Saç Rengi ve Saç Boyama Platin sarısından kurtulmak için önerisi olan? :(

bushraa

"Kasım'da aşk başkadır.."
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2010
300
0
Arkadaslar merhaba,yaklaşık 3 senedir sarı saçlıyım,son 2 senedir platine dönmüştü saclarım,saçlarımda aşırı derecede yıpranma oldu,artık uzamıyordu bile,sürekli altlardan kopmalar oluyordu,dip boya yaptıracagım zaman hem açma hem boyama yaptırıyordum ve bıkınca artık karamele dönmeye calıstım,ama ne yaparsam yapıyım yine altlardan sarılar kusuyor,orjınal sac rengim siyah,koyu renklere boyatmayı istemiyorum,karamelde sabit kalmak istiyorum,suan dipten gelen siyahlarımı karamele çeviriyorum ama altta kalan platinler boya tutmuyor,maximum 1 ay sonra yine akmıs ve rengi belli olmayan soluk bir renk haline geliyor,nişanım yaklaştıgı için kuföre gittim boyayamam bu sacı dedi yanar yada boyasamda akar tutmaz acık renkler dedi,bende nişanımda bu halde olmak istemediğimden peşpeşe boyadım karamel tonlarında,ve sonuc olarak bisürü işlem görünce sac boyayı kabul etmedi ve yandı saclarım üstlerden koptu,neyse bi şekilde nişanımı atlattım,3 aydırda dip boyam hariç sacımı boyamadım,gecen gün palette altın karamelle boyadım ama sonuc yıne hüsran,koyulaşmayı bırakın rengi bile acılıyor,kuaförlerede güvenemiyorum bakırı cok olan bir karamelde istemiyorum,düğünüm kasımda sizden önerilerinizi bekliyorum :KK43: altın karamel rengi cok begeniyorum.suan boyaya boyaya saclarım altın sarısı gibi oldu platin olan kısımlar,zemin açık yani,ne yapmalıyım arkadaslar? tecrübeleri olanlar varmı?:KK5:

cnm saçın o kadar yanmıskı boya tutmuyor...nişanın ne zaman ? eger mumkunse butcen uygunsa bonacure ın acil kurtarma serısını al ve sarıkız ın kerassu adında bı sıvı kremı var durulanmayan sacı kurutmadan oncede onu sık..haftada bır uclarına ılık zeytın yagı ıle hınt yagını karıstırıp sur..1 ayda sacların cok mukemmel olacak ınsallah...ama bu surecı sacını boyamadan duzlestrmeden toplayarak guzel sekılller vererek atlatmalısın

cnm saçın o kadar yanmıskı boya tutmuyor...nişanın ne zaman ? eger mumkunse butcen uygunsa bonacure ın acil kurtarma serısını al ve sarıkız ın kerassu adında bı sıvı kremı var durulanmayan sacı kurutmadan oncede onu sık..haftada bır uclarına ılık zeytın yagı ıle hınt yagını karıstırıp sur..1 ayda sacların cok mukemmel olacak ınsallah...ama bu surecı sacını boyamadan duzlestrmeden toplayarak guzel sekılller vererek atlatmalısın

canım nişanım geçti,çıtçıtlarla falan hallettım,zaten saclarım uzun ama baya seyrelmıstı, kasımda dugunum var,o zamana kadar ıste bıseyler yapmam lazım,cevabın ıcın tesekkur ederım,hemen söyledıklerını arastırıcam,haklısın aslında boyaya gırısmeden once bakım yapmam gerek bi süre

canım nişanım geçti,çıtçıtlarla falan hallettım,zaten saclarım uzun ama baya seyrelmıstı, kasımda dugunum var,o zamana kadar ıste bıseyler yapmam lazım,cevabın ıcın tesekkur ederım,hemen söyledıklerını arastırıcam,haklısın aslında boyaya gırısmeden once bakım yapmam gerek bi süre

cnm benım dedıklerımı alırsan 1 ay sonra bana dua etmeye baslarsın :) ha tabı zeytınyagının ıcıne bepanten ampulde kırabılırsın

cnm benım dedıklerımı alırsan 1 ay sonra bana dua etmeye baslarsın :) ha tabı zeytınyagının ıcıne bepanten ampulde kırabılırsın

canım peki bonacure ü kuaförlerdenmi temin edeyim? sana şimdiden çoooook teşekkür ederim :KK16: yoğun bir bakım yapacagım artık :13:

canım peki bonacure ü kuaförlerdenmi temin edeyim? sana şimdiden çoooook teşekkür ederim :KK16: yoğun bir bakım yapacagım artık :13:

tatlım hangı sehırdesın bılmıorum ama kuafor malzemelerı satan yerlerde cok daha uygun fıyata bulabılırsın.ankaradaysan sana nerden aldgımı soyleyeblırım cnm.bende bonacure u yenı aldım ama cok memnunumm

tatlım hangı sehırdesın bılmıorum ama kuafor malzemelerı satan yerlerde cok daha uygun fıyata bulabılırsın.ankaradaysan sana nerden aldgımı soyleyeblırım cnm.bende bonacure u yenı aldım ama cok memnunumm
canım evet ankaradayım bende ,bana özelden nerden aldıgını ve fiyatını yazarmısın lütfen :KK9:

canım evet ankaradayım bende ,bana özelden nerden aldıgını ve fiyatını yazarmısın lütfen :KK9:

tatlım sıhhıye koprusunun az otesınde bufe var o sokak bastan basa kuafor malzemelerı satan yerlerle dolu cnm orda hepsınden fıyat alırsın emın ol cok cok uyguna gelıo toptancı oldgu ıcın hatta boya falanda hep ordan alırım koleston perfect majırel ıgora gıbı kalıte boyalar..yanı cnm koprunun orda bı esnafa sordunmu osokagı gosterırler:KK1:

tatlım sıhhıye koprusunun az otesınde bufe var o sokak bastan basa kuafor malzemelerı satan yerlerle dolu cnm orda hepsınden fıyat alırsın emın ol cok cok uyguna gelıo toptancı oldgu ıcın hatta boya falanda hep ordan alırım koleston perfect majırel ıgora gıbı kalıte boyalar..yanı cnm koprunun orda bı esnafa sordunmu osokagı gosterırler:KK1:

Çok teşekkür ederim tatlımmm :13: :KK42::KK16:

Lutfen yardimm edin sacim platin sari ve kurtulmak istiorum bu renkten ama yinede sarıya donuk bı renk istiorum ama bu kadar acik deil koyu sari gibi olabilir ne renk boyamaliyim bunu daha once bole değiştiren var mı lutfen yardim kizlarr

platin mahvediyor saçı..
Belimdeki saçları kestirince gördüm ben de. Koyu bir tona döndüm ama
yanıklar ve kısa saç kaldı yanıma...
Bir an önce daha koyu bi renge çevirin ( tuttuğu kadar ) bu rengin üstüne renk de tutmuyor kolay kolay .
Kesiliceği kestirin derim.
Ben bir daha platine bulaşmam.

Ben karamelle biraz koyultmayı başardım bu arada. Biraz daha kumral bi ton oldu ...

X