Saç Rengi ve Saç Boyama Küçük bir saç boyama sorusu

hiç açıcı kullanmanıza gerek yokmuş direkt boyasaydınızda tutardı çok koyu değilmiş saçlarınız zaten öyle sapsarı olmazdı ama zaten sizin istediğinizde o değilmiş anladığım.
ne yapılabilir bilmiyorum ama kestirin bence.
Ay tamamını boyadım kestirsem de gitmiyo hep kafamda:)
Sarı boya direkt tutmadı o yüzden

Saçınızı açıcı ile açtıysanız turuncu tonlar kaldıysa biraz aç açıkmıştır sanırım ilk defa mı açtınız? Size koleston 12.11 önerebilirim biraz araştırırsanız siz de görürsünüz boyadıktan sonra tütüncülük bırakmıyor birkaç boya alışması gerekebilir ama zaten siz açıcı kullanmışsınız istediğiniz küllü tonu verir diye düşünüyorum
Deneyeceğim bu boyayı teşekkür ederim

Merhaba,
Saç boyama hakkında sorum. Saçımı boyalı bir arkadaş tavsiyesi ile açıcı ile açtım ve bir süre sonra onun dediği boyalar ile boyadım. Sarı renk istiyordum derdim neyse artık. Boyadım saç küllü sarı olacakken turuncumsu oldu. Bir süre sonra dediği boyalar ile platin sarı boya aldık onunla boyadık küllü sarı ve platin karışık yani. Sonra saç oldu turuncu. Yani bu turuncu renk hiç mi gitmiyo anlayamıyorum oldum bjr portakal adeta. Şimdi bir boyayı daha asla kaldirmaz saçım eminim uzundu uçları yandı boyadan sonra uçlarını kestim. çok uzattım özür dilerim. Sorum şu bu sarı sandığım kafaya ne renk boya sürsem saçım biraz koyu tonda normal görünebilir. Kendi saçım kahverengi gibiydi. Dipten çıkıyor ama çabuk uzamaz tabi sizce bu sari renk üzerine koyu renk boya daha fazla batırır mi?
Üst üste yakarsınız ya

Kuaförler çok pahalı bulunduğum yerde. Bende bir cesaret deneyeyim dedim. Evet dediğiniz gibi gerçekten eğlenceli kuaför olmaliymişim ben ya.
Ben çok pahalı kuaförlere de gittim ama beğenmedim. Yani verdiğim paraya değmezdi açıkçası. Biz iyisimi kendimizin kuaförü olalım. Yoksa saç falan yakarız uğraşmayalım davaydı tazminattı. 😂

Çok teşekkür ederim.Ne renk olacak bu tarifle
cila olacak saçınıza.o üye en doğru tarifi vermiş size.o turuncluluk gdecek.mor şampuanla gitmez yeterince açılmamış çünkü boşa almayın.yeterince açılmadığı için gene üstüne tekrar sarı boyamayın tutmaz.hele ki 12 tonları asla tutmaz.o saç kremli verilen tarifi uygulayın.

Ben çok pahalı kuaförlere de gittim ama beğenmedim. Yani verdiğim paraya değmezdi açıkçası. Biz iyisimi kendimizin kuaförü olalım. Yoksa saç falan yakarız uğraşmayalım davaydı tazminattı. 😂
Çok hoşsunuz. Yok annemlerin köydekiler çok beğendi bu turuncu saçı gidince onları boyamayı düşünüyorum:).
Tecrübeli birini görmek güzel. Peki sizce bu turuncu saç üzerine direkt kahve tonu tutarmi .yoksa açık renk diye çok kahve rengi mi olur. Kusura bakmayın çok tuttum sizi .

cila olacak saçınıza.o üye en doğru tarifi vermiş size.o turuncluluk gdecek.mor şampuanla gitmez yeterince açılmamış çünkü boşa almayın.yeterince açılmadığı için gene üstüne tekrar sarı boyamayın tutmaz.hele ki 12 tonları asla tutmaz.o saç kremli verilen tarifi uygulayın.
Anladım çok teşekkür ederim. mavi siyah demiş o boyayı bilmiyorum yani ne olarak geçiyor adı Tam olarak.

Çok hoşsunuz. Yok annemlerin köydekiler çok beğendi bu turuncu saçı gidince onları boyamayı düşünüyorum:).
Tecrübeli birini görmek güzel. Peki sizce bu turuncu saç üzerine direkt kahve tonu tutarmi .yoksa açık renk diye çok kahve rengi mi olur. Kusura bakmayın çok tuttum sizi .
Çok teşekkür ederim siz de öylesiniz. ☺️ Ama turuncu rengini hiç kullanmadım ben. :KK43: O yüzden bir şey diyemiyorum maalesef. Yok estafurullah ne demek forumun amacı bu. 😊

Çok teşekkür ederim siz de öylesiniz. ☺️ Ama turuncu rengini hiç kullanmadım ben. :KK43: O yüzden bir şey diyemiyorum maalesef. Yok estafurullah ne demek forumun amacı bu. 😊
Çok teşekkürler. Aslında küllü sarı saçım güya ama turunculuk Baki. Yinede çok teşekkür ederim ilginiz için çok incesiniz. Hayırlı afiyetli uzun ömürler diliyorum ♥️

Anladım çok teşekkür ederim. mavi siyah demiş o boyayı bilmiyorum yani ne olarak geçiyor adı Tam olarak.
o üye kuaför diye biliyorum ben.mavi siyah boya rengidir.satan yerlere gidin verirler size.ya da bir kuaföre cila attırın gidip.boyadıkça hem boyalarınız boşa gidecek hem de aynı turunculuk kalacak emin olun.mor şampuan çiğliği alır sarı saçtaki.turuncu saçı asla düzeltmez.

o üye kuaför diye biliyorum ben.mavi siyah boya rengidir.satan yerlere gidin verirler size.ya da bir kuaföre cila attırın gidip.boyadıkça hem boyalarınız boşa gidecek hem de aynı turunculuk kalacak emin olun.mor şampuan çiğliği alır sarı saçtaki.turuncu saçı asla düzeltmez.
Anladım çok teşekkür ederim. Evet mor şampuan denedim sonuç kötü. Çok sağolun

X