Popo, bacak içi arkası ve önü , karın ve kol egzersiz ile ilgili görsel paylaşım

Paylaşımlar Size Yardımcı Oluyor mu?

• Ankete Katılan
    105
$200076-marisamiller8.jpg $13500281864.jpg $13500282022.jpg $all-star-guzeli-melissa-haro-247-4.jpg $bikini-sezonu-acildi--bikini-facebook-1362137.jpg $bikini-sezonu-acildi--bikini-facebook-1362165.jpg $kingfisher_hot-babe.jpg

:KK53::KK53::KK53:

topikten eksilen isimler var sanki, sizi farketmedim sanmayın :KK23:
herkes yapsın sporunu haziranda kontrol var :13:
.

:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:
ben geldim :KK17: 1 aydır egzersizlerimi yapıyorum ama değişen bişey olmadı bende,ya da farketmiyorum bilemiyorum :KK14:hevesim yok pek, öylesine yapıyorum yani egzersizleri...

ahahaha garibim isyan etmiş kimse takmamış ya kıyamam :KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK19:

kız bak yolarım seni yesene düzgüncene, hem beslenmiyon hem ağır spor yapıon hızlı hızlı gitsin kilolar diye sen gidicen hızlo hızlı tövbe yarebbim ya, yoğurda çeyrek kasığı tarçın dök ye ya da 1 elma ye acım acım diye gezinme .. :KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

ye bişyler yeeeeeee :KK57:

sorma kız gece vakti dellenince kimse çare olamadı ama olsun aynen dediğin gibi yoğurt yedim az kendime geldim birazdan spor yapıcam hadi bismillah diyelim:KK1:

kızlar bugün sabah tartıldım veeeeeeee 1.7 kilo vermişim.9 gün boyunca kalorimi takip ettim ortalama 1.500 kal. ve azda spor yaptım.acayip mutluyum.:KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8:

:21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21::21:

minnoşşş canımm acaip mutlu oldum aynen böyle devam canım ekmeği azaltınca nasıl farketti ama ekmek hayatımızı mahvediyormuş beyz ekmeği hayatımızdan temelli çıkarıyoruz bitti artık ve böyle devam inan 2 ay sonra böyle giderse Allah ın izniyle düşünemiyoruz bizi, :KK76:

Hemen günlük veri girişimi yapayım bari ben de. :p

L-carnitine'i alıp 1 saat spor yaptım. Aslında fitnessblender'ın bölgesel videolarından yapacaktım ama ilk videodan(20dk) sonra internetimde problem oluştu. Ben de terim soğumasın diye bilgisayarımda olan videolardan ve bildiğim hareketlerden ortaya karışık bir şeyler yaptım. Şimdi de yapsam yaparım, enerjim var aslında ama sıkıldım biraz. Bugünlük yeter. :) Keşke internetimde problem olmasaydı çünkü fitnessblender'ın videolarını yaparken baya ter atmıştım ne güzel. Sonra duraksadı..

L-carnitine içtikten sonra daha çok terliyorum, şu an için gözlemlediğim tek fark bu. Umarım yağ yakımına da faydası olur da bir an önce kurtulurum şu selülitlerden.

Birazdan da yumurta haşlayıp domates- peynir eşliğinde onu yiyeceğim. Kahvaltı tadında. :KK9:

Akşamı da bitki çayıyla falan geçiştiririm. Tabii bol bol su.

Hepinize kolay gelsin hanımlar.. :KK55:

merhaba kizlar...

benim kilo vermem dayandi bugunlerde :KK19:

o yuzden egzersizlerimi cogaltiyim dedim.

bana sirt yaglari icin bi egzersiz onere bilirmisiniz acaba? kediiii daha onceki soruma da cevap yazmadi.

acaba siz bisey onere bilirmisiniz? Roxalanne :KK3::KK3:canim onerin varmi???

Canım soruyu direk bana yönelttiğin için cevap veriyorum, tavsiyem su videoyu günde iki kez en az bir hafta boyunca uygulaman..

[video=youtube;i85WUbYQSbI]http://www.youtube.com/watch?v=i85WUbYQSbI[/video]

merhaba kizlar...

benim kilo vermem dayandi bugunlerde :KK19:

o yuzden egzersizlerimi cogaltiyim dedim.

bana sirt yaglari icin bi egzersiz onere bilirmisiniz acaba? kediiii daha onceki soruma da cevap yazmadi.

acaba siz bisey onere bilirmisiniz? Roxalanne :KK3::KK3:canim onerin varmi???

