Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Porselen gibi duran fondöten

kesinlikle mac studio fix tek gecerim su ana kadar denediğim en süper fondoten fiyatı da o kadar pahalı değil krylon la aynı neredeyse kapatıcı özelliği

o kizlarin suratlari photoshoptan oyne gorunuyor sositososito ama estee lauder double wear stay in place cok iyi

Lancaster-Skin-Feel-Foundation-Porcelain-Beige_0_0_DDNZ.jpg

kesinlikle budur....

canım ben karar verdim bunu almak istiorum önerdiğin gibi sana güveniorum CADIARZU ama ben açık tenkiyim hafif sarmtırak bi cildim var tabi bide koca koca sivilcelerim kötükedihüso sence hangi numarasnı almalıyım cildime hangisi gider :teytey:inş sorunsuz elime ulaşır heycan yaptım valla öptüm en gocamanından canım benimmmkaydirigubbakcemile5

estee lauder aldım dün 2 numarayı aldım ama keşke 1 i alsaydım biraz pişman oldum şuanda :KK43:

canım ben karar verdim bunu almak istiorum önerdiğin gibi sana güveniorum CADIARZU ama ben açık tenkiyim hafif sarmtırak bi cildim var tabi bide koca koca sivilcelerim kötükedihüso sence hangi numarasnı almalıyım cildime hangisi gider :teytey:inş sorunsuz elime ulaşır heycan yaptım valla öptüm en gocamanından canım benimmmkaydirigubbakcemile5

canım no 5 natural beige olabılır dıye dusunuyorum ben.ama oyle riskli bu renk işi,inan bana tavsiyede bulunmak cok zor bu konuda.
sen bu fondoteni bir sephorada yada boynerde denesen oyle sıparıs versen daha iyi olabılır dıye dusunuyorum tatlım ne dersın ?

canım no 5 natural beige olabılır dıye dusunuyorum ben.ama oyle riskli bu renk işi,inan bana tavsiyede bulunmak cok zor bu konuda.
sen bu fondoteni bir sephorada yada boynerde denesen oyle sıparıs versen daha iyi olabılır dıye dusunuyorum tatlım ne dersın ?

vereliniortak haklısın bitanem ama korkuyorum işte kampanyası biter falan die ben açık tenliyim hafiften yazdan kalma bi bronzluk var ama aralık gibi gider heralde onun için bi sorayım dedim aşkitom he bide aydında tekiin acar var inş orda vardır çünkü başka bi yer bilmiorum ya :gitme:

canım madem tekın acara gıdıyorsun bırde Shiseido Dual Balancing Fondotene bak, oda cok basarılı

ben max factor kullaniyorum cildim puruzsuz,guzel duruyor ama porselen etkisi vermiyor..
mac yada lancaster denemek istiyorum..

Son düzenleme:
mac i agır buluyorum ben..yada bana agır gelmeye basladı bilemiyorum.

kzlar bende fondeten alıcam daha once eşim yurtdışından getirmişti çok güzeldi şimdi hangi markayı alsam bilemedım güzel bişey almak istiyorum öle yüzümde alaca bulaca olmasını istemiyorum...

Estee Lauder Maximum Coverage veya Elizabeth Arden Flawless Finish veya Chanel teint naturel Liquid
kesnilikle bunlardan bırını alsın..heleki chanel sahaneee!!!
estee lauder ın kapatıcılıgı cok guzel lekelerin falan varsa inanılmaz kapatıcı

kızlar hani şu vichy reklamlarındaki kızlar var ya onun gibi duran fondöten var mı bildiğiniz.ya da şu dizilerdeki yüzler yakın çekim de ne kadar doğal duruyor makyajları, varsa tecrübeler alalımmm :enbuyukkk:

reklamlarda dizilerde vs. cogunlukla mac yada hdtv icin özel olan makyajlar kullaniliyor canim...ama iyi bir fondotön istiyorsan sana mac tavsiye edebilirim...:)

mac gunluk makyaj ıcın agır kızlar,mineral fondotenı gunluk olabılır ancak.
sahne makyajı ıcın mac ve krylon kullanılıor..ama adı ustunde sahne makyajı..
kapatıcılıgı cok agır

mac gunluk makyaj ıcın agır kızlar,mineral fondotenı gunluk olabılır ancak.
sahne makyajı ıcın mac ve krylon kullanılıor..ama adı ustunde sahne makyajı..
kapatıcılıgı cok agır

mac sadece sahne makyaji degil canim...mac herkesin kullanabilecegi bir marka...agir falanda degil...bilmem kullanan cok sürüosa yüze ozaman tabi agir olabilir...

mac sadece sahne makyaji degil canim...mac herkesin kullanabilecegi bir marka...agir falanda degil...bilmem kullanan cok sürüosa yüze ozaman tabi agir olabilir...

ben mac sahne makyajı ıcın demedim.sahne makyajı ıcın tercih ediliyor demek ıstedım.krylon da oyle ozel gunler ve sahne makyajında

maci turkıyeye gelmeden once kullanmaya baslayan biri olarak tecrubelerıme dayanarak soyledım.mineral bazlı olanı harıcınde formu agırdır.zaten forumlardada sıvılce yaptıgından bahsedilir sıkca.forumları gezenler ve product reviewları okuyanlar bilir.
ayrıca kullanmadıgım mac fondotenı yoktur.
sen hangılerını kullandın ??????? biraz bahseder misin formlarından ve tecrubelerınden ????????

Son düzenleyen: Moderatör:
X