Kaynak, Postiş, Çıtçıt, Peruk Postiş ve çıt çıt fiyatları?

• Konu Sahibi ajdapekkankoliqimey
  • Başlangıç Tarihi
merhaba meltem bende çıtçıt almak istiyorum nerden aldın öğrenebilirmiyim çok uygun geldi fiiyatı..

saçdünyasından aldım canım özkanlar ama yıkadıgımda falan naylon gibi oluyordu sonra geçıyordu bide ben açıcı kullandım sıyahtan döndum saçlar yandı her saçta olabılır bu tabıkıde

ya bende isityorum aslında ama bi karar veremedim

ya ben de almak istiyorum çıt çıt.piyasada ortalama ne kadar fiyatlar kızlar? gerçek saç değil mi? kaç parça alalım? arkadaşlar helpp

kızlar çıt çıtlar kullanışlı mı o kadar para boşa gitmesin...

kızlar çıt çıtlar kullanışlı mı o kadar para boşa gitmesin...

saçların ince telli ve düzse kullanışlı olmuo arada elini atıp yeniden yukarıya takman gerkio nekadar krepe yapsanda bi kaç saat sonra kaymaya başlıoo sırnaşık şey

ya ben de almak istiyorum çıt çıt.piyasada ortalama ne kadar fiyatlar kızlar? gerçek saç değil mi? kaç parça alalım? arkadaşlar helpp

canım saçların gürse 8 parça alabirlisin seyrekse 6 parça yeterli olur.fiyatlarıda saçın kalitesine göre değişiyor. 180-250 civarında bi maliyeti oluo

saçların ince telli ve düzse kullanışlı olmuo arada elini atıp yeniden yukarıya takman gerkio nekadar krepe yapsanda bi kaç saat sonra kaymaya başlıoo sırnaşık şey

yaza düğün için aıcam ben saçlarım ince telli ama dalgalı kabarık birazda...

yaza düğün için aıcam ben saçlarım ince telli ama dalgalı kabarık birazda...

onu kuaför halleder cnm ben gnlük kullanım için demiştim ozaman sorun olmaz =)

çıt çıtları evde kendimiz boyuyabiliyomuyuz arkadaşlar

cok tsk ederim bende o hataya düşücektim tsk ediyorum

kızlar
keşke önce forumu okusaymışım. ankarada ŞAL PERUKA diye bir yerden gerçek türk saçını 88 gramını -5parça 40cm- 175 liraya aldım. düğünüme 1 aydan az zaman kaldı düğün günü saçarımı toplatabilmek için aldım.işlem görmemişti saçlar. kestirince 55 gram falan kaldı üstelik feci dökülüyor.şimdi bir de kendim boyayacağım.satıcı Fuat Bey memnun kalacaksın, kalmazsan gel demişti. memnun kalmadım gittim, kuaförün seni kandırmış dedi. 3 farklı kuaföre götürdüm,hiç biri beğenmedi saçları. ben de memnuniyetsizliğimi sanal ortamda dile getireyim dedim. Keşke önce forumu okusaymışım

Kullanan arkadaşlar memnunmusunuz? Sadece düğün vs gibi özel günlerde mi kullanıyorsunuz. Ben kısa saçımı çok seviyorum ama arada bir uzun saç da istiyorum.. Eğer alınıp dolaba atılmıyorsa ben de almayı düşünüyorum :)

kızlar ankarada nerden alabılırım cıt cıt? fıyatları genel olarak nedır

ordan bende almıştım gerçek dedi çoktuda ama ne oldu aldım dökülmeye aşladı bi boyattım ki saçta aralarında naylon varmışş .....ne oldu param gitti bugün gerçek saç aldım kuaförüm gitti aldı gerçek saç kesin çünkü kırıkları bile var:):):)

2 parça gerçek olmayan 20 lira 6 tanesi 60 :KK43:

ben de bugn aldım ; prenses peruga da ugradım baktım burdaki saclar diger yerlerden daha yogun .ben de prensesten almaya karar verdm kızlar; satıcı gercek saç dedi ama ben dogru mu yaptım bilmiorum

nereden aldın acaba yazabilir misin?

X