[video=youtube;OQ3BbrsWSJE]http://www.youtube.com/watch?v=OQ3BbrsWSJE[/video]

canım kedi yok diye ben de önereyim birşey, normalde program dışında paylaşmıyorduk :26:

:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17:
ben geldim :KK17: 1 aydır egzersizlerimi yapıyorum ama değişen bişey olmadı bende,ya da farketmiyorum bilemiyorum :KK14:hevesim yok pek, öylesine yapıyorum yani egzersizleri...

hoşgeldin canım :KK34:
mutlaka etkisi oluyordur ama çok belirgin değildir henüz.
bugün bi arkadaşım bana karnın ne kadar sert dedi.
ben hiç farketmemiştim mesela :KK23:

minnoşşş canımm acaip mutlu oldum aynen böyle devam canım ekmeği azaltınca nasıl farketti ama ekmek hayatımızı mahvediyormuş beyz ekmeği hayatımızdan temelli çıkarıyoruz bitti artık ve böyle devam inan 2 ay sonra böyle giderse Allah ın izniyle düşünemiyoruz bizi, :KK76:

evet canım ekmek bayaa bi farketti.valla memmnunum böylr.birde 9 güne baktım aslında 1300 lerde almışım çok iyi.böyle devam canım.sen naptın kaç kilo verdin?

kızlar yeni hassas tartı aldım.söylemiştim daha önce 1.7 kilo verdim diye.o küsurat 70 grammı yoksa 700 grammı :44::44:
söyleyin bi kızlar?

evet canım ekmek bayaa bi farketti.valla memmnunum böylr.birde 9 güne baktım aslında 1300 lerde almışım çok iyi.böyle devam canım.sen naptın kaç kilo verdin?

canımm ben tamı tamına 2 kilo verdim şuan bu 2 kilo tam sabitlenmedi farkındayım çünkü sabah 2 kilo vermiş çıkıyorum sonra 1 buçuk kiloya düşüyor onu sabitleyip geri adım atmanın zamanı geldi artık yavaş yavaş hiç sıkılmaya gerek yok hem yiyoruz hem kilo veriyoruz :KK9: tam yol ileri :KK55: DEVAMMMMMM

Bugün acayip canımı sıkan moralimi bozan sevgilim vardı yanımda bana sen nasıl olsa evlenene kadar zayıflayamazsın artık evde sana beslenme yasağı koyarım dedi :KK14: :KK47: ben ne güzel devam ediyorum beslenmeme sporuma ettiği lafa bak ya :84::113:

canımsın teletabis.:KK16:

canımm ben tamı tamına 2 kilo verdim şuan bu 2 kilo tam sabitlenmedi farkındayım çünkü sabah 2 kilo vermiş çıkıyorum sonra 1 buçuk kiloya düşüyor onu sabitleyip geri adım atmanın zamanı geldi artık yavaş yavaş hiç sıkılmaya gerek yok hem yiyoruz hem kilo veriyoruz :KK9: tam yol ileri :KK55: DEVAMMMMMM

süpersin balım.:KK9::KK9: 5 kilo vermeden salamam.veriyim sonra salarım yavaştan.böyle alıştım şimdi cozutmayım.:KK20:

Bugün acayip canımı sıkan moralimi bozan sevgilim vardı yanımda bana sen nasıl olsa evlenene kadar zayıflayamazsın artık evde sana beslenme yasağı koyarım dedi :KK14: :KK47: ben ne güzel devam ediyorum beslenmeme sporuma ettiği lafa bak ya :84::113:

oyyyy canımya kıyamam şimdi o sevgiliye denecek çok şey varda nede olsa sevgilin.zayıflamanın biz kadınlar ne kadar zor olduğunu anlamıyorlar canım.hepsi böyle.sen moralini bozma yinede devam et aynı düzenine....

canımsın teletabis.:KK16:

süpersin balım.:KK9::KK9: 5 kilo vermeden salamam.veriyim sonra salarım yavaştan.böyle alıştım şimdi cozutmayım.:KK20:

5 kilo az en az 8 kilodan yukarı çıkmak lazım yani ben öyle hedefledim 8 k,lo vereyim bakayım nasıl olcak vucudum :KK1:

oyyyy canımya kıyamam şimdi o sevgiliye denecek çok şey varda nede olsa sevgilin.zayıflamanın biz kadınlar ne kadar zor olduğunu anlamıyorlar canım.hepsi böyle.sen moralini bozma yinede devam et aynı düzenine....

aynen öyle kendileri hiç kilo verme çabasına gitmedikleri için olayn zorluğunu nasıl yıprattığını anlayamıyorlar sen alıngan oluyorsun sonuçta kapattım artık kulaklarımı ne bahsederim daha da diyetten ne de kulak asarım:KK36:

amaaaan boşver be konuşsun :KK19:
sen güzelce verirsin kilonu, taş gibi olursun.
kapak olur beyefendiye, pek seviyorlar dalga geçmeyi :113:

Hangi meyveden, kaç tane, bir porsiyon eder:

Armut: 100 gr (1 orta boy)
Ayva: 100 gr (1/4 orta boy)
Çilek: 100 gr (12 adet/1 çay bardağı)
Elma: 100 gr (1 orta boy)
Greyfurt: 100 gr (1 orta boy)
İncir: 50 gr (1-2 adet)
Karpuz: 200 gr (1/8 orta boy karpuz)
Kavun: 150 gr (1/8 orta boy kavun)
Kayısı: 100 gr (3-4 adet)
Kırmızı erik: 50 gr (2-3 adet)