Popo, bacak içi arkası ve önü , karın ve kol egzersiz ile ilgili görsel paylaşım

Paylaşımlar Size Yardımcı Oluyor mu?

• Ankete Katılan
    105
[video=youtube;gugu8jehy7A]http://www.youtube.com/watch?v=gugu8jehy7A[/video]

​30dakikada bacak inceltme hareketi

Eki Görüntüle 651616 bu da iç ve dış bacağı çok iyi çalıştırır. eğer terabantınız varsa daha etkili olucaktır. yoksa bile bu hareket yapılabilir.
Eki Görüntüle 651617 bu de popoyu ve basenleri çalıştırır. eğer aynı bu şekilde eğilip yukarı doğru sıçrarsanız her yerinizin özellikle bacak ve basen bölgesinin çok ii çalıştığını görüceksiniz.

Eki Görüntüle 651495 Bu hareket Basenlerin ve kalçan için müthiş sıkılaştırıcı etkisi var.. ! bizzat yapıyorum..:21:

Eki Görüntüle 651500 ilk baş kondüsyonla başlamnızı tavsiye ederim kızlar. vücut ısındıktan sonra sıkılaşma hareketlerini yapın. bu hareketli parmak uçlarına çok çıkmadan kalçanız dışarı çıkık bi şekilde hafif göğsünüz öne doğru yerinde koşma şeklinde yaparsanız. kalçanızın ve basenlerinizin yandığınızı hissedersniz. bu da çok etkili bi hareket.

Eki Görüntüle 651502 Eki Görüntüle 651501 bu hareketlerde çok etkilidir.

Eki Görüntüle 651600

Pop sıkılaştırıcı ve kaldırıcı , çook etkili bir hareket..

ilk olarak başlayanlar 10 kere den başlayın..

butun formu inceleyip (dunku cevabini da dikkate alarak) bi program hazirladim.

squat hareketi ile baslayip yukardaki egzersizleri yapicam. ne dersin otobuslambasi???
bir de yine sormak istedigim bisey var. bu hareketlerin hepsini ayni sayida mi yapmaliyim yoksa farkli sayilarda mi. farkliysa kactane
:KK34::44::44:

cok sordum biliyorum ama galiba bu son sorum olacak:KK1::KK1:

[video=youtube;lJnRC-_NPM0]http://www.youtube.com/watch?v=lJnRC-_NPM0[/video]
Abs ve alt karın eritme hareketleri:KK12:

butun formu inceleyip (dunku cevabini da dikkate alarak) bi program hazirladim.

squat hareketi ile baslayip yukardaki egzersizleri yapicam. ne dersin otobuslambasi???
bir de yine sormak istedigim bisey var. bu hareketlerin hepsini ayni sayida mi yapmaliyim yoksa farkli sayilarda mi. farkliysa kactane
:KK34::44::44:

cok sordum biliyorum ama galiba bu son sorum olacak:KK1::KK1:
Kuzum süper ötesi hareketler seçmişsin.. bu hareketleri 15er defa yap hepsi bitti demi hareketlerin 1dakika ara ver tekrar aynı hareketleri yap 3 part yapıcan yani.. tek sefer yapıp bırkamıcan :KK9:anlatabildimmiD:

Kuzum süper ötesi hareketler seçmişsin.. bu hareketleri 15er defa yap hepsi bitti demi hareketlerin 1dakika ara ver tekrar aynı hareketleri yap 3 part yapıcan yani.. tek sefer yapıp bırkamıcan :KK9:anlatabildimmiD:

tamamdir canim cok iyi anlatmissin tesekkur edrim. bugun kendimi cok iyi hissediyorum hemen baslicam
:KK8:
simdi olculerimi aldim

belim:70
basen:96
ust bacagim:54
alt bacagim 37 (en genis yerlerinden aldim :nazar:)

gelismeleri tekrar yazarim.. hadi bakalim sporaaaaa :KK3:

[video=youtube;s3zAG4zvVpc]http://www.youtube.com/watch?v=s3zAG4zvVpc[/video]

​60 dakikada kardiyo ve abs haerekleri

tamamdir canim cok iyi anlatmissin tesekkur edrim. bugun kendimi cok iyi hissediyorum hemen baslicam
:KK8:
simdi olculerimi aldim

belim:70
basen:96
ust bacagim:54
alt bacagim 37 (en genis yerlerinden aldim :nazar:)

gelismeleri tekrar yazarim.. hadi bakalim sporaaaaa :KK3:
Ölçülerin çok güzel aslında :13:Ama sağlıklı yaşam içinde spor yapıcazz Hadii kızlar spora! bende yazıcam birazdan löçülerimi ölçeyim:KK31:

