Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Porselen gibi duran fondöten

akne sorunum yok cnm...cildim biraz kuru....clinique dizilerde kullanılıyormuş...aşkı memnu nihal makyajı ve küçük sırlardaki oyuncuların hemen hemen tümünde....mac biraz zaman geçtikten sonra parlama yapıyor diyenler de oldu..of çok kararsız kaldımÇok üzgünüm çoook

Benim cildimde hiç siyah nokta,sivilce vb bişey yok.Bu yüzden kapatıcılık özellgi aramıyorum.Bazı fondotenleri sürüncede cildim ölü gibi duruyo cansız duruyo.Böyle dursun istemiyorum.Estee lauder double wear'ı denemedim ama aşırı koyu durcagına eminim.Çünkü tenim bembeyaz.Bana da fondoten önerebilirmisiniz?

merhaba arkadaşlar ben de mac studio fix almayı düşünüyorum...cildim benim de beyaz...gecenlerde mac mağazasına gittim ama renk konusunda kararsız kaldım sarı alt tonlu ve pembe alt tonlu olanı vardı...porselen gibi dursun istiyorum ...mac kullanan arkadaşlar yardımcı olur musunuz?
bu arada estee lauder double wear koyu sanırım beyaz tenliler için bir de onun double wear light versiyonu var...kapatıcılığı aynı mıdır acaba....

bu arada ben 1 ay kadar önce bağdat caddesindeki brandroom mağazasına gitmiştim laura mercier ürünlerinden almıştım silk cream fondoteni çok güzel fiyatı 34 tü sanırım...normalde çok pahalı ürünleri aydınlatıcısı kapatıcısı baz ürünleri de vardı..ama ruj ve allık bitmişti isterseniz bir bakın ...

Yorumlara göre çok süper bi fondöten delikafadulden
ya bende bu fondötenden istiyorum herkesde memnun nerde satılıyo ki şutarafagitti

Benim cildimde hiç siyah nokta,sivilce vb bişey yok.Bu yüzden kapatıcılık özellgi aramıyorum.Bazı fondotenleri sürüncede cildim ölü gibi duruyo cansız duruyo.Böyle dursun istemiyorum.Estee lauder double wear'ı denemedim ama aşırı koyu durcagına eminim.Çünkü tenim bembeyaz.Bana da fondoten önerebilirmisiniz?

sakın sakın sakın estee lauder alma beyaz tenliysen:KK20:ben o hataya düştüm herkesi uyarıyorum o yüzden:KK47:estee lauder double wearin tüm renkleri koyu tenlilere uygun açık tenliler için koyu kaçıyor:KK51:ben şu an diorskin nude glow hydrating fondoten kullanıyorum.memnunum:KK52:su bazlı zaten,çok hafif.öyle çok müthiş kapatıcılığı var diyemem ama günlük kullanım için bence uygun.bende de sivilce vs. problemi yok.ayrıca renk skalası da oldukça geniş.çok beyazsan 010 ana numarası altındaki renklere bakabilirsin.ben mac de kullandım studio fix.onun da renkleri güzel.ama pudra bitirişli olduğundan kullanmaya devam etmedim.internet üzerinden macin sitesinden bir uzmana sordum cakey görüntü vermeyen ürün önerir misiniz bana diye mineralize fondoteni önerdi.mac mağazalarına gidip deneyebilirsin.artıııı elizabeth arden intervene fondoten de gayet başarılı bir fondoten,maske gibi durmuyor.annem bile sen ne kullandın çok yakışmış güzel durmuş dedi:KK66:bir de bloglarda armaninin bir fondoteni çok öneriliyordu sanırım luminious silkti adı.onu da dene derim.kağıt gibi yaptığı söyleniyor yüzü:KK34:

sakın sakın sakın estee lauder alma beyaz tenliysen:KK20:ben o hataya düştüm herkesi uyarıyorum o yüzden:KK47:estee lauder double wearin tüm renkleri koyu tenlilere uygun açık tenliler için koyu kaçıyor:KK51:ben şu an diorskin nude glow hydrating fondoten kullanıyorum.memnunum:KK52:su bazlı zaten,çok hafif.öyle çok müthiş kapatıcılığı var diyemem ama günlük kullanım için bence uygun.bende de sivilce vs. problemi yok.ayrıca renk skalası da oldukça geniş.çok beyazsan 010 ana numarası altındaki renklere bakabilirsin.ben mac de kullandım studio fix.onun da renkleri güzel.ama pudra bitirişli olduğundan kullanmaya devam etmedim.internet üzerinden macin sitesinden bir uzmana sordum cakey görüntü vermeyen ürün önerir misiniz bana diye mineralize fondoteni önerdi.mac mağazalarına gidip deneyebilirsin.artıııı elizabeth arden intervene fondoten de gayet başarılı bir fondoten,maske gibi durmuyor.annem bile sen ne kullandın çok yakışmış güzel durmuş dedi:KK66:bir de bloglarda armaninin bir fondoteni çok öneriliyordu sanırım luminious silkti adı.onu da dene derim.kağıt gibi yaptığı söyleniyor yüzü:KK34:

kesinlikle estee double wear hakkinda katiliorm. 4 yil oncesinde fln denemistim ben de. beyaz tenliyim hatta baya bi beyazim ve kesinlikle inanilmaz koyu kaliodu. beyaz tenlilere ben de nacizane onermezdim. bir de gunluk kullanim icin biraz yogun die dusunuorm ama tabi beklentiye gore degisir :KK55:

mac studio fix ben kullandım nc olanlar sarı alt tonlu nw olanlar pembe alttonlu yani sarı alttonlular daha doğal durur çokçok açık tenliler nc 15 kullanabilir nc20 de açığın biraz koyusu ama çok değil yani

Öncelikle pürüzsüz bir cıldın olmalı dizi cekimlerinde yapılan makyajlar profesyonel makyajlar ama yınede öncelik cilt kalitesi :KK34:

fondoten onerılerını yazarken cilt tipinide yazsanız keşke :KK43:( yağlı için nasıl karma için nasıl gibi :))

Cildim yagli, yurtdisinda korede yasiyorum. Herhangi bir urunun herhangi bir markasini kullansam bana tam uyuyor. Cunku Korelilerinde cildi yagli cilt. Fondoten olarak hic cok acik renk kullanmam. bu sizi hep kansiz hayalet gibi gosterir. Ve unutmayinki her makyaj oncesi yuzu yuz yikama kopuguyle yikayip,nemlendirici ardinda BB krem ardinda makeup base ve en son fondoten kullanilmali. fondotenden sonra yuze canlilik vermelisiniz bunu highlighter ya da allila yapabilirsiniz. burunla dudak arasindaki cizgiyi mutlaka kapatmalisiniz cunku sizi hep yasli gosteren kisim orasidir goz cevresi degil... Bazi puf noktalari bildikten sonra markanin pekte onemi olmadigini gorursunuz. Koreli ve japon kizlarin makyajlarina bakarsaniz ne demek istedigimi anlarsiniz. Onlar onca makyaja ragmen ciltleri yaslanmiyor.

X