Pkolular buraya,hamile kalamayanlar ve kalanlar tedavi sürecimizi paylaşalım.

evet canım bayan kartal ren istasyonunun alt tarafında ziraat bankası vardı .onun biraz ilerisinde karşı tarafta canan gelinlik var hemen yanında.ismi zeynep gençler.şu an muayenesi nekadar bilmiyorum.tlf.02163538169 eğer değiştirmediyse.

haksevercim hayırdır ne oldu yumurtan mı olmamış ne olcaktı aşılama mı ne kullandın iğne mi ilaç mı?öpüyorum seni hiç görüşemiyoruz

merhabalar ben yenı katıldım aranıza.2 yıllık evlıyım polıkstık over sendromum var.evlılıgımın ılk yılı korundum ama 1 yıl boyunca korunmadım olmadı bebısss.doktora cıkdım bana klomen verdı.klomenle adet gecıkmesı olur mu lutfen yanıtlarınızı beklıyorummmmmmmm

merhabalar ben yenı katıldım aranıza.2 yıllık evlıyım polıkstık over sendromum var.evlılıgımın ılk yılı korundum ama 1 yıl boyunca korunmadım olmadı bebısss.doktora cıkdım bana klomen verdı.klomenle adet gecıkmesı olur mu lutfen yanıtlarınızı beklıyorummmmmmmm

canım adetlerin düzenli mi?kontrollere gidiyo musun?yumurtan olmuş mu çatlatıldı mı?yumurtan büyüdü çatlatıldı ve ilişki önerildeyse ve adetlerin düzenliyse gebelik testi yap.ama klomen kullanıp yumurtalıkların büyümediyse benimki gibi adet olamıyosun adet getirici kullanıyosun..ben ilaçsız adet göremiyorum...

arkadaşlar perşembe yumurtan yok demişti doktor çok üzülmüştüm şimd,i doktordan geliyorum gene gel demişti 2tane 22MM LıK YUMURTAM OLMUŞ ÇATLATMA ıĞNESı VERDı OVıLıTE VURULCAM ŞıMDı DE YARIN AKŞAM ıLıŞKı BU ÜÇÜNCÜ DENEMEM TANESıNı DEVLET KARŞILAMIŞTI RAPORLA VURULMUŞTUM MEĞER YAŞINDAN SONRA KARŞILIYOMUŞ BU SEFER RAPOR VERMEDı DOKTOR TL VALLA OFFF ıNŞALLAH BU SEFER OLUR HER AY NASI VERıRıZ BU KADAR PARAYI ALLAHIM YARDIM ET BıZE YARDIM ET HEPıMıZZıN YÜZÜNÜ GÜLDÜR BU ARADA BıDE KÜÇÜK YUMURTA VARMIŞ TANE YANı ŞANSIM YÜKSELDı HEP ÜÇ DıE DUA ETMıŞTıM OLDU ıNŞALLAH TUTARDA HADı CANLARIM BAY BEN ıĞNEYı VURULUP ıŞE GıDıCAM ÖPTÜM

arkadaşlar perşembe yumurtan yok demişti doktor çok üzülmüştüm şimd,i doktordan geliyorum gene gel demişti 2tane 22MM LİK YUMURTAM OLMUŞ ÇATLATMA İĞNESİ VERDİ OVİLİTE VURULCAM ŞİMDİ DE YARIN AKŞAM İLİŞKİ BU ÜÇÜNCÜ DENEMEM TANESİNİ DEVLET KARŞILAMIŞTI RAPORLA VURULMUŞTUM MEĞER YAŞINDAN SONRA KARŞILIYOMUŞ BU SEFER RAPOR VERMEDİ DOKTOR TL VALLA OFFF İNŞALLAH BU SEFER OLUR HER AY NASI VERİRİZ BU KADAR PARAYI ALLAHIM YARDIM ET BİZE YARDIM ET HEPİMİZZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜR BU ARADA BİDE KÜÇÜK YUMURTA VARMIŞ TANE YANİ ŞANSIM YÜKSELDİ HEP ÜÇ DİE DUA ETMİŞTİM OLDU İNŞALLAH TUTARDA HADİ CANLARIM BAY BEN İĞNEYİ VURULUP İŞE GİDİCAM ÖPTÜM

arkadaşlar perşembe yumurtan yok demişti doktor çok üzülmüştüm şimd,i doktordan geliyorum gene gel demişti 2tane 22MM LİK YUMURTAM OLMUŞ ÇATLATMA İĞNESİ VERDİ OVİLİTE VURULCAM ŞİMDİ DE YARIN AKŞAM İLİŞKİ BU ÜÇÜNCÜ DENEMEM TANESİNİ DEVLET KARŞILAMIŞTI RAPORLA VURULMUŞTUM MEĞER YAŞINDAN SONRA KARŞILIYOMUŞ BU SEFER RAPOR VERMEDİ DOKTOR TL VALLA OFFF İNŞALLAH BU SEFER OLUR HER AY NASI VERİRİZ BU KADAR PARAYI ALLAHIM YARDIM ET BİZE YARDIM ET HEPİMİZZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜR BU ARADA BİDE KÜÇÜK YUMURTA VARMIŞ TANE YANİ ŞANSIM YÜKSELDİ HEP ÜÇ DİE DUA ETMİŞTİM OLDU İNŞALLAH TUTARDA HADİ CANLARIM BAY BEN İĞNEYİ VURULUP İŞE GİDİCAM ÖPTÜM

