Gebeliğe Hazırlık Polikistik Over Olup Hamile Kalmak İsteyenler Paylaşım 🌸🤰🏼

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar bendede pkos var adetim düzensiz ama her ay olurum ilaçsız. 30 gunde 1 oluyorum. mayis 19 adet gösteriyor yumurta takibi yapmadım ama bugün hafif kan geldi ama çok afedersiniz silince ve çok az sizce adet yaklaştığı için mi yoksa yumurtlama mi oluyor
Bu anlattığınız adetten bir hafta önce olan hafif kanama yerleşme kanaması olarak adlandırılıyor inşallah sizinki de öyledir 🥰

Bu anlattığınız adetten bir hafta önce olan hafif kanama yerleşme kanaması olarak adlandırılıyor inşallah sizinki de öyledir 🥰
İnşallah öyledir yumurta takibi yapmadığım için bilemiyorum günleri değerlendirmeye devam ediyoruz. Cevabınız için teşekkür ederim Allah'ım isteyen herkese nasip etsin🥰💕💙

Pcos olup femara kullanan var mı
Ben kullandım ama ben gebelik düşündüğümden beri geçte olsa başlayan dongum baslayamıyor bende pek bi etki etmedi ama takviyeleri mi değiştirince yumurtlama görmeye başladım bu ay sanırım yine femara önerecek doktorum ama bu kez yeni takviyelerle

Ben kullandım ama ben gebelik düşündüğümden beri geçte olsa başlayan dongum baslayamıyor bende pek bi etki etmedi ama takviyeleri mi değiştirince yumurtlama görmeye başladım bu ay sanırım yine femara önerecek doktorum ama bu kez yeni takviyelerle
Benim de yumurtalarım bi tık geç büyüyor. Benim de kullandığım takviyeler var, siz hangilerini değiştirdiniz

Benim de yumurtalarım bi tık geç büyüyor. Benim de kullandığım takviyeler var, siz hangilerini değiştirdiniz
Ben genowomen kullanıyordum buradan bir arkadaş inofolic önerdi doktoruma sordum ona geçtim d vitamini mi d-colefor ile değiştirdim omega 3 kullanmıylrum çünki ben balık yemeye bayılırım haftada 2 kezde kesin yerim omega 3 kullanınca üzerine fazla yan etki yapabilir dedi doktorum omega 3 ü bıraktım ama inofolic etkisi diye birşey varmıs buna kesin inandım çünkü femara ile bile gelişmeyen yu ortalarında ovude asla koyu çizgi göremeyen ben geçen ay bayrama denk geldiği için doktor kontrolüyle yumurta takibi yapamadım ama ovu testinde pik gördüm bu en büyük gözle görülür etkisinde bana bu ay dongum baslayınca birde ilaçla destek verirsek daha güzel olacak inanıyorum

Uygulamayı indirdim
Ana ekranda + işareti göreceksiniz oraya tıklayınca karsınıza liste çıkacak lh olan kısma basın ve akıllı teşhis kısmını seçin kamera acılacak sağ alt köşede kamera boyunu büyütebilirsiniz ışık alan bir yerde yapmaya çalısın

Uygulamayı indirdim
Ana ekranda + işareti göreceksiniz oraya tıklayınca karsınıza liste çıkacak lh olan kısma basın ve akıllı teşhis kısmını seçin kamera acılacak sağ alt köşede kamera boyunu büyütebilirsiniz ışık alan bir yerde
Ana ekranda + işareti göreceksiniz oraya tıklayınca karsınıza liste çıkacak lh olan kısma basın ve akıllı teşhis kısmını seçin kamera acılacak sağ alt köşede kamera boyunu büyütebilirsiniz ışık alan bir yerde yapmaya çalısın
Nedir sonuç

Ana ekranda + işareti göreceksiniz oraya tıklayınca karsınıza liste çıkacak lh olan kısma basın ve akıllı teşhis kısmını seçin kamera acılacak sağ alt köşede kamera boyunu büyütebilirsiniz ışık alan bir yerde

Nedir sonuç
Sabah yaptığım testi çöpe attım o yüzden yapamadım ama birazdan tekrar test yapacağım size haber veririm ☺️

Sanırım yumurtlamadan sonra kullanılmıyor ben o şekilde kullandım aynı şekilde pcos var bende suan adetime 4 gün var bekliyorum ilk defa bugün peceteye çok hafif leke oldu başka olmadı bekliyorum bakalım inşallah hamilelik çıkar ☺️
Ben de sadece yumurtlamaya kadar çayı içiyorum 🤷 yerleşme kanaması olabilir mi 😍 hadi inşallah hayırlı haberlerle gelirsin 🙏

X