Saç Rengi ve Saç Boyama Küçük bir saç boyama sorusu

Sizin açıcıdan turuncu olmuş, benim de küllü saç rengi (8.1)ile boyadığım için boya aktıkça turuncu oluyor. igora 0.22 ( turuncu karsıtı boya diye gecer) cila yapıyorum.
Bir üyenin bahsettigi nohut kadar ve saç kremli olan karışımdan. Hatta saçım yine turuncumsu oldu, yarın cila yapacağım.
Sizde de işe yarayabilir. Cila saça çok zarar vermiyor diğerleri kadar.

Amin Allah razı olsun. Ve hepimize inşAllah. 💓 Hayırlı geceler size. 😊
marketlerdeki açıcılarla güzel açılmaz saç.blond me var schwarzkopf markasının.onun açıcısı ve oksidanıyla olmalı.hem yakma ihtimali neredeyse sıfır hem de harika açar.videolar da izlenmeli açmadan önce.nasıl sürüleceği saçın en erken hangi bölgesinin açılacağı vs.ayrıca tüm saça açıcı birden sürülmez.kuaförler gibi paketleyerek ince ince yapmalıyız.

marketlerdeki açıcılarla güzel açılmaz saç.blond me var schwarzkopf markasının.onun açıcısı ve oksidanıyla olmalı.hem yakma ihtimali neredeyse sıfır hem de harika açar.videolar da izlenmeli açmadan önce.nasıl sürüleceği saçın en erken hangi bölgesinin açılacağı vs.ayrıca tüm saça açıcı birden sürülmez.kuaförler gibi paketleyerek ince ince yapmalıyız.
İnanın çevrede hiç saç boyası satan yer yoktu ben o yüzden pek bilmiyordum. Bu saatten sonra bir daha boya denemem sarı asla olmaz zaten. Ama çok teşekkür ederim çok detaylı yazmışsınız çok sağolun 🧡

X