Çocugum var diye spor yapamıyorum diyorsanız bu video size göre

<strong><em>[video=youtube;McD6_oOWs-M]http://www.youtube.com/watch?v=McD6_oOWs-M[/video]

Ölçülerin çok güzel aslında :13:Ama sağlıklı yaşam içinde spor yapıcazz Hadii kızlar spora! bende yazıcam birazdan löçülerimi ölçeyim:KK31:

baseni yanlis yazmisim 99 olacak o biraz daha buyuk :KK1: aslinda boyle rakamsal olarak bakinca fena sayilmaz ama gorunus felaket. sikilasmaya ihtiyacim var. bizim oralarda bi tabir var lömbür lömbür derler bilmem anlarmisin:KK34: o sekildeler. salmis bacaklarim kendilerini butun kis. insallah sikilasirim yaza kadar. gerci pekde bisey kalmadi yaza ama:KK25::KK25:

baseni yanlis yazmisim 99 olacak o biraz daha buyuk :KK1: aslinda boyle rakamsal olarak bakinca fena sayilmaz ama gorunus felaket. sikilasmaya ihtiyacim var. bizim oralarda bi tabir var lömbür lömbür derler bilmem anlarmisin:KK34: o sekildeler. salmis bacaklarim kendilerini butun kis. insallah sikilasirim yaza kadar. gerci pekde bisey kalmadi yaza ama:KK25::KK25:
Sendemi izmirliydin :KK1::KK1::KK1:

Bendde izmirliyimde öndan :KK1:

Evet ya bende öyleyim lömbür lömbür :KK53:

Benim ölçüler: bel 62 -- popo 92-- bacak üst 51
:KK31: göğüs 80:KK52:

evet ama hala 4 ay var!!!!
:KK55::KK55::KK55::KK55:

Sendemi izmirliydin :KK1::KK1::KK1:

Bendde izmirliyimde öndan :KK1:

Evet ya bende öyleyim lömbür lömbür :KK53:

Benim ölçüler: bel 62 -- popo 92-- bacak üst 51
:KK31: göğüs 80:KK52:

evet ama hala 4 ay var!!!!
:KK55::KK55::KK55::KK55:

:nazar::nazar::nazar: vücut ölcülerin cok güzel yaaa :KK17: her zaman mi böyleydin yoksa sporun katkisi oldu mu hic???

canım çok imreniyorum be incecik belleriyle hava atan kızlara, elimde döner onlara bakıyorum ben de gariban gariban. :KK53:
ahhahaha çok guldum! ama Vakitgülme değil motivasyon zmanaı bebek ! ben geçen sene çok taktım bu sene manyak olcam ve herkezide yapıcam allahın izniyle :KK76:

:nazar::nazar::nazar: vücut ölcülerin cok güzel yaaa :KK17: her zaman mi böyleydin yoksa sporun katkisi oldu mu hic???
:KK17::KK12:Teşşekkür ederim kuzucugum :KK17:

ben çook zayıftım yeni vucud ölçülerime şu 4-5aydır kavuştum yazın 64-95-53.bucuktum

ağustostan sonra hergün 1-2 saat yürüyüş haftanın 3 gunu plates ne dambılla ağırlıklarla fitness, yüklendim ara ara cips kek yiyorum ama asansöz yerine merdiven kulanıp telefi ediyorum
:KK17:

tamam o zaman pazartesi başlıyorum ben :KK34:
haftabaşı takıntım var da biraz :KK9::KK9:

bBende pazaretsi başlıcam zaten bak 30 gun squats programına sende katıl..
birkaç sayfa git geriye baka baka orda var koca poplu kadın :KK70: 30 gun squats programı

:KK17::KK12:Teşşekkür ederim kuzucugum :KK17:

ben çook zayıftım yeni vucud ölçülerime şu 4-5aydır kavuştum yazın 64-95-53.bucuktum

ağustostan sonra hergün 1-2 saat yürüyüş haftanın 3 gunu plates ne dambılla ağırlıklarla fitness, yüklendim ara ara cips kek yiyorum ama asansöz yerine merdiven kulanıp telefi ediyorum
:KK17:

ne kadar güzel yaaa demek faydasini gördün, ay ben de baslayim o zaman yaa :KK9: yürüyüs firsat buldukca yapiyorum ama fitness baslamamla birakmam bir oldu :KK9::KK9::KK9: göründügü kadar kolay degil yaa, plates topu aldim mesela, öyle disaridan göründügü gibi eglenceli bi oyun degilmis :KK9:

X