAFTAYA PERŞEMBE TEKRAR GıDıCAM BÜYÜMÜŞSE ÇATLATMA ıĞNESı BıDE ARTIK ıSTERSEN BAŞKA ıLAÇLARA GEÇELıM DEDı AMA SEN 20 YAŞINDASIN DEVLET 23TEN SONRA KARŞILIYO DEDı BıZDE BıRAZ DAHA DENEYELıM DEDıK ÇATLATMA ıĞNESıNı EŞıMıN ARKADAŞININ 5.DE TUTMUŞ O YÜZDEN EN AZ BEŞ DENERıZ EŞıM AŞKIM BIRAKALIM KENDı HALıNE DıO ÇOK YIPRANIYOSUN DıO AMA BEN BIRAKMAK ıSTEMıYORUM ARTIK OLSUN ELıMDEN GELENı YAPIYORUM RABBıM DUALARIMIZI KABUL ET ACI BıZE BU ACıZ KULLARINI SEVıNDıR YARABBıM NOLUR NOLUR:KK43:(((((((

haksevercim sabret demesi kolay ama beklemek çok zorr.insan gebelik belirtisi arıyo heran.umarım hepimiz için tedavilerimiz hayırlı olur ve sonuç alırız.görüşmek üzere...ama ben eğer tutmazsa yıkılırım şimdiden ağlamaya başladım tutmadımı ddie..:KK43:((mafoldumben kafamçokkarıştı senağlama

arkadaşlar öncelikle hepinize günaydın.inşallah teni gelen günler hepimiz için umut olur mutluluk getirir.haksever ve ys kardeşim baştan beri bu pco hastalığının en büyük sebebinin sitres olduğunu söyleyip duruyoruz.sabretmenin nekadar zor olduğunu ben sizden daha iyi biliyorum ama etrafınıza bir bakın zamanın nekadar hızlı geçtiğini göreceksiniz.bu tedavi sırasında kendinize bir meşguliyet bulun inanın herşey daha kolay olacak.ve ben inanıyorumki burda tanıdığım herkes inşallah birgün anne olacak.tek yapacağımız şey sabır ve dua.hatta sizlere tefriciye okumanızı tavsiye ediyorum inanın sabrınız artacaktır.hepiniz allah a emanet olun

tşk ederim canım güzel dileklerin için send e allaha emanet ol...

ys88 cim biliorum herkez banada kızıo sabret isyan etme dio eşim bile kimse anlamıo beni bişi deyince isyan etme diolar çok üzülüyorum içimdekiler beni yiyip bitirio konuşmak istiorum ama beni bizi anlıcak kimse yok myanlızız bu dünyada sanki bi o kadar kalabalık ve yanlız.......................................

kızlar mrb maalesaf kırmızıları gördüm....

canım sıkma canını herşeyde bi hayır vardır ama bu teselliden hepimiz nefret ediyoruz de mi?çünkü üzülmemek elde değil.sende iğnelerin etkisi mi yoksa hamilemiyim dediğin belirtilerin ne oldu canım yazar mısın?bend e hayal kırıklığı yaşamayayım...:kedi:senağlama:

canım sıkma canını herşeyde bi hayır vardır ama bu teselliden hepimiz nefret ediyoruz de mi?çünkü üzülmemek elde değil.sende iğnelerin etkisi mi yoksa hamilemiyim dediğin belirtilerin ne oldu canım yazar mısın?bend e hayal kırıklığı yaşamayayım...:kedi:senağlama:

ya ne bilim iğnelerin etkisiydi galiba yada psikolojik anlamadım şuan şoktayım üzülüyorum paso ağlamak geliyor içimden ama nasip meselesi elden bişi gelmiyor olmayacak oldumu olmuyor işte istersen kendini parala nafile bakalım ikinciyi denerim belki tedavi süresi de insanı baya bir yıpratıyor.

fazılcım kızma ama iğnelerle ne gibi geb elik belirtileri yaşadın mesela bende şuan sol tarafımda bişey oynuyo ürüdükçe ve bu arada ağrı tarzı bişey oluyo aşılamanın 7.gününden itibaren başladı.ve aşılamanın 4.gününden itibaren göğüslerim hassaslaştı şiştikçe şişti ve görüntü olarak çok değişti eşim bile bunlar ne oldu diokaydirigubbakcemile3 o kadar yani.sende de oldumu bunlar ya sorupta seni üzmek istemem ama ne yapayım çok sabırsızlanıyorum.buarada aşılaman ayın kaçında oldu ve aşılamanın kaçıncı günü adet oldun.adetinden kaç gün önce ağrıların başladı.ne olur kusura bakma ama ne yapayım bende şuan çaresiz bi durumdayım.....

fazilcım özel msjına cvp yazdım oku mutlaka ama beni tamamen yanlış anlamışsınnnn

arkadaşlar bende pko luyum. 8 yıllık evliyim .ilk 1.5 yıl korunduk.daha sonra bıraktık ama 5 ay olmadı .doktora gittik erken daha dedi ama ben yinede olsun dedim.1 yıl korunmadan olmazsa tedaviye bşlanıyomuş.ama biz başladık pko teşhisi kondu zaten adetlerim hep düzensizdi. 1.ay ganopen kullandım arkasına hemen 10 gün duphaston kullandım .yumurtam oluştu ve çatladı ama tutmadı 2. ay ara verip 3. ay tekrar başladım bu defa tuttu dupastonu yine 10 gün kullandım.düşüğüde önlüyormuş aynı zamanda. şimdi 5.5 taşında bi kızım var.yine istiyoz ama 1,5 yıldır tık yok.gitcem doktora ama güvenemiyorum. ozaman doktorum klomen için fazla yumurta bıraktırıp kist oluşturduğunu söylemişti.o yüzden ganopene veriyom demişti.

arkadaşlar bende pko luyum. 8 yıllık evliyim .ilk 1.5 yıl korunduk.daha sonra bıraktık ama 5 ay olmadı .doktora gittik erken daha dedi ama ben yinede olsun dedim.1 yıl korunmadan olmazsa tedaviye bşlanıyomuş.ama biz başladık pko teşhisi kondu zaten adetlerim hep düzensizdi. 1.ay ganopen kullandım arkasına hemen 10 gün duphaston kullandım .yumurtam oluştu ve çatladı ama tutmadı 2. ay ara verip 3. ay tekrar başladım bu defa tuttu dupastonu yine 10 gün kullandım.düşüğüde önlüyormuş aynı zamanda. şimdi 5.5 taşında bi kızım var.yine istiyoz ama 1,5 yıldır tık yok.gitcem doktora ama güvenemiyorum. ozaman doktorum klomen için fazla yumurta bıraktırıp kist oluşturduğunu söylemişti.o yüzden ganopene veriyom demişti.

hayırlısı olsun canım ama zamana bırak stres yapma allah sana vermiş bi tane kızını bizde o da yok bak aşılama yaptırdım bekliom inşallah hamileyimdir bende...:ecrin_bebek::nazar:

X