hakseverciğim inş. hayırlısı olur da bu ay bebeişin sana tutunur bende bugün doktora gittim geçen ay çok hızı gelişmişti yumurtalarım adetimin 10.günü 20mm olmuştu şimdi ise 10.günüm 8mm polikistik over böle dengesizlik yapabiliyormuş ne illet şu pkos yaa dengesiz insanın dengesinide alt üst ediyor bakalım inş. yumurtalar gelişirse 2. aşılama olcak bakalım kısmet heee bu arada eşimede keçi boynuzu kürü deniyorum bakalım ne olacak

arkadaşlar istanbul ve çevresinde oturanlar size göztepe medical park hast.serdar koç'u ısrarla tavsiye ederim.çünkü kendisi tüp bebek uzmanı ve pko hastalığının tedavisini en iyi yapan doktorlardan biri diyebilirim.benim şuan tedavi gördüğüm doktordur kendisi.ta sakaryadan konya dan gelen hastalarını tanıdım.herkes memnun.gerçi herşey nasip bir aracı lazım.opuyorumnanaktanhihoyyyt

canım çok sevindim hayırlısı olsun...kız ovilite de ne var ben geçen ay iğne parası 1000 tl ödedim yaşım küçük die rapor vermediler....inşallah bu defa hamile kalırsın ama 3 yumurtam var die kendini kaptırma ne olur benim gibi üzülme sende...ben 3 yumurta ile aşılama yaptırdım olmadı...inşallah sen hamile kalırsın hayırlısı olsun öptüm...:hulya:eek:puyorumnanaktanmafoldumben

merhaba kızlar bende bu sitede yeniyim herkes birileriyle konuşuyo bende burayı buldum ve bende 3,5 yıldır pikoluyum ve 1 yıllık evliyim yasmin kullanıyordum ve bırakalı5 ay oldu. ve dr a gittim bundan 2 ay önce ve bana ilaç verdi yumurta takibi yaptık ve dr un ilgisizliğinden dr u bıraktım şimdi kendi haline bıraktım ve stresimden arındım çok şükür iyiyim hanımlar pikolu olup nasıl hamile kaldınız?:eek:

selam kızlar ben de siteye dün üye oldum
ben 3.5 yıllık evliyim ve 1.5 yıl önce doktora gittiğimde pkolu olduğumu öğrendim
kendiliğimden adet olamıyorum, kilo problemim var (120 kilo oldum)
2 yldır da bebek sahibi olamıyoruz.
bu siteyide dün tedavi olmak için doktor arayışına girdiğimde buldm
2 gündür sürekli doktor tavsiyerini okuyorum

selam kızlar ben de siteye dün üye oldum
ben 3.5 yıllık evliyim ve 1.5 yıl önce doktora gittiğimde pkolu olduğumu öğrendim
kendiliğimden adet olamıyorum, kilo problemim var (120 kilo oldum)
2 yldır da bebek sahibi olamıyoruz.
bu siteyide dün tedavi olmak için doktor arayışına girdiğimde buldm
2 gündür sürekli doktor tavsiyerini okuyorum

evet canım bende pkoluyum evet pko kilo yapıyor hormonları etkiliyor kan şekerini dengesizleştirdiği için sürekli açlık veriyor ve kilo alıyorsun birde kötü yanı kilo vermen çok zor oluyor anca kilo vermek de pkos hastalarına çok iyi geliyor sana tavsiyem kadın doğum doktoruna git sorunu anlat sana metformin içeren(şeker hastalarının kullandığı şeker haplarından) ilaç versin ve kan şekeri seviyen düzelsin inan ki daha kolay kilo vereceksin hem hormanları düzenleyip yumurtlamayı sağlıyormuş sen çocuk için tedaviye başladın mı?

merhaba kızlar bende bu sitede yeniyim herkes birileriyle konuşuyo bende burayı buldum ve bende 3,5 yıldır pikoluyum ve 1 yıllık evliyim yasmin kullanıyordum ve bırakalı5 ay oldu. ve dr a gittim bundan 2 ay önce ve bana ilaç verdi yumurta takibi yaptık ve dr un ilgisizliğinden dr u bıraktım şimdi kendi haline bıraktım ve stresimden arındım çok şükür iyiyim hanımlar pikolu olup nasıl hamile kaldınız?:eek:

canım bende de pko varmış ben bunu 4 ay önce öğrendim çocuk tedavisine başladığım zaman yani ama 1,5 sene önce 90 kilodan 75 düşünce kendiliğimden hamile kaldım ama maalesef 3,5 aylıkken düşük yaptım şimdi yine korunmadığım halde hamile kalamıyorum geçen ay 1.aşılamam oldu sonuç negatif bu ay 2.aşılamam olacak bakalım bu ay da yumurtalarım geç gelişiyor bakalım ne olacak

ben o şeker ilacını kullandığımdan beri bişi yiyemiyorum ben hep yesemde kilo alamıyodum şimdide veriyorum 47 yle evlendim 54e kadar çıkmıştım şimdi gene verdim alamıyorum 50 falanım iyi böle ben nası pkoluyum kilo problemim yok herkezin var off off allahım yardım et

ben de aranıza yeni katıldım ve pcoluyum. 3,5 yıllık evliyim 3 kez aşılama oldum 2 kez biyokimyasal gebelik oluştu.

Ben tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum da nerde yaptınız başarılı bir adres istiyorum kafam karışık

geçmiş olsun canım ben daha o aşamaya gelmedim allah getirmeden versin inşallah yardımcı olamıcam

aramıza hoşgeldin pcolumusun neden olmuyo

X